סיכום שבועי

Confide In Omer

New member
../images/Emo45.gifלגבי האודישנים, זה לגמרי מאוס..

גם באיידול אין לי כח אליהם.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifחחח, דווקא אותם אני הכי אוהבת...

זה נורא מצחיק בד"כ... השנה ב"כוכב נולד" אראה רק אותם. אין לי כוח לכנית הזאת יותר, היא ממש מיצתה את עצמה...

yarden777

New member
מסכם שבוע ../images/Emo13.gif

הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע: פרק 10! פרק מדהים
מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? אכן כן. מתי מתחיל? מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? כן, בתוכניות באולפן לפחות. האודישנים הם מסטיק סרט השבוע: נער החידות מבובאי שוב. אחד הסרטים הטובים שנעשו בשנים האחרונות. זכה בצדק באוסקר
ספר השבוע: לא קראתי שיר השבוע: אין משו מיוחד תוכנית\סדרת השבוע: הישרדות, סופר נני, חיים בלתי צפויים. ציטוט \ פתגם השבוע: "what u see is what u get" אתר השבוע: פייסבוק ותפוז כרגיל דבר טוב שקרה השבוע: קיבלתי 82 במתכונת ב' בכלכלה, יש לי עוד אחת מחרתיים לפני הבגרות ביום רביעי! קיטור השבוע: אני חולה מיום חמישי
משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: לסיים עם כלכלה,

הישרדות מתחיל ב-6.6 אם אני לא טועה

וכוכב נולד מתחיל ביום רביעי. תרגיש טוב

omer719

New member
גם אני התחלתי לראות חיים בלתי צפויים.

ממש יפה :) והאודישנים זה הכי יפה בכוכב נולד לדעתי. מצחיק וכיף לראות. לפעמים התוכניות אולפן מרגישות נמרחות יותר.

lama ken

New member
עונה ../images/Emo58.gif לפרק 11

הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע: אמנדה ודניאל נלחמות על האליל מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? הייתי מעדיפה לירות לעצמי בראש מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? אני אתן לזה (שוב) צ'אנס, למרות שבד"כ אני לא שורדת עונה שלמה של הדבר הזה. סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: אנקת גבהים שיר השבוע: Coldplay - message תוכנית\סדרת השבוע: הישרדות 20
וגם Breaking Bad ציטוט \ פתגם השבוע: אתר השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: קיטור השבוע: משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: תמונת השבוע:

lama ken

New member
../images/Emo13.gif

אני תמיד שמחה לשמוע על עוד מישהו שמכיר/אוהב את השירים הפחות מושמעים שלהם. אני אוהבת את כולם כמעט. אחת הלהקות הכי אנדר-רייטד שיש.

Confide In Omer

New member
אני חושב שהיא אחת הלהקות המוערכות והמצליחות!

במיוחד בישראל (וגלגל"צ
).

lama ken

New member
כן, אני יודעת שהיא מאוד מצליחה ../images/Emo3.gif

אבל במקביל היא גם מאוד מושמצת... רבים מחשיבים אותה נחותה כי הם עושים מה שהם קוראים soft rock ומזלזלים בהם כלהקה גלגל"צית. לפי דעתי במיוחד אם שומעים יותר לעומק את השירים הפחות מוכרים שמתחבאים באלבומים ולא מושמעים ברדיו מגלים שיש בהם הרבה יתר מזה (למרות שגם את הלהיטים המוכרים שלהם אני אישית אוהבת).

נו את יודעת איך זה

ככל שבנאדם יותר מצליח, ככה יש לו גם הרבה שונאים. הרי יש מעט מאוד אנשים שבאמת כולםםםם אוהבים... אבל קולדפליי היא בהחלט אחת הלהקות המצליחות והמוערכות שיש.

RageBot

New member
או שהכלל עצמו לא נכון.

אם אפשר למצוא המון דוגמאות ששוללות אותו

ל"ג בעומר שמח../images/Emo13.gif

הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע: הפרק השבועי! מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? כן מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? כן סרט השבוע: קיק אס (הנה עומר כתבתי חחח) ספר השבוע: "בשבילה גיבורים עפים" שיר השבוע: כל מיני שירים של ריהאנה, לקראת ההופעה שלה תוכנית\סדרת השבוע: הישרדות20, אמריקן איידול, ויל וגרייס, מלרוז פלייס, הטופ מודל הבאה, יומני הערפד, GLEE ציטוט \ פתגם השבוע: לא עולה לי כרגע... אתר השבוע: תפוז דבר טוב שקרה השבוע: הרבה דברים אין לי כוח לפרט
קיטור השבוע:
משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: לא מדבר כדי לא לפתוח פה
שבוע טוב לכולם

