מדד האטיטיוד

DAN1EL

New member
../images/Emo11.gif מדד האטיטיוד ../images/Emo97.gif

חח אולי אני אעשה את זה בתור פינה חדשה...בכל אופן, הנה הרעיון: כריסטינה ידועה בתעשייה וגם בציבור בתור בחורה עם לא מעט אטיטיוד. כנראה שזה שילוב של ביטחון עצמי עם הריחוק שהיא משדרת בו-זמנית, אבל נחסוך מכם את הפסיכולוגיה בגרוש ופשוט נהנה מזה. בכל אופן, אני אדרג תמונות שלה לפי קטגוריות מסוימות לפיהן אני אוריד או אוסיף לה נקודות ואז אתן ציון סופי (מתוך 100, כש-100 זה הכי גבוה מבחינת אטיטיוד) ואתם מוזמנים לעשות את זה גם
 

DAN1EL

New member
ושכחתי לציין ../images/Emo97.gif

שהפינה הומוריסטית לחלוטין!
 

DAN1EL

New member
1 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: יש. אמנם הן לא הכי גדולות שלה, אבל עדיין גדולות מספיק בשביל לשדר את הריחוק הדרוש. ציון: 19/20 כוס קפה: יש. ואפילו גדולה. למרות שזה גודל סטנדרטי בשביל כריסטינה. 9/10 תנוחה: מאיימת משהו. לא בדיוק מזמינה להתקרב אליה באותו רגע. 20/20 הבעה: הבעת ה"דיווה הלא מרוצה ממשהו" שלה. המבט אומר: "כמה ראשים כאן הולכים להיערף בגלל הקפה הדוחה הזה". 20/20 מבט למצלמה: אין! מקבלת את מלוא הנקודות על כך. 10/10 חיוך: כמובן שאין. שוב: מלוא הנקודות. 10/10 פמליה: לא נראית באופק. למרות שיש שם איש מסתורי בצד, שלא ברור אם הוא בחור רנדומלי שלמזלו הרע עבר באותו רגע ליד הכריסטינה, או שהוא אחד האנשים שאחראים על דברים חשובים כמו: לפתוח לה את הדלת של המכונית, להכין לה את הקפה, להביא לה את הקפה, להחזיק לה את התיק (אה, את זה ג'ורדן עושה בעצם), לוודא שהאיפור שלה תקין או סתם לוודא שהיא מרוצה (וכנראה שהוא לא עושה עבודה טובה במיוחד לפי המבט שלה). ניתן לה חלק מהציון למען הספק. 5/10 ציון: 93 - טוב מאוד!
 

DAN1EL

New member
2 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: יש.
ובין הגדולות שלה גם. 20/20 כוס קפה: יש.
10/10 תנוחה: מדברת בפלאפון, לא משהו מיוחד, אבל האקט משדר מספיק ריחוק. 16/20 הבעה: סתמית\אדישה משהו. אי אפשר לנחש לפיה מה אומרים לה בפלאפון. יכול להיות שהיא סתם בודקת הודעות. 18/20 מבט למצלמה: אין. הפפראצי לא קיימים בשבילה. Well done. 10/10 חיוך: אין. 10/10 פמליה: כאן מתעוררת בעיה לא פשוטה. לא רק שאנחנו לא רואים שום פמליה מאחורי כריסטינה, גם אם אחת כזו היתה קיימת - נראה שהיא בהחלט לא עושה את העבודה שלה: היידים של כריסטינה עמוסות מדי! לא רק שהיא מחזיקה את התיק ואת הקפה בעצמה, היא צריכה להחזיק גם בפלאפון ומסמכים, מה שממש מוריד מהפוזה שלה. מישהו היה צריך להחזיק לה לפחות את המסמכים, או את התיק - אם המסמכים הם לעיניה בלבד. ככה לא מתייחסים לדיווה. 0/10 ציון סופי: 84. טוב.
 

