Gone gone gone

Jflyaway

New member
../images/Emo113.gif Gone gone gone

חברים יקרים, אני מכריז על הפוגה זמנית מפעילות אינטרנט, החל מיום ב' הקרוב ועד לסוף החודש. לא יזיק לכם קצת חופש מהנודניק הדעתן שעושה לכם חור בראש, בסך הכל יהיו לזה הרבה צדדים חיוביים . ברמלאי יוכל להציג בפניכם "הרכבים ואמנים בעלי קריירות מגוונות וארוכות טווח במיוחד" שזה בעצם מסר מקודד שבמילים אחרות אפשר להגדירו גם כ: Tremendous Italian-styled long-tracks progressive with that mandatory complex structure and roaring keyboards ומועדון הערק יוכל לגלוש לכוורת ולשולץ שלא לדבר על "הפילוסופים של הפרוגרסיב"
אין דבר, שוטר הפורום כבר יטפל בעבריינים, והליידי תעשה סדר בנופשים שיחרגו מגבולות אזור הרחצה .... בחזרה לענייננו, ההפוגה שלי תסתיים לקראת ה 29 או ה 30 לחודש, ובינתיים אשמח אם תבלו תהנו ותעשו חיים פה במתחם הפסיכדלי הידוע לשמצה בכינויו THE PSYCH CULTURE SOCIETY גשם של אהבה שירד על כולכם J

psychodoodle

New member
ה../images/Emo196.gif הפסיכדלית מודיעה ב ../images/Emo2.gif

תעשו מה שבראש שלכם .דברו על קציצות ,כדורגל ,פרוגרסיב איטלקי (גם ה
מקשיבה לזה לעיתים רחוקות ,תתפלאו ) ותחלקו לינקים לכל האלבומים של רדיואקטיב ,אקרמה ושאר הגנבים בשטח
.כמו עם המשטרה האמיתית במדינה,גם אנחנו חסרי אונים כלפי כל "העבריינים" ו "הסוטים" המוזיקלים והאחרים למיניהם . הפוגה נעימה למנהל ,ואל תשכח לשוב .

LadyG

New member
Whoa-oh

הפוגה זה טוב. אני לא יודעת אם אוכל לעשות סדר בנופשים שיחרגו מגבולות אזור הרחצה . הגבולות פה זה משהו משהו אבל אני אשתדל, שאחרי ההפוגה אפשר עדיין יהיה למצוא שרידים של פורום "תרבות פסיכדלית". ומגיע לך חופש מאיתנו...תנצל אותו היטב.

Jflyaway

New member
כמו שכולנו יודעים, בסך הכל

אין מי יודע מה גבולות לכת שלנו
וזה לטובה

Black Fjord

New member
אל תדאג

בזמן שלא תהיה פיורד יהיה כאן לשמור על הסדר
פיורד יטיל משמעת בכל ה Misbehavers אז הישמרו לנפשותיכם!!!

josi5

New member
איזה יופי

סוף כל סוך נוכל לישתלט על המקום ונעביר סקירה רחבה על יצירת ריק וויקמן והשלכותיה בעולם הרוק מתקדם...

LadyG

New member
חוסי...

תכין בבקשה ליום שלישי סקירה מקיפה על The Six Wives of Henry VIII ובבקשה סקירה מקיפה כי מדובר ביצירת מופת. ברמלי יכול בינתיים, אם יתאפשר לו הזמן להתחיל לעבוד על Journey to the Centre of the Earth - כמובן סקירה מקיפה - רצוי כמה עמודי פוליו. אח"כ...לא יודעת אם יהיה אח"כ

Barmelai

New member
טוב...אז היום באופן טבעי

נמליץ על פס הקול של הסרט הזה
אביר המד"ב של הקלידים ואנגליס חבר לאביר הגלקסיה האריסון פורד כשעליהם מנצח אביר סרטי המד"ב רידלי סקוט. יצא לו יפה לואנגליס

josi5

New member
חבל מאד ליידי היקרה

דווקה רציתי להתחיל עם המלך ארטור... גווינבר משגעת אותי...לנסלוט הוא אוויר המועדף עלי ברמלאי תתחיל ליתכז במלאכה,קרא שוב את ג'ולס ורן

LEHIRAGA VEMAHER

j flyaway a bit, thats fine , but there is uncle sam who keeps eye open from time to time and will be very not happy to see ocean of toplogical something replacing the pretty things. so take it easy without prog\blog\shmo(k)g. stam, do what u like, i probably need a little break as well, i will synchronize with J​

Barmelai

New member
אני רואה חתימה חדשה

מסתתרת שם. צריך רק לזקק אותה מההודעה שלך
אל תדאג יואל יהיה פה גם מקום לדון בלהקות גיטרה. פה ושם. אנחנו מאוד ליברלים, נכון חוסי ומעין?

melancholy man

New member
שיהיה המון כיף יואל

ביום שאתה חוזר, אני מבטיח סקירה על ג'אנטל ג'יאנט, במיוחד בשבילך
הליידי תעשה סדר? תענישי אותי נורית!.

למעלה