ג'רדין

babuni

New member
../images/Emo118.gifג'רדין

אני מעוניינת בתגובות בקשר לתוכי הזה: -יכולת למידה -מזג -מחיר -צרחות -בריאות ואם תמצאו עוד משהו להוסיף אני אשמח

babuni

New member
ראיתי אחד אצל מישהי

היא אמרה גם שהיה לה כמה ופרצו לה לבית וגנבו את כולם , בטח הבני דודים מרבים אותם עכשיו וימכרו בכפר קאסם עוד כמה חודשים

eari

New member
אחד הטובים?

השאלה במה? במחירים? כן צודק, בשאר, יש מקום לויכוח.

יש ואין תקרא...

ארי היקר שוק העופות בכפר קסם הוא נכון שוק שבו חיות סובלות ומפחדות אבל המחירים בשוק הם מחירים שניתן לעמוד בהם לדוגמא:במצב של היום אם משהו רוצה לגדל תוכי הוא הולך לחנות חיות ושם תוכון עולה בין 50 - 60 שקלים ובשוק יכולים להשיג גם ב 18 שקל כמו שאני השגתי אז: שוק של חיות זה דבר נורא אבל אני לא ישלם 50 שקל בשביל תוכון אני יקח תוכן ב18 שקל ויהנה ממחיר תוכי נמוך ואם התוכי שקניתי בחנות ימות אני יפסיד 50 שקל ואם ימות לי תוכי מהשוק אני יפסיד רק 18 שקל שזה סכום סביר למדי!!! אז לסיכום לפי דעתי! עדיף לקנות בשוק תוכי ולא בחנות חיות ! והאמת היא שגם בחנות חיות לא מתיחסים אליהם טוב!!!

big mama 2

New member
השוק של כפר קאסם

נכון שהמחירים שם זולים. אבל..... זה הדבר היחיד שטוב שם נכון שלא כל הסוחרים שם הם רעים אבל - המקום הוא בית גידול למחלות תוכים מאד לא ממליצה לקנות משם

הילה כנסי..

למה להשקיע 50 שקל על תוכון מחנות אם אפשר להשקיע על תוכון 18 שקל מכפר כאסם?? אם התוכון שקנית ב50 שקל בחנות ימות לך ?? יכאב לך הלב וסתם זרקת 50 שקל באוויר.. אבל זה שקנית ב18 שקל בכפר כאסם יכאב לך גם הלב זרקת 18 שקל באוויר ..אז יאללה חפיף לא נורא.... וחוץ מזה אם את אוהבת תוכים לכי תקני שמה ותצילי אותם.. דרך אגב הייתי שמה יום שבת (וזה לא כמו שכולם אומרים ומספרים התוכים חיים בתנאי גידול טטובים.. אני לא יודע מתי הייתם שמה בפעם האחרונה אבללל עכשיו ממש הישתפר..

Mis Anna

New member
וואלה

ואם את מגדלת להקה ואת קונה תוכי ב18 שקל והוא חיי בלהקה שלך והתוכי חולה ומדביק את כולם ופתאום כולם מתו לך אז לא הפסדת רק 18 שקל ותוכי הפסדת אולי 20 תוכים והרבה כסף

big mama 2

New member
../images/Emo45.gif

זה בדיוק מה שעניתי לו מבלי לראות את התשובה שלך.....

174M4R

New member
צחי כנס.

