חיים בסרט-פרק 1

../images/Emo11.gifחיים בסרט-פרק 1../images/Emo11.gif

השתעממתי.כל מי שנוכח בסיפור,נישאר כך.מצטערת,אין צירופים.
~~חיים בסרט~~ בנחמין:אה? גל:אה? בנחמין:מה רצית? גל:נו שנתחיל להתכונן על השיר החדש.. ביקי:שקט,תנו לי להתרכז.. גל:נו אבל מתי מתחילים לכתוב אותו? ביקי:אני חושבתתת לא להפריעעע.. בנחמין:אה? גל:אה? בנחמין:מה רצית? ביקי:נו שקט!מה דעתכם "לפעמים ניראה כאילו כל מה..." בנחמין קוטע את דבריה:שאני עושה,זה לשבת בבתי קפה.. ביקי:איך ידעת?? בנחמין:יש שיר כזה של עברי לידר יבלומה ביקי:אוחחח רותם מתעוררת:אה? בנחמין:או!סופסוף התעוררת! רותם:מה אתם רוצים?אני חייבת קצת לישון..מספיק לי מיטת קרש כזו.. בנחמין:ממלא יש לך את הראל שמחמם אותך..סליחה,אמרתי מחמם?התכוונתי מחרמן.. רותם נותת לבנחמין כאפה:שקט בנחמין:איה.. גל:שקט כבר שתיכם..אלוהים אדירים דווקא פה ניתקעתי.. בנחמין:עם מי?! גל:ראש כחול ..!אלוהים אלוהים תעשה שאני אשתחרר מפהה שירן מתעוררת גם היא:אה? גל:אה? בנחמין:מה רצית? ביקי :טוב דיי כבר,זה לא כתוב בתסריט! במאית:קאט קאט קאט..מה יהיה?שעה אנחנו עובדים על סצנה אחת!!אני יכול למצוא נערים הרבה יותר טובים ממכם! הילה:נו מה את רוצה שנעשה? נירו מחייך:מאיפה את באת
הילה:מה איכפת לך?הייתי כאן,חיכיתי לשורה שלי.. נירו:טוב,תירגעי.. במאית(טל):אוקי תיראו.אני מחכה פה שעה שתנסו לעשות את הסצנה טובה,כמו שכתוב בתסריט,ואתם משתעשעים לי פה.תאמינו לי ,אין לי את כל היום,גם לי יש משפחה וילדים,ואני רוצה ללכת. גל:יש לך ילדים? ביקי לוחשת:אלוהים ישמור יש לך בעל
?! טל:מה אמרת??? ביקי:אה,מה כלום.. מעיין מתפרצת לחדר:טל,תיסתכלי.תפתחי נו...! טל פותחת את העיתון וקוראת: 'לא,אנחנו כבר לא ביחד,וההצגות שלה על סף קריסה.' טל מתחרפנת:איך הוא מעיז?!איך?!הוא לא מסוגל ליראות אותי מאושרת!? מעיין:נתן הזה..חבל לך על הזמן..שמעתי אבל שיש לו חברה אחרת.. טל:מה..?...חברה?.. מעיין:כן.למה,זה מפריע לך? טל:אה?מה מה פתאום..!? מעיין:אה-הא.. בנחמין מתפרץ:נו שנתחיל את הסצנה? טל:טוב את הסצנה הזאת נעשה בסוף...אתם שנה לוקח לכם לתרגל..נעבור לסצנת הנשיקה..הראל ורותם קדימה..אקשן הראל נוגע בפניה של רותם:אני אוהב אותך..זה לא צריך להפריע לנו להיות ביחד.. רותם מורידה את ידו:אי אפשר..מה יהיה עם חבר שלי ו.. הראל מניח את ידו על שפתייה של רותם:שש..ללא מילים.. ~מתנשקים~ טל צועקת:ו..קאט!כל הכבוד,יצא מעולה.הלו..אמרתי קאט..הלווו קאט כאילו?! ~ממשיכים להתנשק~. רותם הולכת אחורה:אה,הא..ניגמרה הסצנה הראל.. הראל מגמגם:אה,כן..כן צודקת.. רותם והראל נבוכים,רותם אומרת:אה,טוב..אני..הולכת לאכול.. הראל:כן..אוקי.. ~רותם הולכת~. לינוי:אה..מה קורה? הראל:אה..בסדר,בסדר.. לינוי:מה..אתם..חברים?.. הראל:מה?מה פתאום..'חברים'~צוחק~אנחנו כבר בני 18..לא אומרים חברים.. לינוי:יוצאים..? הראל:טוב שמעי אני צריך לזוז ליניב..נדבר.. לינוי:אה..בסדר.. יעל מגיעה למקום.(חייכנית) יעל:מה קורה? לינוי:בסדר..איזה שווה אה? יעל:הלו הלו..חבר שלי,תרגיעי.. לינוי:אה?אתם חברים??. יעל:כן..מזמן..כבר שנה. לינוי:וואלה.ולא מפריע לך שהוא מתנשק בסרט וז.. יעל:אל תדאגי,אין לו שום רגש מעורב בעבודה.. לינוי:אם את אומרת.. ~לבנתיים~ נתן וצליל יושבים. צליל:מה עם טל?.. נתן:עדיין לא.. צליל:נתן..אני מחכה לך ,ומחכה ומחכה..אני.. נתן מנשק את צליל:אל תדאגי..אנחנו נתגרש בסופו של דבר.. צליל מחייכת:אתה אוהב אותי?.. נתן:רק אותך.. ביקי נפגשת עם מוטי(
) מוטי:מה קורה?כמה זמן היו הצילומים?! ביקי:מה אתה רוצה עכשיו..זו עבודה קשה.. מוטי:ביגלל זה רציתי לדבר איתך..אני..רוצה שתתפטרי.. ביקי צוחקת:חחח,אתה באמת חושב ככה?! מוטי:אני רציני.. ביקי לוחשת:מותק,אף,אבל אף גבר,לא יגיד לי להפסיק לעשות את מה שאני אוהבת לעשות.. מוטי:אם כך,תחיליטי..או אני,או המשחק.. ביקי:התשובה ברורה מאמי.. מוטי:ידעתי שתבחרי בטוב ביותר.. ביקי:ברור..במשחק..שלום מוטי המום:מה..מה? גל ובנחמין נוסעים באוטו. גל:אחלה צילומים אה? בנחמין:כן..אחלה..שמעי גל אני רציתי.. גל:גם אני רציתי לדבר.. בנחמין:את קודם.. גל:אז..ככה.. ~יוצאים מהאוטו לבית של בנחה~. גל:אני..אני מרגישה ש.. בנחמין:בזמן האחרון אני מרגיש ש.. גל:אני מתאהבת.. בנחמין:אני..מתאהב.. ~מתנשקים~ אלין לפתע ניכנסת לביתו של בנחמין. אלין:בנחה..?! בנחמין:אלין..!? גל:מי?!? המשך יבוא
יצא לי שונה מאוד ודי דוחה
כי זה פרק ראשון

