זכיתי לאהוב- שרשור תגובות

עכשיו היה את זכיתי לאהוב בשפיץ!!!

ראיתי רק את הסוך שהוא אמר "עכשיו אני יודע שזכיתי לאהוב" ונגמר פיספסתי אוף

ואווו הקליפ החדש של עבר פשוט מדהים

אני לא יודעת מי ממכם הספיק לראות ואולי אני באיחור אז אני לא יודעת אם כבר הספקתם לראות את הקליפ החדש ואני חייבת לציין שהשיר החדש ממש יפה ומרגש...הוא עושה משהו בפנים הוא אפילו עשה לי לבכות אני ממש מחכה לדיסק! יש למה לצפות... "אבל אני יודע שזכיתי....שזכיתי לאהוב"

סנטה

New member
עוד לא שמעתי את הסינגל החדש :(

רק היום ידעתי שהוא יצא . ככה זה כשאתה תקוע בחור באמצע המדבר,ומנותק מהעולם. תקשיבו - אתם חייבים להודיע לי כשיש את השיר ברדיו או בערות 24 תתקשרו אלי תטירדו אותי . יום ראשון אני חוזר לצבא וסוגר 21 :( בבקשה !!!

aiz1983

New member
פאק פאק פאק !

היה עכשיו את הקליפ בערוץ 24 ! פתחתי בדיוק בשניה שהוא נגמר

פשוט תפתח ערוץ 24...

או גלגלצ או גלצ או רשת גימל או בעצם נראה לי שכל רדיו אחר.... סה יבוא מתישהו. ערוץ 24- בטוח..! אני גם היום ראיתי פעם ראשונה והייתי 10 דקות על הערוץ....

דיי לפתוח הודעות חדשות על זה!

לא אישי טל...פשוט כל אחד בא ופותח הודעה חדשה על איך שהוא פספס את השיר...

aiz1983

New member
אה טוב

פשוט תביני שכרגע חזרתי מהצבא, ככה שאין לי באמת מושג מה הולך פה בפורום ועל מה פותחים הודעת ועל מה לא ... יו הבהלת אותי.

סנטה

New member
בובה שלי :)

מה שלומך יפה? פשוט זה מרגיז אותי שכבר יודעים את שם האלבום,מספר השירים יש קליפ ושיר חדש ואני לא יודע מי זה בגלל - הצבא :/ אני חייב לשמוע - חיכיתי לזה כל חיי - טוב נסחפתי אבל חיכיתי לזה המון :)

חחח חמוד!

שלומי טוב מה איתך? זה באמת מרגיז, אני עד היום בבוקר לא ראיתי את הקליפ וקיבלתי הודעה ממורי לפלאפון קצת לפני סוף השיר שהוא עכשיו משודר בגלגלצ ואז מרועתי איזה 5 דקות אחרי השיר....ככה שגם אני הייתי עצבנית על זה. אבל פשוט תיהיה על ערוץ 24 ואתה תראה. יש לזה קליפ ממש יפה! אין לך רדיו בצבא או משהו?? ותאמין לי שעכשיו גלגלצ יחרשו על השיר ואתה תשמע את זה מאות פעמים... ואני מציעה לך לא לצפות לזה כל כך כי יש הרבה סיכויים שתתאכזב כי רוב האנשים התאכזבו ממנו...(אני לא..!) אז שיהיה בהצלחה...!

Rain Star

New member
השיר הזה פשוט אכזבה..

סורי שגשג...מאכזב ברמות...הוא יכל להיות הרבה הרבה יותר טוב מאיך שהוא יצא בסוף

יש שידור חוזר מחר,../images/Emo80.gif../images/Emo110.gif

גם בשפיץ. זה אותה תכנית כל הסופ"ש, תנסי לתפוס... וחוצמזה, בטח עכשיו יתחילו להריץ אותו גם סתם ככה.

מיטקין

New member
../images/Emo11.gif זכיתי לאהוב- שרשור תגובות ../images/Emo11.gif

השרשור מיועד:
לכל מי שהחמיץ את השיר/קליפ בטי-וי רדיו
לכל מי שרוצה לברר פרטים עליו
לכל המאוכזבים וסתם כל מי שרוצה... שנה אזרחית טובה, טים

למעלה