השחקן השבועי

spongbob

New member
../images/Emo110.gifהשחקן השבועי../images/Emo40.gif../images/Emo106.gif

השחקן השבוע
מטרת הפינה היא לאפשר לחברי הפורום לשאול כל שאלה העולה על דעתם את השחקן (חבר הפורום, כמובן) הנבחר, כך, נכיר זה את זה יותר טוב ונגבש יותר את הפורום!
על השחקן להשיב לשאלות (לכל אדם הזכות להחליט לא לענות על שאלות מסויימות, אם הן נראות לו אישיות מידי או לא מתאימות.) בכל שבוע ייבחר שחקן אחר ע"י שחקן השבוע שהיה לפניו, שיאלץ לשאת את החקירה הצולבת של חברי הפורום. שימו
ההשתתפות אינה חובה!
אני איידע כל שחקן שנבחר לפניי תחילת השאלון, אם הוא לא יהיה מעוניין השחקן הקודם יחליט על שם אחר. השאלות לא חייבות להיות קשורות למשחק עצמו, כמובן. שאלות לא ראויות (מעליבות,פוגעות וכו´) יימחקו ביידי המנהלות השוות שלנו! שחקן השבוע שנבחר הוא: Po o f i רוזי, העבירי אליי במהלך השבוע (במסר או בכל ערוץ פרטי אחר) את האדם שאת מעוניינת שיהיה השחקן השבועי בשבוע הבא. ועכשיו - הגיע זמן השאלות!

פיגמיסט

New member
שלום!

רמה? עבודה? מקום נוכחי? מקום אהוב? עושה קווסטים? כל כמה זמן משחקת? ובאיזו תדירות? גיילד? מה מעשייך במייפל כרגע? כסף? במידה והסכום גדול - כיצד הגעת לסכום הכסף הזה? סקיל אהוב? PQ אהוב? הדבר במייפל שהכי שינה אותך? סיפור מעניין שקרה לך? שומעת מוזיקה? אם כן, איזה? מאכל אהוב? איפה גרה? חבר פורום אהוב? את שונאת אנשים ש....? את מעריכה אנשים ש....? תוכנית טלוויזיה אהובה? משחק מחשב אהוב חוץ ממיפל? תוכניות למחר? זהו:D

