יום שבת
:)

tal872

New member
../images/Emo113.gifיום שבת../images/Emo66.gif :)

אז ככה,הרבה זמן לא פתחנו שירשור יומי. וחשבתי לפתוח.. וגם,סתם רציתי להתענין איך החופש שלכם,נהנתם. ומה עשיתם? תפרטו,ואני כבר מחכה למפגש (שנקווה שהוא יהיה בפורים
).
שבוע מדהים,ובהצלחה לכל הנבחנים P:

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאין זמן בפורים../images/Emo7.gif

לא שבחנוכה יש.. שבוע חופש וגם אותו מעבירים עם שיעורי בית
ולשאלתך, העברתי את היום באלגברה (נשאר עדיין גיאומטריה) וצריך עוד ללמוד לסוציולוגיה

asaf105

New member
מחר גדנ"ע!

הכנתי תיק למחר, אני נוסע ל-4 ימים בגדנ"ע, זה מהבצפר כמובן, במסגרת ערבית, לא יודע אבל זה משהו שקשור לחיל מודיעין מן הסתם זה היה בגבעת חביבה, משהו ליד חדרה מעניין אם עוד מישהו שלומד פה ערבית נוסע לגדנ"ע השנה

asaf105

New member
אני אשתדל../images/Emo6.gif

אבל הכי כיף, פעם ראשונה טיול מהבצפר, שאני יושן בו באכסניה, ולא באוהל!

supercoconut

New member
לא ראיתי את הבפנוכו של אכסניה מכיתה ז'

וגם זה היה שבעה ילדים בחדר.
תהנה לך שם כע?

HandsStainedRed

New member
כיתה ז' היה סווווווס!

מגניב רצח XD ראינו את גל קולני וניצן עירומים ללא פיסת בד הכי קטנה מלבד מגבת עליהם XD ואת דרור ואסף ואלה מתקלחים XD

larisa125

New member
הייתי היום בסרט../images/Emo13.gif

ועכשיו אני סתם יושבת על המחשב ומדחיקה את העובדה שיש לי מלא שיעורי בית למחר ובוחן

../images/Emo85.gif../images/Emo221.gif שיעורים :\

פיזיקה , היסטוריה , מתמטיקה X: ובערב נסעתי עם אמא לקניון בשביל לפתח תמונות ובסוף כמו עם המזל שלי החנות הייתה בשיפוצים אז קניתי דברים אחרים! D:

mukitflootz

New member
אתמול יומולדת לי-הי-היייייי../images/Emo65.gif../images/Emo110.gif

עד 16:00 בערך לא עשיתי כלום, רק ישבתי על המחשב ועניתי להודעות בפייסבוק. ידיד שלי אמר לי לא לתכנן כלום לאותו היום, if u know what i mean... בזמן הזה, אחותו הקטנה [8] הספיקה לספר לי בצ'אט של הפייסבוק ש"מארגנים לך מסיבת הפתאה". ואז! הוא התקשר והזמין אותי לבוא אליו, בטענה שהוא צייר לי משהו ליומולדת והוא חייב להראות לי את זה. באתי, כמובן, ונורא התבאסתי לראות שאין אצלו אף אחד
אבל הנחתי שאנחנו אמורים לחזור אליי בקרוב. באיזשהו שלב עוד ידיד שלי הצטרף והיה נחמד. הספקתי גם לספר לידיד א' שאחותו גילתה לי את משמעות החיים. הוא ניסה לעשות את עצמו כאילו שהיא אמרה שטויות, אבל לא ממש הלך לו בהתחשב בנסיבות. בערך ב17:00-18:00 [אין לי באמת מושג] יצאנו לביתי באופן מסתורי ["בואי, אנחנו יוצאים אל הבית שלך באופן מסתורי!"], שם חיכו כולם וצווחו לי "הפתעה!!!!!!!!!!" [או שמא "הפתאה!!!!!!!!!!"?] בזמן שאני עטיתי על פניי הבעה של התקף לב. באיזשהו שלב הם עלו על זה ש"רגע, לא הגיוני שהיית מופתעת. את תמיד יודעת על מסיבות הפתעה!"- מה שלצערי הרב מאוד מאוד, נכון
. הביאו לי שני סינגלים של בן ארצי
- מוצר אספני ביותר, פנקס ממוחזר של בצלאל
- מאוד אני, ושוקולד מריר עם ברכה עליו
- כיאה לטבעונית מן השורה. הכינו לי גם עוגת שוקולד טבעונית וטעימה מאוד מאוד מאוד!!!!!!!
- ועליה כיתוב "מזל טוב עם א'". קיבלתי גם מלאאאאאאאאאא ברכות ממש ממש ממש מושקעות והכי מגניבות בעולם כולו, ותחתית לכוסות בירה שעליה כתוב "שתי בירות לשני עמים"- שמאלנית שכמותי. very
. ואז התחיל לי כאב הראש=.=. כולם ניגנו על הפסנתר והגיטרה בזמן שהראש שלי התפוצץ, צווחו וצעקו, והרגשתי כאילו דופקים לי פטישים קטנים מהבפנוכו של הרקה- מה ש, למקרה שדאגתם- לא באמת קרה. ישבתי להירגע על המדרגות והכל שב להיות נחמד וטוב עד שנגמרה המסיבה ואמא שלי צעקה עליי בקולי קולות לנקות את הבלאגן שאני, כמובן, עשיתי לבדי. אחרת היא לא תרשה לי יותר להזמין חברים למסיבות ההפתעה שלי. oh well. לא הצלחתי להירדם עד 4 לפנות בוקר, אחרי 2 כדורי אקמול, ליטר וחצי מים ושעות של דמיון מודרך שהעברתי לעצמי. היו לי חלומות נעימים עד שהעירו אותי לשיעור ביולוגיה.
מחר אני בנצרתDD: יומטוב

larisa125

New member
יום הולדת שמח ../images/Emo24.gif

נשמע שנהנית
(חוץ מהכאב ראש כמובן
)

למעלה