מכשפה בלונדינית זקוקה לעזרה!

Rondomali

New member
../images/Emo118.gif מכשפה בלונדינית זקוקה לעזרה!

בתחילת שנות השבעים הקרינו בטלוויזיה את הסרט "המכשפה" הסרט הוקרן אז בש"ל (במיטב מסורת המחיקון) אבל יכול להיות שהוא צולם בצבע אני אפילו לא זוכר אם הסרט היה באנגלית או בשפה אחרת בכל אופן היה מסופר שם על מכשפה צעירה (ובלונדינית) שחיה כנראה בימי הביניים ושסופה היה מר. את נעימת הנושא של הסרט השמיעו ברדיו במשך שנים, לאחרונה שמעתי אותה לפני שטסתי והיא נתקעה לי בראש. אז רבותי וגבירתי, האם אתם יודעים: איך קוראים לנעימת הנושא (בשפת המקור)? מי מבצע אותה? ואם אפשר למצוא אותה באיזשהו תקליט... איך קוראים לסרט? באיזה שפה הוא? ואם יש לינק... הרי תבורכו. R

LadyG

New member
הסרט במקור הוא בצרפתית

מ- 1956. כיכבה בו מרינה ולאדי, שאח"כ הפכה לאשתו של ולדימיר ויסוצקי. שם הסרט במקור: La Sorciere. נעימת הנושא מנוגנת ע"י וירג'יניה מורגן, אחת הנעימות הראשונות בהן השתמשו באורגן חשמלי. לפי כמה שנים הוציאו בארץ אוסף של 3 דיסקים, שנקרא נדמה לי "הליכה בחלום" והנעימה הזאת בביצוע של וירג'יניה מורגן מופיעה שם. וזה היה סרט קורע לב. בכיתי המון.

Rondomali

New member
אמרו לך שהכחול מתאים לך לעיניים?

הרבה תודות ליידי ועכשיו אולי תעזרי לי צעד אחד קדימה (או שניים אחורה... סקובידו...) חיפשתי את הקטע בציפור הכחולה עם כל ההטיות של Virginia/Virginie Morgan וכל שמות הסרט מ- All-Movie ו... נאדה האם את יכולה לכתוב לי את שם המבצעת והנעימה בצרפתית? כפי שזה מופיע בכתובים.

modulo1000

New member
יכול לעזור לך עם פס הקול של "האסיר"

יש לי ע"ג 3 דיסקים לגבי המכשפה.....נראה לי שפיספסתי את הסידרה...אם זה היה בתחילת ה 70 הייתי עדיין עול בימים וכנראה שהורי אמרו לי : "תיכנס למיטה מיד"

LadyG

New member
זאת לא סידרה זה סרט ../images/Emo13.gif

ופס הקול של האסיר, שכל פעם זוכה להבלחה פה בפורום הוא עונג אמיתי.

Rondomali

New member
זוהי סידרה א-ד-י-ר-ה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

היא הוסרטה באמצע שנות השישים והיא אקטואלית גם היום (למעט ה"טכנולוגיות המתוחכמות" שהיום מעוררות קצת גיחוך). הגדולה שלה היא ברבדים הפילוסופיים והפסיכולוגיים שלה. יש לי בבית את הבוקס עם 5 די-וי-די : 17 הפרקים + דוקומנטרי + 2 אפיזודות אלטרנטיביות לפרקים 1 ו-2. ראיתי אותה בגיל 10-11 ושוב לפני כמה שנים כשהדי-וי-די יצא ולמרות שזכרתי המון הסוף המפתיע של הפרק האחרון עדיין הפיל אותי מהכורסא. פטריק מקגוהן שולת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ozitex

New member
וואלה..

הזכרת לי נשכחות רונדו. כבר מזמן רציתי לרכוש את הסדרה כולה בדיוידי שיש לך. מ ו מ ל ץ! ע נ ק!

Mellotronic

New member
נעימת הנושא של האסיר מדהימה

שהייתי ילד פשוט הייתי מהופנט מנעימת הנושא עד הרצתי להקליט אותה על טייפ סלילים שהיה לי אז נעימה די מורכבת יחסית לסדרות של אז גם מעט פסיכדלית ממממממ לונדון של 66 יש לי אגב את כל הסדרה ב DVD הינה ה intro המדהים http://www.youtube.com/watch?v=22T9na7GDFw

fenriz

New member
אה המכשפה,

הפסקול יצא על תקליטון תוצרת ישראל, עם תמונה של הבחורה וכיתוב בעברית. אני חושב שיש לי את זה איפשהו בארגז אני צריך לחפש, לא הוצאתי את זה כמה שנים.

Rondomali

New member
מזדמנות מעולה לחטט בארגזים

ואח"כ להעביר את התקליט לפורמט WAV/MP3 ... זה היה רק רמז דק

LadyG

New member
אני לא יודעת למה אין

כמעט מידע על הסרט. זה המעט שמצאתי, שמוזכר כבדרך אגב באתר על ויסוצקי: In 1967, Vladimir Vysotsky made the acquaintance of French actress Marina Vladi (Marina De Poliakoff-Baidaroff.) In the Soviet Union, Marina Vladi became an instant household name for her performance in the film La Sorciere, 1955 ― “The Witch,” based on the Russian story “Olesya” by A.I. Kuprin. The story goes that Vysotsky fell in love with the sorceress’s screen image long before he met Marina Vladi in real life. They married in 1969

למעלה