אלין GIRL

New member
ייייייייייייייאאאאאאאאאא

חחחח איזה יפה!!! יש יש יש עוד טלנובלה של צלילוששששש יש יש יש חחח איזה יופי אני יעקוב!!!

יאווו צלילוש איזה יפה../images/Emo13.gif

תודה שאוספת אותי
את כותבת ממש יפה תתחדשי על הטלנובלה החדשה

גלושש

New member
../images/Emo12.gif לא קוראת ../images/Emo10.gif מחרימה את הסיפור

הזהאת הסיפור שלי לא רצית להמשך
בוו הוו
מיכל-תאשימי את צליל לא אותי

למה אותי תמיד מקפחים../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

תמיד אני לא מתאימה לשום מקום
תמיד מנדים אותי
תמיד מקללים אותי
תמיד מעליבים אותי
אפילו פה שבכלל לא מכירים אותי
אין לי מה לעשות בעולם הזה
למה תמיד אני למההה
אוף כלום לא יעזור
בסוף אני אידפק
בסוף אני אצא רעה
דייי אפילו בטלנובלה של צליל המושלמת...צליל שוכחת אותי
[ מה עשיתי

michald1

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo12.gifמי אמר לגלוש להפסיק את 'ל

*'לפני שהכל נגמר'????

michald1

New member
../images/Emo113.gifהנה:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=922&msgid=43258747

גלושש

New member
אהה חחחח התכוונתי לזה

שאמרתי לה להמשיך במקומי את הסיפור והיא לא רצתה כי היא אמרה שאין לה כח יותר לכתוב או לא זוכרת

גלושש

New member
אלין ../images/Emo12.gif בנחה ../images/Emo12.gif

בוקסר שרירים איך הגוף שלי? פלור מקפיא פריזר קטן
עיניים כחולות מושלם בוקסר ניקו
בנחה
אלין
מושלם

למעלה