DAN1EL

New member
3 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: יש. וגם כובע-פפראצי (אביזר נפוץ אצל מפורסמים בהוליווד, שחובשים כובעי מצחיה בשביל לשדר דיסטנס מסוים מהסביבה והפפראצי, וכאילו כדי שלא יזהו אותם). 20/20 כוס קפה: אין! וזאת עבירה חמורה על חוק מספר 76 א' של הדיוות: תמיד, אבל תמיד! תחזיקי כוס קפה גדולה. גם אם היא ריקה. גם אם את לא שותה ממנה. גם אם את אפילו לא אוהבת קפה. זאת פאשלה ממש גדולה פה, ולא ברור מי אחראי לה. או שכריסטינה היתה מבולבלת באותו יום או שמישהו כאן צריך למצוא את עצמו מפוטר בלי שום המלצות. 0/10 תנוחה: כפופה מעט, כנראה בגלל המחדל שבטח שמתם לב אליו מיד - הכריסטינה פותחת בעצמה (!!!!) את הדלת של המכונית. בעצמה! לאן הגענו. *נאנח* 0/20 הבעה: מרוצה מדי. 0/20 מבט למצלמה: אין. לפחות על זה היא הקפידה. גם לא הסתכלה למצלמת הוידיאו שמצד ימין. 10/10 חיוך: יש כאן רמז לחיוך. כן, זה בקלות יכול להתפרש כחיוך. היא נראית כאן ממש שמחה יחסית לעצמה. 2/10 פמליה: האח הקטן מייקי. איזה חוסר סטייל. ובמקרה הזה זאת גם פאשלה רצינית, כי כריסטינה כאן עוברת על חוק מספר 3 של הדיוות באשר הן: היא פותחת בעצמה את הדלת של המכונית! צריך שיהיה אדם מוגדר שיעשה זאת - ירוץ כל פעם לפניה, ידחוף את כל הפפראצים ויפתח למענה את הדלת. היא נאלצה לעשות את זה בעצמה, וכנראה שבאותו יום הרבה ראשים נערפו. כובע המצחיה יכול להוות גם הוא הסוואה לתקלה חמורה שעשתה הפמליה: יכול להיות שכריסטינה חובשת אותו כי יש לה שורשים. וזה אומר שהאישה שאחראית על צביעת שיערה של כריסטינה אחת לכמה שעות לא עשתה כאן את העבודה שמוטלת עליה, וכמובן שהיא נזרקה מכל המדרגות לאחר מכן. 0/10 ציון סופי: 32. נכשל!
 

Baby Jane

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחחחחחחחח... הקפה XD XD XD
 

DAN1EL

New member
4 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: יש. וגדולות מאוד אפילו! 20/20 כוס קפה: אין. אבל במקום זה יש משהו שנראה כמו מוצר אחר מסטארבקס. זה עדיין לא נסלח, אבל לפחות מפצה על כך, זה ניתן לה חצי מהנקודות. 5/10 תנוחה: לא נינוחה בכלל, מנסה לעבור בין כל הקהל שמחכה לראות אותה, על כך נוריד לה 2 נקודות, אבל נשאיר לה את שאר הנקודות בזכות המחווה העצבנית שהיא עושה עם יד ימין שלה שמבהירה לעולם שהיא ממש עצבנית עכשיו ושלא יתקרבו אליה. 18/20 הבעה: מאוד מאוד לא מרוצה. אנשים שנכחו במקום טוענים שכריסטינה צעקה באותו רגע: "Open the GODAMN door!" בגלל שלא פתחו לה בזמן את הדלת של המכונית, במיוחד כשהיא מיהרה כל כך והיתה צריכה לעבור בין כל האספסוף הזה שם. ההבעה הזאת מצוינת לאטיטיוד. 20/20 מבט למצלמה: כמובן שאין. כאילו שיש לה זמן בשביל זה. 10/10 חיוך: פחח. ממש. קודם כל שיפתחו בשבילה את הדלת בזמן ורק אחר כך היא תחשוב אולי על לחייך. כרגע היא כועסת מדי. 10/10 פמליה: כאן נצטרך להוריד כמעט את כל הניקוד. יכול להיות שיש כאן פמליה, אבל קשה לדעת בין כל האנשים האלה מי הוא באמת עוזר חשוב של כריסטינה או שומר ראש או חבר, ומי סתם מעריץ או אדם חסר משמעות אחר. אז בגלל הספק ניתן לה 2 נקודות, אבל נוריד את כל השאר כמובן בגלל שגם אם היתה פמליה - הם לא עשו את העבודה שלהם, לפי העצבים של כריסטינה. 2/10 מדד האטיטיוד: 75 - כמעט טוב, אך טעון שיפור.
 