P o o f i

New member
../images/Emo13.gif

רמה? עוד מעט 129.
עבודה?קוסמת אש-רעל. מקום נוכחי? אמוריה. מקום אהוב? ארר, קרנינג.
עושה קווסטים? לפעמים, כשיש משהו נחמד לרמה (מה שלא קורה הרבה). כל כמה זמן משחקת? ובאיזו תדירות? נמ, שלוש שנים או יותר, וזה תלוי באיזו תקופה. לאחרונה יש לי המון לחץ ומבחנים, אז לא יוצא לי לשחק הרבה. כשיש זמן ורצון, כמה שעות. גיילד? לידר של BuckCherry, זאת להקה. מה מעשייך במייפל כרגע? לא מחוברת, אבל כשאתחבר כנראה שאתאמן/אעזור לחברה להתאמן. כסף? קרוב ל200M, אבל כשאצטרך כסף, יש לי כמה חפצים בשווי של 600M למכור. במידה והסכום גדול - כיצד הגעת לסכום הכסף הזה? נמ, לפני כמה חודשים קיבלתי E. wand 7, שהייתה הרבה מתחת לממוצע, והצלחתי להיפטר ממנה ב1BIL, כשהיא שווה בערך 750M. קניתי שרביט מיוחד לרמה 70 ב350M, ומכרתי ב550M+שרביט אחר ששווה בערך 100M, וכו'..
סקיל אהוב? מטאור! PQ אהוב? LPQ, שלב 8 במיוחד.
כשהייתי ברמות האלה לא היה CPQ, וLMPQ יצא כשהייתי בערך רמה 68. הדבר במייפל שהכי שינה אותך? האנשים. סיפור מעניין שקרה לך? אני אחשוב על זה.
שומעת מוזיקה? ברור. אם כן, איזה? זה די שונה ברצון ובהרגשה. בכללי- כל מה ששונה ממזרחית, פופ, R&B, טכנו, טארנסים, ובקיצור- בעיקר רוק ומטאל, ולפעמים שירים שקטים כאלה. מאכל אהוב? כל מה שמלווה בתפוחי אדמה.
איפה גרה? מרכז. חבר פורום אהוב? את רוב הפורום לא יצא לי להכיר, ואת מי שיצא לי להכיר, כולם מקסימים ואין לי העדפות.
אני חושבת שהאנשים שהכי יצא לי לדבר איתם אלה סיון, גלית ויעל (ווינגז), וגם להב שהוא לא גולש פה יותר. את שונאת אנשים ש....? כרגע, אני שונאת אנשים שמקבלים ציון מעולה ומאוכזבים מזה.
אבל בכללי, אנשים שתוקעים לך סכין בגב, צבועים וכאלה שלא אכפת להם מאחרים. את מעריכה אנשים ש....? יעשו הכל כדי לעזור, ויש כאלה בפורום.
תוכנית טלוויזיה אהובה? איש משפחה, עקרות בית נואשות, סקרבס, סקינס, קוראים לי ארל, האנטומייה של גריי, מרפאה פרטית, שני גברים וחצי, העשב של השכן, איך פגשתי את אמא, ג'יי לנו, הממלכה הקטנה, כסף דארלינג וכו'.
משחק מחשב אהוב חוץ ממיפל? לא משהו קבוע. תוכניות למחר? אני עוד צריכה לחשוב על זה.
רק אחרי שסיימתי לענות על זה נזכרתי לפתוח מדגישומטיק.

Guid

New member
רוזי! D:

/tapuzforum/images/emo41.gifאיך עבר היום? /tapuzforum/images/emo41.gifאיך את חושבת שיעבור מחר? /tapuzforum/images/emo41.gifאם היית יכולה לבחור בפריט אחד שתקבלי ממש עכשיו, איזה היית רוצה? /tapuzforum/images/emo41.gifבמוזיקה, מה יותר חשוב לך- מילים או מנגינה/לחן? /tapuzforum/images/emo41.gifמה הסרט האהוב עלייך? /tapuzforum/images/emo41.gifאם היית יודעת ש(חס וחלילה)מישהו מהמעגל הקרוב אלייך הולך להיפגע (פיזית), אבל יש לך את האפשרות לשנות את זה אבל מישהו אחר (שאת לא מכירה, כנראה) ייפגע. היית משנה?

P o o f i

New member
עידן! D:

טוב עד שקיבלתי את הציון בטמטומטיקה.
חם.
משהו שאני אוכל לשחד בו את המורה למתמטיקה?
שניהם, בלי ספק. אבל אני לא חושבת שאפשר להגדיר שיר כלשהו כ"שיר בעל מילים גרועות", לאומן שכתב את זה יש מטרה, או שהוא מנסה להעביר משהו שחשוב לו דרך המילים של השיר. אבל כן, מה הפואנטה בלשמוע שיר שהמילים שלו טובות, אבל המוזיקה פשוט גרועה? או לשמוע שיר שהמוזיקה טובה, אבל המילים פשוט חסרות משמעות? למרות שלהרבה להקות יש שיר דבילי אחד או יותר, בכוונה.
תלוי, לאחרונה ראיתי את "מלאכים ושדים", ואני חושבת שגם הסרט וגם הספר טובים.
אני לא חושבת שהייתי עושה את זה, אין לי את הזכות שבעולם לקבוע למישהו אם הוא ייפגע פיזית או לא, ולא משנה עד כמה הוא חשוב לי, אני בטוחה שהאדם השני קרוב למישהו אחר.

icy woman

New member
רוזי!!!!