אתה מעוות את הדברים. אני יודע שמה שאמרת זה רק דוגמא אבל זאת דוגמא לא נכונה. אם אתה קונה ממגדל תוכון ב25 שקל לאחד, תוכון שאתה יודע שאכל פירות ומזון בריא כל החיים שלו ושהוא לא חיי בתוך החרא של עצמו אתה תהיה שמח. אם אתה קונה מכפר קסם תוכון ב18 שקל, תוכון שאין לך מושג במה הם מאכילים אותו ואיך הם מטפלים בו. אל תשכח שאיך שאתה רואה את התוכים בשוק - לא ככה הם חיים כל הזמן. ככה הם חיים רק בזמן שיש את השוק. כל הזמן שהם לא בשוק אתה לא יודע איך הם חיים ואיך מטפלים בהם. אז יופי, חסכת 7 שקל שגם ככה בטח תוציא בימים הקרובים על שתיה\אוכל\אוטובוס כשתהיה מחוץ לבית. לדעתי ה7 שקל האלה שוים את זה. אני תמיד מעדיף לקנות תוכים ממקום שאני רואה איך התוכים באמת חיים. היו כבר אין ספור סיפורים על מקרים שקרו לאנשים בשוק הזה. מקרים שעבדו על אנשים. מקרים שסממו תוכים בשביל שהם יהיו חלשים אז אנשים יחשבו שהם האכלת יש אז הם יוכלו למכור אותם ביותר כסף. מה שאני כן מסכים זה שציוד לתוכים (כלובים) כדאי לקנות שם. הרבה יותר זול.

eari

New member
מה זאת אומרת???

אם את לא רוצה שהם יסבלו לכי תקני אותם? נראה לך הגיוני? לקנות את כולם? וחשבת שיום אחד יגמרו שם התוכים? ההיפך הם רק יתרבו! וככל שיקנו פחות ירדו המכירות וממילא הסבל של התוכים שם.. מה זה חפיף? מחלות בשבילך זה חפיף? טוב תקנה שם כרצונך..

LeeKo

New member
משהו קטן....

כשאתה אוהב תוכים ולא סתם מגדל בשביל "פרנסה" או בשביל למכור ולעשות בוחטות או משהו...(גם כי זה לא מצליח...) אם יש לך יחס אליהם...ואם תרצה להגיע רחוק עם התחביב... לא משנה כמה תשלם 18 ש"ח 25,50.... לאהבה אין שום מחיר..........

big mama 2

New member
זה לא בדיוק ככה

וזה לא עיניין כספי כשאתה קונה משם ציפור עם פוטנציאל למחלה, ואז כל בית הגידול נדבק - זה יוצר קצת בעיה, הייתי אומרת הייתי שם כמה פעמים ואני עדיין עומדת בהמלצתי - לא לקנות שם ציפורים, אלא אם אתם מכירים את מהגדל

babuni

New member
אז ככה

-באף חנות לא מוכרים תוכון ב 50-60 ש"ח -אם אתה כל כך אוהב תוכים אז איך אתה יכול להגיד " חפיף לא נורא" כשהתוכי מת -אם אתה רוצה להציל את התוכים בכפר קאסם כי הם בצפיפות אז למה לא להציל תוכים בחנות שגם הם חיים בצפיפות ולא מתיחסים אליהם טוב לדבריך? -חוץ מזה כמו שמאמא ציינה המקום מפוצץ מחלות ואין שום בקרה, אתה כנרא עוד לא נתקלתה במחות כמו קלמידיה ומריתת נוצות ועוד ועוד, ובחנויות לפחות בחלקן יש בקרה על המצב הבריאותי -וחוץ מזה כשאתה קונה בכפר קאסם אתה נותן לגיטימציה לכל מיני גנבי ומבריכי תוכים למיניהם אז תחשוב על זה טוב טוב

שוק כפר כאסם

מלא במחלות! ואם אתה קונה תוכי אז תקנה ממגדל,ולא מאיזה שוק! ולמה הם עולים 18 שקל?כי הם חולים ולא מטופלים טוב! לכל דבר יש ת'מחיר שלו! וגם אם זה חיה חולה שמוכרים אותה ליד חיות עם מחלות ושלא מטופלות כמו שצריך! בקיצור חות מכלובים אין לאף אחד מבחינתי מה לחפש שם! עדיף לא לקנות תוכי בכלל:|

babuni

New member
דרך אגב מה עם כפר הס?

שמעתי דווקא דברים טובי בקשר למקום, לא מפציצים במחיר וגם עושים חיסונים למישהו יש ניסיון? סליחה ששירשרתי עליך

למעלה