IפסטרמהI

New member
נהנהנהנהנהנה

הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע:
מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? זה הישראלי החדש? כנראה אני אצפה בחלקים, כשאני אזכור שיש בטלויזיה או כשאני אתקל בזה. ככה גם היה בעונה הקודמת. תנסו את זה, זה לא באמת משנה. במילא לא קורה שם כלום.. מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? פחחחחחח לא ראיתי מאז עונה 4 שום עונה, אז לא נראה לי XDD סרט השבוע:
ספר השבוע:
שיר השבוע: אביב גפן-זה רק הלב שכואב לך, מוניקה סקס-שנים חסומות (כי למדתי לנגן את זה על גיטרה) והסולו של WISH YOU WERE HERE שממש מגניב על גיטרה D: תוכנית\סדרת השבוע: אחת שיודעת? ציטוט \ פתגם השבוע: "תיקים על הגבות וגבות על התיקים" של המדריך החופר בטיול השנתי XDD אתר השבוע: דה פייסבוק D: דבר טוב שקרה השבוע: טיול שנתייי DD: היה ממש ממש כיף, וקל D: וגם 84 במתמטיקה (אני חושבת שהתחלתי מ-80.. ישמצב שהמורה למתמטיקה לא יודעת לחשב ציונים? :O) קיטור השבוע: כל הקיבוץ מסריח מהעשן של המדורות שעושים על החוף שלנו >< ואנשים שלא דיברו איתי כבר שנתיים מתקשרים אליי לטלפון כל שנייה כדי שאני אפתח להם את השער של הקיבוץ.. קצת חצופים!! ואיבדתי את הפלאפון בטיול השנתי, אמא ניתקה אותו, ואז מצאתי אותו בתוך התיק כלי רחצה (גם לי אין שמץ איך הוא הגיע לשם) ועכשיו אין לי שיחות יוצאות או SMSים יוצאים =\ משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: צימר בשני-רביעי וחג תנועה בשישי-שבת D: תמונת השבוע: דווקא יש תמונה אבל אין לי כוח.

wesam10

New member
עונה../images/Emo58.gif

טופ פור אופקורס
הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע: פרווטי נשארה|הידד| וגם גילינו את המושבעת הכי טובה אבר - קורטני מיי לאב
מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? יאפ, זה חזק ממני
מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? על האודשנים אני אדלג, שונא את היחס הפתאטי של השופטים אל המתמודדים באודשנים, במיוחד צביקה הדר, שגם נותן לפעמים את דעתו וביקורת למרות שהוא בן אדם שהכי לא מבין במוזיקה, ועושה פרצופים מפגרים לפי מבטם של השופטים (רק אני שמתי לזה לב? - אגב למי שלא מבין, נגיד מישהו מגיע לאודשין, השופטים פתאום נראים מתעניינים במתמודד, צביקה עושה פרצוף של ''מתעניין''). שלא לדבר על כמה כמה כמה שיר האודשנים פתאטי והביצוע ילדותי בכלל (בכלל הקול של רוני הוא ילדותי ולא מחוספס בעליל) וכמהההההה פי מיליוןן נוכחתה של מיי חסרה שם!! כמה!!!
סרט השבוע: מבט מגן עדן
ספר השבוע:
שיר השבוע: Jason Mruz Lucky (feat. Colbie Caillat) תוכנית\סדרת השבוע: נבלות, אהבתי את הפרק הראשון
ציטוט \ פתגם השבוע: ''רוני מה עשית עם איתי מאחורי השיחים?''-''סתם דיברנו על ריסטורנט סיטי ..'' -''בטח!
'' אתר השבוע: יוטיוב + כל מיני אתרים שיש בהם מידע על אלק' תקבילית דבר טוב שקרה השבוע: 100 בבגרות באוראל, 100 במתכונת באלק' מעבדה, *Proud*
קיטור השבוע: בגרויות ומתכונות
משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: בגרותתתתתתתתת |אימאלהאיזהפחד| תמונת השבוע: שבוע הבא

אורישקי

New member
עונה../images/Emo58.gif

הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע:פרק 12 של עונה 6 מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? אולי מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? כן סרט השבוע:אין ספר השבוע:אין שיר השבוע:telephone וeh eh של גאגא תוכנית \ סדרת השבוע:הישרדות,חברים ציטוט \ פתגם השבוע:"once you kill a cow-you gota make a burger" אתר השבוע:תפוז דבר טוב שקרה השבוע:לג בעומר,יום קולנוע קיטור השבוע:אמנדה
משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא:טיול שנתי מחר
תמונת השבוע:

למעלה