-חבר טוב הוא זה ש... -מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? -האם לדעתך לכל אדם יש גורל, או שהאדם יוצר את גורלו? -מה הצבע האהוב עלייך? -האם יש אדם (ציבורי, הסטורי, פרטי) שהיית רוצה להיות כמוהו? - מה התכונות החשובות לך אצל אנשים?

P o o f i

New member
איריס!!!!

-חבר טוב הוא זה ש... יתמוך בך ולא משנה מה. -מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? יוצא לי לחשוב על זה הרבה, אבל תמיד שעולה לי משהו, ישר אני מתחילה למצוא את החסרונות לגבי זה. כשהייתי קטנה הייתי מאלה שרוצים להיות וטרינרים כשהם יהיו גדולים, תמיד אהבתי בע"ח, אבל אז קפצו לי כל החסרונות [אברים פנימיים (ועדיין יש לי טראומה מניתוח לב של חזיר ביסודי), יותר מידי שנות לימוד וכו'], עד לא מזמן רציתי להיות פסיכולוגית בגלל שאני נורא אוהבת לייעץ לאנשים, אבל שוב, חסרונות.. -האם לדעתך לכל אדם יש גורל, או שהאדם יוצר את גורלו? לא מאמינה בגורל. -מה הצבע האהוב עלייך? משתנה, כרגע זה ירוק, נראה לי. -האם יש אדם (ציבורי, הסטורי, פרטי) שהיית רוצה להיות כמוהו? אני שלמה עם עצמי, רוב הזמן. - מה התכונות החשובות לך אצל אנשים? כנות, לב טוב.. אבל עם הזמן למדתי שאני לא יכולה לשנות אנשים, וגם לא לקבוע להם תכונות. בכל אדם יש תכונות טובות ורעות. הודגש באמצעות מדגישומטיק

icy woman

New member
../images/Emo140.gif

כנראה שלא שאלתי טוב לגבי שאלה 2- מאיך שענית אני מבינה שאת מאמינה שהאדם צריך להיות פעיל ולא סביל. לגבי שאלה 5- האם קיימת דמות שאת מעריכה אותו בגלל תכונותיו (אביא דוגמא לצורך המחשה- מי שמעריך תכונה של סובלנות- אולי יגיד גאנדי, אדם שמעריך יושרה- יגיד אולי דרייפוס. אדם שמוקסם מהמילה הכתובה יצביע על סופר מסויים) - ובנסף- חיות !!
- אם היו אומרים לך שאת יכולה להפוך לחיה מתי שמתחשק לך- איזו חיה היית בוחרת?

P o o f i

New member
../images/Emo13.gif

כן, זה די המוטו שלי. אני חושבת שזה כ"כ לא נכון לחכות לזה ש'הגורל' יחליט, אנחנו אלה שקובעים לעצמנו את הגורל, ולא אף אחד או שום דבר אחר. דמות? אני לא חושבת. אני מעריכה אנשים ע"פ תכונות מסויימות, ובאיזשהו שלב זה מגיע לזה שאנשים שסובבים אותי "בונים" לי את התכונות. בגלל אותם אנשים הסובבים אותי גיליתי תכונות שלא ידעתי שקיימות אצלי, חלקן לטובה וחלקן לרעה.
נראה לי שהייתי בוחרת בחיה קטבית כלשהי, רחוקה מכל האנשים או מהצרות (ואני לא מדברת על ההתחממות וזה), וכי אני אוהבת מזג אוויר קר.

deisy

New member
רוזי! ../images/Emo23.gif

קיבלת יום חופש וכסף בלי הגבלה - מה תעשי? האושר הוא?.... 3 משאלות שאת יכולה לממש היום? איזו תכונה את הכי אוהבת בעצמך? איזו הכי לא? קוראת? מה הסגנון האהוב? טיול אחרי צבא - הודו או ארה"ב? תרצי ללמוד איזו מגמה בתיכון? למה? חיה אהובה? כשעצוב לך - מה את עושה? את ילדונת מיוחדת מאוד - רק שתדעי

