ל"ג בעומר

../images/Emo117.gif ל"ג בעומר../images/Emo117.gif

כמה מילים על החג שמתחיל בשעות אלה: ל"ג בעומר הוא חג לזכר מאבקם של היהודים על עצמאותם כפי שחינך רבי עקיבא את תלמידיו: "חירות היא המצרך היקר ביותר שיש לאדם" מקור החג אינו ברור דיו לפי אחת המסורות ביום זה התחיל לרדת המן במדבר ולבני ישראל היה מה לאכול. לפי מסורת נוספת, בל"ג בעומר חל מפנה לטובת צבאו של בר כוכבא במרד מול הרומאים והושאו משואות לבשר את הניצחון. ע"פ התלמוד ביום זה נפסקה מגיפה שהמיתה רבים מתלמידי רבי עקיבא. ל"ג בעומר הינו גם יום פטירתו של רבי שמעון בר יוחאי ומאז הפך ליום הילולה לזכר הרב. הסיבה שלא ניתן ליום זה שם הקשור בתוכנו מפני שלא יכלו להכריז עליו בפומבי מטעמי זהירות מן השלטונות העוינים.
אחד ממנהגי החג הוא הדלקת מדורות כדי להרבות באור: ל"ג בעומר הוא יום של שמחה, חתונות ושאר שמחות, אחד ההסברים החושבים לאור הוא, שביום פטירתו של הרשב"י היה יום מרובה אור.
לכל החוגגים שתהיה להבה גדולה ושמחה
רק בבקשה בזהירות לצופים, דרשו תפוח אדמה
וגם מרשמלו כתוספת
למתחתנים (נו יש גם כאלה
שיהיה במזל) ולכל בית ישראל חג שמח מלא באור רק טוב!!!

צילוש43

New member
../images/Emo51.gif זוהרת על התוצרת..../images/Emo8.gif

אזי תפוחי אדמה מפוייחים..יאמייייי כמה הם טעימים
אאחחח..למרשמלו הינה מוסיפה תוספת..
על האש הבוערת לחמם גם שוקולד
מומס..ולטבול ת'שיפוד של המרשמלו אח אח אח..טעם גן עדן..וחם..
..
זאת ההמלצה ועכשיו חוזרת לחגיגה
מדורה נחמדת לכולם

שבוע טוב לכווולם

מקווה שכולם חזרו שבעים ושהמדורות כובו כראוי צילושקההה על השוקולד לא חשבתי זה רעיון מעולה
שיהיה שבוע קל ונעים רק טוב!!!

ניקו 45

New member
רציתי לספר לך שושק'ה ../images/Emo103.gifוגם לך איטף10

אודות ימי ילדותי , אי שם במחצית המאה הקודמת : כשהייתי ילד, אמא היתה שולחת אותי למכולת עם 10 אגורות, והייתי חוזר משם עם ככר לחם, 2 בקבוקי חלב, 3 חבילות גבינה, תריסר ביצים, קופסה טונה וחפיסת שוקולד. היום זה כבר בלתי אפשרי. יותר מידי מצלמות אבטחה... שבוע מבודח לכל ה"פירומנים" באשר הם .

ובהמשך ניקולההה

יומני היקר. יום ראשון אני מוכנה וארוזה לקראת ההפלגה, הכנתי לי את כל כלי האיפור שלי ואת כל הבגדים הכי יפים שלי. אני ממש מתרגשת.
יומני היקר. יום שני בילינו את כל היום על הים, איזו חופשה מקסימה. ראינו דולפינים ולווייתנים כמה מדהים. פגשתי את רב החובל, נראה גבר מקסים.
יומני היקר. יום שלישי ביליתי קצת בברכה ושיחקתי גולף על הסיפון. הקפטן הזמין אותי להצטרף אליו לארוחת הערב בשולחנו. הוא גבר מושך וג'נטלמן אמיתי. זה מה זה החמיא לי...
יומני היקר. יום רביעי הייתי בקזינו..היה בסדר..זכיתי ב 80$. הקפטן הזמין אותי לארוחה מפוארת בתאו המהודר. ארוחה אקסקלוסיבית עם שמפניה וכאלה..הוא ביקש ממני לבלות עמו את הלילה בתאו. אמרתי שאין מצב שלא אהיה נאמנה לבעלי.
יומני היקר. יום חמישי חזרתי היום לברכה וקצת נשרפתי בשמש. החלטתי ללכת לבר להעביר קצת את הזמן. הקפטן הזמין אותי למשקה. איזה ג'נטלמן. הוא שוב הזמין אותי לתאו ואמר שאם לא אבוא לבלות עמו את הלילה הוא יטביע את האונייה. מה זה נבהלתי...
יומני היקר. יום שישי היום הצלתי 1600 נוסעים...פעמיים..
רק טוב!!!