NoWords

New member
ואוו אחת התמונות. איזו דיווה! P:

(רק לטובה. כפרעליה)
 

Baby Jane

New member
../images/Emo221.gif

אין ספק שבלעדייך הפורום היה הרבה יותר יבש :][: חח..
 

DAN1EL

New member
5 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: אין! זאת כמובן, עבירה על חוק מספר 1 של הדיוות: תמיד, אבל תמיד! הרכיבי משקפי שמש. ביום, בלילה, במכונית, במועדון, במסעדה, בחנות ובקיצור - כמעט בכל מקום. המקום היחיד שבו את יכולה להוריד אותם זה בבית (רק אחרי שהדלת נסגרה בוודאות מאחורייך ואת יודעת בוודאות שאף אחד לא מצלם) ובצילומים למיניהם, או בהופעות. אבל למרות התקלה החמורה, לא נוריד לה את כל הניקוד, כי במקום המשקפיים (למרות שזה היה צריך לבוא רק כבונוס, לא במקום) היא חבשה כובע שמכסה לה את העיניים. יכול להיות שזה דווקא מצביע על תושיה. 3/20 כוס קפה: אין. כבר הסברתי מה המשמעות של כך. תקלה. 0/10 תנוחה: משדרת מספיק ביטחון. 17/20 הבעה: אי אפשר לראות, בזכות הכובע. כל הכבוד! 20/20 מבט למצלמה: אין. כריסטינה מסתכלת ומחייכת למצלמה רק אם היא שיכורה. שוב, כל הכבוד! 10/10 חיוך: Yeah, right. 10/10 פמליה: כאן היא תקבל כמעט את מלוא הנקודות! ניתן לזהות כאן בבירור שומר ראש, לפי הגודל שלו, והוא נראה גם מאיים מספיק, אבל נוריד לו נקודה על כך שלא הרכיב את משקפי השמש שלו, ועוד נקודה נוריד על כך שהשומר צריך לפתוח לה את הדלת. כמובן שצריך לעשות זאת, אבל לא השומר. זה לא התפקיד המוגדר שלו. הוא צריך לאבטח אותה, וצריך להיות בן אדם נוסף (!!) שהתפקיד המוגדר שלו הוא לפתוח את הדלת של המכונית - וזה כל מה שהוא עושה! פשוט פותח את הדלת ואחר כך מתנדף משם לפני שידרסו אותו. 8/10 מדד האטיטיוד: 68 - חבל, ירדו לה הרבה נקודות על התקלה עם המשקפיים.
 

2Dirrty4U

New member
אהבתי!!

אם זה יהפוך לפינה חדשה זה יהיה מצויין! רעיון ענק!
 

DAN1EL

New member
6 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: יש, והן גם גדולות.
20/20 כוס קפה: לא רק שיש, כריסטינה מקבלת כאן גם נקודת בונוס על הסטייל: היא לא מחזיקה את הכוס בעצמה, יש מישהי מאחורה שתפקידה הוא להחזיק את הכוס, וללכת כל הזמן מאחורי כריסטינה (תוך כדי הקפדה על כך שהיא מדביקה את הקצב שלה, אחרת היא חסרת תועלת) ולתת לה לשתות ממנה אם וכאשר היא תרצה בכך. ציון לשבח! 11/10 תנוחה: הזמן הוא תחילת ההריון, וכריסטינה לא נראית נינוחה מספיק כי היא צריכה לכסות את הבטן שלה. התנוחה לא משדרת מספיק ביטחון. 13/20 הבעה: אדישה. כמעט לא קיימת. אבל היה עדיף אחת קצת יותר חמורת-סבר. 19/20 מבט למצלמה: למה נראה לכם? 10/10 חיוך: כנ"ל 10/10 פמליה: אמנם נראה שהפמליה כוללת רק אדם אחד (וזאת בעיה, כי איך אדם אחד אמור להסתדר עם כל המטלות?), ועל כך נוריד לה נקודה, אבל ניתן את כל השאר בזכות הסטייל של התפקיד של העוזרת כאן, ואותו ציינתי בסעיף של כוס הקפה. כל הכבוד. 9/10 מדד האטיטיוד: 92! טוב מאוד!
 

