סיכום שבועי

Confide In Omer

New member
../images/Emo117.gif../images/Emo117.gif סיכום שבועי ../images/Emo117.gif../images/Emo117.gif

עשרת הפורומים המועדפים על חברי הפורום: סדרות מציאות הישרדות - אוהדים נגד שורדים אמריקן איידול האח הגדול סרטים וקולנוע טלוויזיה אבודים זיהוי שירים NBA ומכללות כוכב נולד TOP10 של הפורום: (99) השורד שבאמת מגיע לו NP16 (123) niro62 (125) 131) סוליד סנייק (135) חולה על הישרדות 6 wesam10 (141) Double U (144) (148 אורישקי
Confide In Omer (174
219) בלונדי211
+
והשאלון: הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע: מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: תוכנית\סדרת השבוע: ציטוט \ פתגם השבוע: אתר השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: קיטור השבוע: משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Confide In Omer

New member
עונה + ספויילר להדחה של אמריקן איידול

הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע: הפרק השבועי מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים? אולי, ניתן לישראלי עוד הזדמנות מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? כנראה.. סרט השבוע: גוד לאק צ'אק ספר השבוע: בתו של שומר הזיכרון שיר השבוע: Glee cast - Like A Prayer, Madonna - Love Tried To Welcome Me תוכנית\סדרת השבוע: הישרדות, משפחת סימפסון, גלי, עקרות בית נואשות - איזה פרק עצוב
אתר השבוע: gleetastic דבר טוב שקרה השבוע: הוחלט על נסיעה לאילת עם כמה חברים! קיטור השבוע: יש לי מעל 1000 שירים באייפוד, ולמרות שאני שם אותו על שאפל, הוא כל הזמן משמיע לי את אותם השירים! אה, ושיבון הודחה מאמריקן איידול... אמריקאים דפוקים
משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: קצת יותר משמרות בעבודה לשם שינוי..

X יו יו S

New member
למה קרה בעב"ן?

אני רואה בקצב של ארץ סתם נכנסתי לפורום כי מעניין אותי לדעת מה קורה בעונה 20 וסקרנת אותי

DevilGirl92

New member
../images/Emo199.gif

גילינו שכל מה שרוצחים סדרתיים רוצים זה אהבה

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifעד שהבנתי המ זה עב"ן../images/Emo6.gif

פרשתי מהסדרה הזאת בתחילת עונה שנייה, עקב שעמום עמוק מול המסך...

Fairywitch

New member
תפוזוועה../images/Emo46.gif

בטעות לוחצים על אנטר במקום על הקו הזה מעליו (|) - והוא שולח את ההודעה לפני שמסיימים
והנה הנחמה

Confide In Omer

New member
חחח! תודה ../images/Emo24.gif

כן, היא היתה הפייבוריטית שלי. כנראה שעשיתי לה ג'ינקס, כי הפייבוריטים שלי אף פעם לא זוכים באיידול.
עכשיו רק קריסטל נשארה לי, כל השאר ממש לא מעניינים.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifשלא תעשה לה מנחוס גם../images/Emo6.gif

אני אוהבת אותה ואת קייסי. אה, וול, אצל קייסי זה לא קשור רק לשירה

Double U

New member
עונה!

הדבר שקשור ל"הישרדות" שהכי אהבתם השבוע: הפרק בהישרדות כמובן! מתכוונים לצפות בהישרדות אוהדים נגד שורדים?
לא נראה לי
מתכוונים לצפות בעונה החדשה של כוכב נולד? לא
סרט השבוע: איירון מן
(הראשון, את השני אראה שבוע הבא!) ספר השבוע: שבוע באמצע החיים שיר השבוע: When You Are A King (הגירסא המקורית והאנגלית לשיר של שלמה ארצי "מלך העולם...הייתם מאמינים?!?!
) תוכנית\סדרת השבוע: הישרדות 20, סמולוויל, ארץ נהדרת (של שבוע שעבר) ציטוט \ פתגם השבוע: "תרשום תרשום: כל ה*** בלהיות צהוב (מר בלופר)" אתר השבוע: פייסבוק! דבר טוב שקרה השבוע: עוד לא ממש קרה אבל היום ל"ג בעומר עם חברים ואמור להיות כיף! קיטור השבוע: צבעו אצלנו את המשרד בבסיס אז היינו צריכים לנקות אותו שוב אחרי זה, כשעשינו נקיון פסח לפני חודש
משהו שאתם מצפים שיקרה בשבוע הבא: איירון מן 2 (בן?)

עונה ../images/Emo233.gif

הדבר שקשור להישרדות שהכי אהבתי השבוע: את הפרק האם אראה את העונה הישראלית החדשה? בהתחשב במה ששמעתי עד עכשיו, אני אראה בערבון מאוד מוגבל האם אראה את העונה החדשה של "כוכב"? כנראה, אבל אני אדלג על האודישנים סרט השבוע: "מלאכים ושדים" ספר השבוע: "מערות הפלדה" שיר השבוע: Scorpions - Raised on Rock סידרת השבוע: הישרדות כמובן ציטוט השבוע: יש לי כמה, אבל הם גסים בטירוף דבר טוב שקרה השבוע: אני ממשיך להתקדם כרגיל קיטור השבוע: האינטרנט איטי היום כמו חילזון זקן! משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: עוד בחינה קצרה

למעלה