ההוא לא קופץ~

sha chan XD

New member
../images/Emo110.gif ההוא לא קופץ~

והוא כבר נורא למטה O.O אפשר חדש? מקווה שזה בסדר שפתחתי > >

InvisibleTouch

New member
את חייבת לתת גם חוקים:)

- דולי אחת לשרשור. - אזכור בייס חובה. - שרשרו להודעה הראשית.

shanchan

New member
Electic Blue.

למה הייתי חייבת לנסות לצייר על הבייס המדהים הזה ולהרוס אותו כליל? :/ אז זאת התוצאה של שלושה ניסיונות כושלים לצייר עליו משהו טוב. גם הניסיון הזה כושל למדי. מישהי פה שכחה קצת איך להצליל. :| רעיונות לתכשיטים ותוספות יתקבלו בברכה. הממ.. thats all. תודה למגיבות בשדח"ם הלא מקפץ הקודם, אבל זה מכוער כמו החיים. O:

M o o M o o

New member
איזה להרוס כליל? O:

זה ממש יפה
והממ תכשיטים.. אולי עגילים בצבע השמלה? ולגבי הגרסאות, אהבתי יותר את הגרסא הימנית

shanchan

New member
האמת שחשבתי על משהו בצבע כסף, עם אבנים

בצבע של השמלה, אבל אין לי רעיון לצורה, לסגנון וכאלה.. :/ תודה :)

InvisibleTouch

New member
אומג../images/Emo99.gif.

את כל כך השתפרת לאחרונה:] ותפסיקי להגיד על דברים שאת עושה שהם מכוערים, זה נורא מציק. את כמו הכוסיות האלה של "אוףףף אני שמנה"P:

shanchan

New member
LOL

אבל כשאני מרוצה ממשהו אני כן אומרת שאני מרוצה :/ פשוט שכחתי איך מצלילים, איך לצייר כפלים, ואפילו השיער כבר לא מה שהוא היה פעם, בימים היפים שלפני חודש ויותר...

dinora12

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo175.gifלהפך../images/Emo13.gif

לדעתי ממש הוספת לבייס הזה
(כי בדר"כ בייסים כאלה אני לא אוהבת,אבל גרמת לזה להראות ממש טוב D: ) אממ..חסרות פאות לחיים אם לא תוסיפי זה ימשיך להראות קצת כמו פיאה חח ^^, (לא להעלב
זו תגובה בונה..בערך
) אני חושבת ששרשרת ארוכהה תוסיף D:

InvisibleTouch

New member
מהה לא ראיתי את זה:O

קודם כל זה ממש ממש יפה:] אהבתי את הבגדים והרעיון הכללי:] יש לי מה להגיד רק לגבי השיער, הוא יצא לך טיפה גושי כזה, ובחיי, ניסיתי להכין לך מין הסברון כזה אבל הוא יצא ממש ממש מכוער:X אני בעצמי לא מכינה יותר מדי דוליז ושיער אצלי אף פעם לא היה משו
. והמ. קחי טיוט' לצמות כי אין לי מושג איך עושים צמות נורמלי]; נראה לי שתכלס הבעיה בשיער זה שאת מצלילה אותו כמו שאת מצלילה את הבגדים- כמו שמציירים כזה:] <גם אני עושה את זה
> אבל שיער צריך להצליל בצורה מסויימת מאוד כדי שלא ייצא גושי, אז אני מציעה לך להסתכל על דוליז אחרות וטיוט'ים של שיער
.
ובכללי, כיף שחזרת:]

הגיבו לי!D:

כן, השיער בעייתי במיוחד...אח, לו רק הייתי שומרת את הפיאסדי הייתי מנסה גירסה חדשה. נו טוב, ננצל את זה לדולי הבאה(=עוד שנה וחצי
). אגב, מה שהכנת יצא ממש יפה!

TheWingedPig

New member
התכוונתי לשלוח יותר מוקדם

מצטערת
.... סימנתי לך בערך את ההצללה של הצמה... אני חושבת שכדאי להחליף את הפלטה לאחת עם יותר הבדלי גוונים, או לפחות להוסיף עוד גוון אחד לברק... ההצללה בג'ינס מעט מקושקשת (אם כי ממוקמת טובP:), ויש לך המון פיקסלים כפולים><...קצת לסדר, מאוד מומלץ, למראה יותר אסטטי:) אל תתני לעוד שנה לחלוף עד הדולי הבאה, סתם חבל:)

dinora12

New member
רעיון חביב ^^

לדעתי,החולצה יצאה מעולה
השיער,כבר הסבירו לך-יצא גושי שכזה. תיקונים במתאר של הצמה על הקובץ
הממ..גם במתאר של הנעליים תיקנתי.. וכדאי להוסיף פאות לחיים
מקווה שעזרתי

morusha

New member
../images/Emo20.gifלמיס פורום

בייס מאי קנדי.. מה אתן אומרות על התיק? לשנות פלטה? ואיזה צבע של ג'ינס עדיף?

shanchan

New member
השמאלית ../images/Emo99.gif

הייתי מנסה אולי עוד צבעים של קשתות, אם לא בא לך- הימנית יותר שווה. :) והממ, משהו בשיער נראה לי קצת כמו שרוכי פלסטלינה, אבל אולי זאת רק אני. :/ ממש יפה בכל מקרה D:

morusha

New member
תודה!!!

בקשר לקשת אני אנסה עוד צבעים... (גם ככה לא תיכננתי להשאיר את זה ככה) ובשיער גם לי הייתה בעיה.. כבר התחלתי להצליל אותו מחדש בתקווה שהוא יראה יותר טוב.

למעלה