שרשור הודעות הזויות

לטריפלל..

אממ..הרגע הגעתי הביתתה אחרי ימים מטורפיםםם באילת.. ככה שלא יכלתי לענות לך... ולאא ממש לא פיתחתי אובססיה לטל ישלי חברהה שאני הכי אוהבת בעולם וחח תנוחיי הסיפור הזה קרה לפני שלוש שניםם.. אנשים טועים מתגברים וממשיכים הלאה היייתי ילדהה מה את מצפהה?!? רדי מהנושאא חמודהה ו.. גם אני וגם טל יודעות שלא הייתי אובסיסיה כמו שקראת לזה..

yairwillerfort1

New member
להכיר

היי אנשים מה מצב"? אני מזה רוצה להכיר אותכם ולהיות איתכם תמיד בכל האירועים של פורום ולהיות חלק ממשפחת פורום שורטי

elad atias

New member
יש איזה שיר של זמרת אלמונית שהולך..

... ככה: חצי רגל בחוץ חצי רגל בפנים כותבת לך שיר אני..... משהו יכול להעלות לי אותו לא מוצא אותו בשומקום.... שמתם לב איך הקפדתי על הכללים?

yairwillerfort1

New member
יש לי בעיה קטנה

אין לי ידידות ולא חברות הייתי רוצה מה לעשות אני בחור ביישן לאללה

טריפל D

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני לא מאמינה שביזבזתי 3 שניות מהחיים שלי על זה..

bigm2

New member
dumbass

את באמת כל כך מטומטמת שלא יכולת לשלוח לה מסר?

טריפל D

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifחיחיחיחיחיחי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

וואי יש לי כל כך הרבה מה להגיד.. אבל אני אשמור את זה ליותר מאוחר, כי אני צריכה להיכנס למקלחת, חחח נועה כבר מחכה לי בת"א..

טריפל D

New member
../images/Emo6.gifאממ

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וכולן יחד איתי: אויי יווויי יווווייייייייייי איפה הטישו שלי? אין לו ידידות ולא חברות שמישהו יוציא כינור ויתחיל לנגן.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי הרגת אותי עכשיו ובחיית יאיר באמת, די לפתוח נושא על כל שטות שמתחשק לך לכתוב.. זה סתם עושה בלאגן

yairwillerfort1

New member
את צודקת

אני רוצה לדבר איתך במסנ ואת צודקת לא יכתוב יותר שום שטות שעולה לי בראש יחשוב לפני שאגיד משהו

טריפל D

New member
טוב יאירוש

אם אתה מחפש חברים אז בהצלחה בחיפושים.. רק בבקשה ממך, תפסיק להציף אותי במסרים, זה מחרפן לי את החיים..

yairwillerfort1

New member
סליחה../images/Emo52.gif

אני מצטער שאני מציף אותך במסרים ואשמח אם נהיה ידידים

למעלה