פוקימונים חדשים

../images/Emo118.gifפוקימונים חדשים

אני חייב לציין הם מפחידים אותי... תגובות יתקבלו בברכה

miaka

New member
זה מקורי? O_O זה נראה כמו ציור

שמישהו צייר בצייר O_O;;

Snake Bandage

New member
אהבתי את האחרון! ^_^

פריקי, אך חמוד. ^_^ כל השאר מכוערים. למה כמעט כל החדשים חייבים להיות יותר מוזרים ממאה התוספות של גולד/סילבר? ;-; טוב, לפחות קימורי, סונאנו, הצורת המקדימה למריל (שכחתי את השם) והפריקי הקטן האחרון חביבים. ^^

Yuske

New member
לא רק אותך!!!

ה100 החדשים ממש ממש אבל ממש מפחידים... כאילו מה זה לעזאזל??? למה קוף מוזר כזה....מה זה הלוייתן המוזר השחור הזה?... אהההההההההההההההההההה(*צורח עד לב השמיים מרוב טירוף*) או קיי נרגעתי.... נב: מה זו הקוקייה הזו לעזאזל?

miaka

New member
איתי קון..

sou desu ka זה כמו להגיד is that do? ה- ka בסוף מסמן שאלה
אתה התכוונת להגיד sou desu (סוו ד-ס -תאריך את ההברה) ועד כאן שיעור היפנית שלי היום

Gohan

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שיעור יפנית עם טל צ´אן
אריגטו ^^

Digi Lista

New member
יופי עוד תמונות!!!

כחובבת פוקימון,סדרות יפניות מצוירות,סרטים מצויירים באופן כללי,מפלצות,יצורים,דיג´ימון(זה יותר מתחביב)ותמונות(זאת אובססיה) שמחתי לראות את התמונות וכמובן לשמור אותן!(וככה להגדיל את אוסף התמונות שלא קשורות לדיג´ימון ונמצאות במחשב ל4501!מזל טוב לי...)!

תמונות לא חסר ../images/Emo13.gif

שמתי קישור לקטגוריה של פוקימון באתר פאנארט גדול, את יכולה למצוא שם אלפי תמונות ולשמור את כולן אם יש לך מקום במחשב
האתר מתעדכן כל הזמן אז כדאי לבקר כל יום. אני ממליץ לעשות שם חיפוש לפי visits most->least כי ככה מקבלים את הציורים הכי יפים בעמוד הראשון

yoo

New member
הפוקימונים החדשים האלו פשוט

מכועריייייייייים! דיי! תמציאו משהו יותר טוב מציור של ילד בן שלוש... כבר תחרות "צור פוקימון" או משהו כזה בערוץ הילדים הניבה דברים יותר יפים!

למעלה