סקר - איזה מתנת גיוס קונים?

10GaZ

New member
../images/Emo115.gifסקר - איזה מתנת גיוס קונים?

האמת המתנות גיוס פחות פופלריות בשנים האחרונות, אבל נניח והייתם רוצים לקנות מתנת גיוס. מה הייתם קונים? (אפשר ורצוי לתת רעיונות בקשר למתנת גיוס לחברה [חבר-חברה])

yaeli87

New member
הממ...

אני עושה לחברה שלי סרט ולחברה שלי אחרת עשיתי לוח שעם עם מלאן תמונות שלנו ושירים ומשפטים ולא יודעת לכל אחד משהו אחר

מממ....../images/Emo3.gif

הייתי קונה אולי מגבת ורוקמת עליה גיוס קל או משהו. או מלא דברים לצבא בצבא ירוק ..נגיד מגבת ירוקה..גרביים ירוקות וכו'

The Blue Fairy

New member
אמממ...

לחבר שלי עשיתי צניחה חופשית לפני הגיוס הוא נהנה
עכשיו אני עושה לו אלבום (סתם כי בא לי)...זה ממש מומלץ-לשים תמונות שלכ ם מכל הזמנים,לכתוב משפטים יפים..ובכלל מה שבא לך. יש גם מצעים רקומים ממש יפים, וזה יכול לעזור לה בצבא! חבר שלי עשה לי כרית ענקית של לב (שיש לו ידיים ככה שהוא מחבק) עם תמונות שלנו ואני מאוד אוהבת לקחת אותה לצבא ולהיזכר בו. אממ...משהו מזה נראה לך או להציע לך עוד דברים?

10GaZ

New member
חחחחחחחח טל לכי תעשי סטנדאפ../images/Emo6.gif

מת על היציאות שלך
תודה על העצות של כולן

רעיון

מתנה שדודה שלי הביאה לי ליום הולדת 18 לקראת הגיוס [למרות שאני עושה שנת שירות...]- מגבת עם השם שלי שגם יש לה סקוץ' כזה ככה שממש קל להתלבש עם זה. מתנה ממש טובה לגיוס.

nettus

New member
חחחחח פסרי את זה לעדי

יש לה 3 כאלה שהיא קיבלה לגיוס

purple rain2

New member
../images/Emo187.gifאני גם צריכה מתנה לחברה

שמתגייסת ביום ראשון, אבל אני יותר בעניין של להכין מתנות
מישהו מהמגוייסים יכול אולי לחשוב על משהו נחוץ

סיונתו

New member
סורי מאמי נרדמתי אתמול ../images/Emo7.gif

אני קניתי לאקס מגבת שרקום עליה בצבע של היחידה שהוא הלך אליה- לחייל שלי באהבה, ובוקסר תואמים
מלא ממתקים וכל מיני דברים לחיילים.... זה חני אז זה פחות רלוונטי נכון
ולחברה שלי עשינו משהו מהחברות שקשור אלינו... תמונה של שלושתינו שהדפסנו עליה- "בצבא הכי חזק שבעולם נילחם למענך" (כי זה השיר שלנו) ודיסקית שחרוט עליה משהו שקשור אלינו (קוראים לנו המלאכיות של צ'ארלי אז עשינו לה-#1 ANGLE עם השם חיבה שלה...) וגופיית בא עם הדפס (במקרה שלה- המדסית הכי סקסית בצהל) ותחתונים שהדפסנו עליהם משהו שקשור אלינו... ומלא ממתקים הרבה דברים שקשורים אלינו

למעלה