../images/Emo41.gifבוקר יום ראשון../images/Emo41.gif

התחיל לו שבוע חדש במזג של אוויר חביב
בתל אביב ביום שישי ירד גשם איזה כייייף היה אולי גם היום ירדו כמה טיפות נוספות עכשיו נותרו לנו 3 שבועות עד החג הבא הכי אהוב עליי חג הגבינות נה נני ננה נה
כבר אוספת מתכונים חדשים למי שיש מוזמן להביא. שיהיה יום עליז וחביב יום שכולו שמחה
רק טוב!!! והשיר שלי לשבוע הזה הוא-----

ניקו 45

New member
שרל'ה תבואי פה בבקשה../images/Emo234.gif

נעדרת מאיתנו מעבר לכל זמן סביר . כן , מודה שלפני יומיים חשבתי עלייך ובהקשר מעניין . ישנם שירים קצביים שיודעים להוציא ממני דברים שאפילו אלוהים יוצרי לא מכיר בי אותם . כך למשל השיר : עין הנמר של להקת השורדים אשר בשומעי אותו אני מיד מתחיל לקפץ כמו עז הרים קווקזי . אבל .... לפני יומיים הוזמנתי לארוע מסויים ושם זה קרה .... מהרמקולים הענקיים הללו במידות של 4 קומות הצלילים בקעו . בקעו כתבתי ? הלמו בראשי כתופי תם תם . בואי והקשיבי לורסיה הזאת ... עין הנמר שבוע "מדליק" לך

ניקו 45

New member
פתחת לי ת'שבוע זוהרת ../images/Emo99.gifעם צליל וצבע

ומה צריך הבנ'דם יותר מאשר כמה צבעים זוהרים שיצבעו לו ביפה את צלילי חייו ונשמתו שפורחת באביב ימיו . אהבתי ת'בחירות שלך זוהרת ... ת'פרח , את ריי צ'ארלס , ואת כוונותייך הטובות להגיש לי טנא מטעמי גבינות בקרוב ... עומד לימינך עומדת לימיני ... (וואלק תפשתי ראש פלספי על הבוקר
)

ש ר ה לה

New member
הרי תמיד תרוץ קדימה ניקו. אין מצב שתעמוד רגע

שתעמוד רגע לצידי ותשמע מה יש לי להגיד על אחד הנקים של סוף השישים תחילת השבעים. ששמו הוא BEN E KING ולא ריי צארלס כפי שרשום אצלך בטעות!!! התחלה מבטיחה פה בתקוות ליום חדש, שבוע חדש ואפילו חודש חדש... האחד במאי היה אתמול. מהיום נכנסו לתוקף פיטוריי מהעבודה. הסמליות שבענינין שקיבוץ סוציאליסטי, שחרט את ערכי תנועת הפועלים על דגלו יתן מכתב פיטורין לחברת קיבוץ, בת של אחד מהחלוצים הגדולים מייסדי הקיבוץ... ואני חלוצת מקבלי המכתב הלא כל כך חביב הזה... הנחמה היחידה שלי תהיה עצם העובדה שאני חוזרת לישון לילות בשעות בהן אנשים נורמאלים ישנים בדרך כלל, ולא סופרים את מספר ההתפוצצויות בקטלן שהוא הגרילר הזה שעושה לינצ' לרוב החרקים המעופפים בחלל המשרד בו ישבתי שעות על גבי שעות וניסיתי להילחם בעפעפיי המבקשים להיסגר בכל רגע..., לא להאמין כמה מעופפי לילה כאלו יש... וכמה הם יכולים להטריד..., הייתי מרגישה תמיד רק מתי אני מתעוררת, אבל לא מתי אני נרדמת. מה שכן, כל רעש קל היה מחריד אותי מהנמנום הקל שנפל עלי בטעות (כולל רעשי הפיצוצים של הקטלן של היתושים.... נכון לעכשיו, בגלל שאינני עובדת לילות יותר, השבוע מסתמן לי שאינני יודעת בכלל מה ומתי אעשה קודם, שבוע עמוס במיוחד. אינני בטוחה שהכסף שישולם לי יהיה בהתאם למאמץ. אבל עדיף תשלום כלשהו על פני אפס.... אז אם אני לא כל כך פה בימים אלו זה מפני שאני כרגע בעיצומו של תהליך הסתגלות למצב יחסית חדש ולא כל כך מוכר לי...

ברק 188

New member
שרה לה ../images/Emo201.gif

צער לי היה לקרוא על פיטוריך מהעבודה השגעון וכהות חושים הגיע גם לקיבוץ שהלכה ולמעשה מזמן כבר לא קיבוץ מה שהיה הוא שהיה מה שיהיה הוא שיהיה מקווה ומאחל לך ב'רק את הטוב כשנאמר שדלת אחת נסגרת נפתחות שתי חלונות לעוד הזדמניות

שרלהההה

עכשיו בשל הנסיבות שהכתיבו את שהכתיבו התחילי לעשות חיים כל רגע! תבלי, תשני, תראי חברים, פשוט תעשי חיים שיהיה בהצלחה בשינוי שמתרחש, כל שינוי הוא התחלה של משהו מאתגר וחדש רק טוב!!!