P o o f i

New member
../images/Emo23.gif

קיבלת יום חופש וכסף בלי הגבלה - מה תעשי? הייתי בוחרת בחו"ל, אבל כל היום יתבזבז על טיסות, אז כנראה שהייתי חורשת את הקניון עם חברים או משהו. האושר הוא?.... הידיעה שאתה מוקף באנשים שאוהבים אותך. 3 משאלות שאת יכולה לממש היום? היום? ואו, אין לי מושג. איזו תכונה את הכי אוהבת בעצמך? שלפעמים אני שומרת דברים לעצמי, למרות שזה קשה, ולפעמים אני מאלה שאומרים בדיוק את מה שהם חושבים לאנשים בפרצוף. איזו הכי לא? אני עקשנית. באמת. קוראת? לאחרונה, לא. מה הסגנון האהוב? ארר, אני אוהבת ספרים הומוריסטיים כאלה. טיול אחרי צבא - הודו או ארה"ב? ארה"ב. תרצי ללמוד איזו מגמה בתיכון? תאטרון אולי. למה? אין לי מושג.
חיה אהובה? זאב, נראה לי. כשעצוב לך - מה את עושה? מחפשת מישהו לדבר איתו, או שומרת לעצמי. את ילדונת מיוחדת מאוד - רק שתדעי תודה רבה גלית!
הודגש באמצעות מדגישומטיק

deisy

New member
נמשיך קצת...

קולה או מים? סגנון מוזיקה אהוב? להקה\זמר\ת אהובים? יש לך עגילים\פירסינגים? חבר? הכי אוהבת לאכול? מה יעשה אותך מאושרת ברגעים אלה?

P o o f i

New member
../images/Emo13.gif

קולה או מים? קולה סגנון מוזיקה אהוב? עניתי למעלה, רוק ומטאל ולפעמים שירים שקטים כאלה. תלוי בהרגשה. להקה\\זמר\\ת אהובים? יש המון, אין להקה שאני הכי אוהבת. יש לך עגילים\\פירסינגים? עגילים, מתכננת לעשות עוד חורים. חבר?
הכי אוהבת לאכול? גם על זה עניתי.
תפוחי אדמה.
מה יעשה אותך מאושרת ברגעים אלה? חורף, ברצינות, הקיץ לא התחיל ונמאס כבר מהחום הזה. הודגש באמצעות מדגישומטיק
הודגש באמצעות מדגישומטיק

P o o f i

New member
רק תשובה אחת

לא קוראת/כותבת בשום פורומים אחרים בתפוז באופן קבוע. אם יש משהו ספציפי שאני צריכה, רק אז אני מחפשת.

היי רוזי../images/Emo24.gif../images/Emo219.gif

קודם כל,אני ממש אוהבת את השם שלך.
אני לא מכירה אותך אישית,אז אני אשאל שאלות נורא כלליות.
1.בת כמה את? 2.מאיפה? 3.מהי הדמות שלך בברה? [עבודה,רמה,כאלה
] 4.נמ כמה זמן את במייפל? 5.נכון שקיץ זה מגעיל? זהו אין לי מה לשאול.

P o o f i

New member
תודה לך ../images/Emo24.gif

אני בת ארבע עשרה וחצי, מאזור המרכז. כן קיץ זה מגעיל, שונאת את החום והשמש וכל מה שקשור לקיץ, חוץ מהחופש הגדול, כמובן. ארר, אני לא בברה, אני בסקניה, ועניתי למעלה לגבי הדמות.

את נשמעת הרבה יותר מהגיל שלך../images/Emo219.gif

כאילו,לא מלא מלא מלא,בת 17-18,זו הכוונה.

למעלה