תחליף מעניין למקרן שקופיות

  • פותח הנושא ted
  • פורסם בתאריך

ted

New member
../images/Emo118.gif תחליף מעניין למקרן שקופיות

לכולנו יש טלויזיות, למי גדולות יותר (לרובנו אני מניח) ולמי קטנות יותר. אז ניתן להשתמש בטלויזיות בקלות כמקרני שקופיות. אפשר לחבר את המצלמות הדיגיטליות שלנו לטלויזיה, וגם חלק מהארנקים האלקטרוניים, אבל זה לא נוח. ישנן תוכנות שמייצרות VCD או SVCD או אפילו DVD לעשות מצגת שקופיות, אבל זו התעסקות מרובה והתוצאה לעתים מאכזבת. מה יותר פשוט מלצרוב ערימה של תמונות במחשב על CD, להכניס אותו לנגן ה DVD הסלוני ולהריץ בקלילות מצגת שקופיות מהצילומים שלנו? אז כעת ישנו גל של מכשירי DVD לסלון שיודעים לנגן JPEG בקלילות (גם MP3) ושעולים פסיק ממה שעלו מכשירי DVD לפני כמה שנים. יש של יצרנים אנונימיים, שיכולים לעבוד לא רע, אבל יש הימור קטן בקנייה שלהם (אבל המחיר בקרשים) ויש של יצרנים ידועים - כמו PIONEER עם דגם ה 464 שלהם שלכמה אנשים יש אותו כאן, והוא עושה זאת בקלילות, אפילו אוטומטית! אפשר גם לעשות זום לתוך התמונה (עד 8 מ"פ!). ככל שהתמונה יותר גדולה, ההעלאה שלה יותר איטית, אבל האיכות מצויינת. ל 464 הספציפי יש יציאת וידיאו, יציאת סופר-וידיאו ויציאת RGB על מחבר SCART לתמונה איכותית בטלויזיה מתאימה (אין לו יציאת COMPONENT - אבל אם יש צורך - אפשר לקנות ממיר). רעיון חביב למי שמתכנן להחליף את ה DVD הסלוני שלו.
 
רעיון טוב,ומתאים לתקופה

יש מכשירי דיוידי זולים מאוד.כמעט 'חשוד'. האם הפיוניר המוזכר אינו בקבוצה הזו?מה מחירו בערך? אילו פונקציות צריך לבדוק במפרט של הדיוידי, וממה להיזהר בזולים-400-500 ש"ח? תודה
 

idohal

New member
יש לי מכשיר DVD שעלה 300 ש"ח ועושה

את העבודה כמו שצריך ומציג קבצי JPEG ללא בעיה באיכות מצוינת. צריך לבדוק שיש לו יכולת להציג את הקבצים הנ"ל כי לא כל המכשירים מסוגלים.
 
למעלה