ניקו 45

New member
גמני מוטרד תדיר מחרקי הלילה../images/Emo55.gifשרל'ה

קראתי אותך כאן בעירוב של עצבות ושמחת בדיחות הדעת שלך . כתבת באופן מרתק אודות מכתב הפיטורין שלך ב"תיבול" השמדת חרקי הלילה . תיאור מילולי שגרם לי לצחוק ללא שליטה . אין ספק שהקיבוץ של שנות ה-2000 איננו אותו קיבוץ של המאה הקודמת . וטוב שכך ! ובטוחני שגם תסכימי איתי בזה . כן שרל'ה . זה לא נעים שמפטרים אותך אבל מאידך ואולי הפיטורין הללו יביאו איתם מזל כי הרי מזל = הזדמנות וכאן נוצרה הזדמנות למשהו אחר ואולי אף טוב יותר . תיכף תגיע מלכת ממלכת החרקים המעופפים שניצלה מה"צליה" שעל ה"גריל" בלינצ' . (אחחחחח כמה שדצחקתי בגינך) ותספר לך אודות נחיצות השינוי , ה"החלפה" , ההתחדשות ויצירת ההזדמנות למשהו אחר טוב יותר . ועכשיו ! תגידי ווקשה אההההה ? למה לפתוח עם פתיח כל כך .... שכזה .... את הודעתך ועוד לאחר העדרות ממושכת ולאחר שהזמנתי אותך לשוב בכ"כ המון יופי וטוב אההההה ? הרי תמיד תרוץ קדימה ניקו. אין מצב שתעמוד רגע שתעמוד רגע לצידי ותשמע מה יש לי להגיד אז הנה שרל'ה ... עמדתי רגע (רגע = זמן בלתי מוגדר) לימינך ואף הקשבתי . ואכן זו טעות שלי שנבע השד יודע ממה ? אולי בגלל הטרדות חרקי הלילה המעופפים . והנה כאן מביא משהו יותר הולם בעבורך ליום מיוחד זה : Eleanor Rigby ועוד מטעם אחד לנשמה .... What'd I Say (תקשיבי עד הסוף )

itaf10

New member
שרלה פיטורין אפילו מקיבוץ

(זה עוד לא שמעתי...תמיד יש פעם ראשונה) שלא תצטערי, הסתכלי קדימה, תהני מכל רגע שאת רק יכולה ומסוגלת אל תסתכלי אחורה, גם שם לא היו תמיד הכי טובים.. מעכשיו את מתחילה חיים חדשים, את תראי, ותשאלי את עצמך... מדוע לא עשיתי זאת קודם???? בטוחה שזו תהיה התגובה, הפתגם הסיני החכם אומר" נסגרת דלת אחת, נפתחת עוד ועוד דלתות חלונות ועוד... מבטיחה יקירה, תסתכלי רק קדימה מנסיון חיים שלי.

../images/Emo13.gif ניקו,אז לא היו מצלמות אבטחה, אבל כן היתה

מחברת עבה שבא המכולניק היה רושם כל מה שקנית/ פילחת(?), ,כי ה-10 אגורות היו לך רק בעבור מסטיק בזוקה ,

itaf10

New member
ניקו ידידי, אני מחזקת את דברי שוש

יכולת לקנות את כל מצרכי המכולת "ברישום חודשי" בכל 1 בחודש היית רושם שיק בסכום הרכישה החודשית. לא היה צורך בכל אבטחה. הכל היה רשום כדין.

itaf10

New member
כחו של הרגל, שיקקקקקקקק ../images/Emo24.gif

היה העפרון שבקושי ראית אותו. חחחחחחחח לא מחודד, בערך ס"מ כל אורכו ובכל זאת היה רושם. כאשר השתכללנו, היה לנו גם כן פנקס שבו רשמנו לעצמנו. שיהיה שווה חחחחחח
בכל 1 לחודש, היינו מקבלים את המשכרת התשלום הראשון היה ישר את החנווני-מכולת. לא היו כל בעיות. רצה אצה הגברת, היום יש יום לימודים במכללה הרצאה....בנוסף מינו אותי לרשום את המינויים כבר לשנה הבאה... לא שואלים את יכולה? את רוצה? מציבים לך.........עובדה! בייייייייייי לכולם אני אוהבת אותכם להתראות בצהרים יום נפלא שיהיה על כולנו.

ניקו 45

New member
בואי נשווה מינוחים שושק'ה ../images/Emo6.gif../images/Emo126.gif

זוכר היטב ובמדוייק שושק'ה . זה היה פנקס עב כרס עם כריכה שחורה כמו המוות . ועכשיו נסי לדמיין איך נער תמים , עדין , רגיש שכמותי דמיין את השחור שחור משחור הזה .... ואין להגיד 10 אגורות כי אם ... 10 גרוש
התחלנו לבטא את המונח אגורות בשלב מאוחר יותר . בערך בזמן שהחלת ללדת ילדים
והנה מביא בפנייך סיפור מזומר שריתק אותי כילד למקלט הרדיו כל זמן שנוגן . יש חור בדלי

למעלה