DAN1EL

New member
7 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: יש, אבל אני לא בטוח אם הן גדולות מספיק. 19/20 כוס קפה: יש, אבל היא לא נראית בבירור, בגלל שהיא מוסתרת על ידי נייר ענק שכריסטינה צריכה להחזיק בעצמה. זאת תקלה רצינית, כי כריסטינה היא גם דיווה וגם בחורה קטנה. היא לא מחזיקה דברים גדולים בעצמה. כריסטינה מחזיקה רק דברים קטנים: תיקים קטנים, כוסות קפה - זה המקסימום. אביזר בסדר גודל כזה היה כבר מזמן צריך להגיע לידיים של העוזרים או של ג'ורדן (למה הוא לא שם?) כדי שהידיים שלה לא יהיו עמוסות (שימו לב מה היד השניה שלה עושה, מיד נגיע לזה). בכל אופן - היא הקפידה כן להחזיק כוס קפה, אז ניתן לה כמעט את כל הנקודות. 8/10 תנוחה: כפופה, כדי לפתוח את המכונית. אני מניח שאין צורך להסביר לכם את מימדי הקטסטרופה. 0/20 הבעה: השפתיים מכווצות, כאילו אומרת: "אוקיי. אין בעיה. אנחנו עוד נראה מה קורה כשאנשים מסוימים לא מבצעים את העבודה שלהם כמו שצריך." 20/20 מבט למצלמה: אין. 10/10 חיוך: לא בדיוק חיוך, אבל השפתיים מכווצות באופן לא ברור, שעשוי להתפרש כחיוך. נוריד לה חצי מהניקוד. 5/10 פמליה: שוב ושוב אנחנו רואים שהסעיף הזה טעון שיפור. כן, יש כאן אדם שהתפקיד שלו הוא לפתוח לה את דלת המכונית, ניתן לראות בבירור שהוא מתכוון לעשות זאת. אבל כמובן שהוא כישלון - כריסטינה הקדימה אותו ופתחה את הדלת לפניו! הוא כנראה לא ימצא יותר עבודה בהוליווד או בכל מקום ראוי אחר. הוא מקסימום יוכל להגיש מיץ פטל לאחות הקטנה של לינדזי לוהאן. 3/10 מדד האטיטיוד: 60. לא טוב.
 

DAN1EL

New member
8 ../images/Emo97.gif

משקפי שמש: יש, והן גדולות במיוחד. 20/20 כוס קפה: אין, אבל זה בגלל שהיא נמצאת בחופשה (בירח-הדבש שלה ליתר דיוק), ולכן היא החליפה את הקפה בשתי כוסות מיץ, לרגל האירוע. ואפילו יש שני NOBODIES שמחזיקים לה את הכוסות. ניתן לה את הניקוד המלא (והיא היתה מקבלת גם בונוס אם אלו היו כוסות קפה). 10/10 תנוחה: לא נראית מרשימה במיוחד, אבל יש לכך הסבר. כריסטינה מכופפת במין תנועה ספקנית שבודקת את הסירה שהיא עומדת להיכנס אליה - האם היא ראויה מספיק בשביל שתשב עליה. לכן זה נסלח והיא תקבל את רוב הניקוד. 18/20 הבעה: גם מבעד למשקפי השמש ניתן לראות את הבעת הספקנות של "הדבר הזה ראוי מספיק בשבילי?" 20/20 מבט למצלמה: אין. 10/10 חיוך: אולי אחרי כמה שוטים של טקילה. 10/10 פמליה: סוף סוף בסעיף הזה - ציון לשבח! ניתן לראות בבירור שני עוזרים מצד שמאל, אחד מהם מחזיק לה את המיץ ואף מקפיד להרכיב בעצמו משקפי שמש והשני צועק הוראות לעבר עוזרים אחרים כנראה. מצד ימין נראית יד של אדם נוסף, שמחזיק בשבילה כוס מיץ נוספת, עשוי להיות ג'ורדן או עוזר אחר. 10/10 מדד האטיטיוד: 98 - מצוין!
 
למעלה