הכר את הפורום

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo69.gifהכר את הפורום../images/Emo83.gif

פורים שמח
ניקיתי את הכסא מפעם שעברה כדי שמישהו או מישהי ישבו עליו היום
עד לא מזמן היא הייתה מפשוטי העם השחורים וכעת היא מבכירי האצולה בעלי הדם הכחול יס יס איימ טוקינג אבוט שחר! [DesertRose7] תתחילו לשאול

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo11.gif

מה קורה?
מה נשמע?
מה העניינים?
מה המצב?
ומה חדש?
מה הדבר שאת הכי אוהבת בארץ?
מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ?
מה סקסי בעיניך?
איזה חלק בך היית משנה? מה מפחיד אותך? מתי בפעם האחרונה בכית? מה מרגש אותך?

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gif

מה קורה? מה נשמע? מה נשמע?מה העניינים? מה העניינים? מה המצב? מה המצב? מה חדש? ומה חדש? לא הרבה.. מה הדבר שאת הכי אוהבת בארץ? את הישראלים מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ?את הישראלים מה סקסי בעיניך? עיניים איזה חלק בך היית משנה? את הגוף מה מפחיד אותך? ג'וקים.. ולהישאר לבד. מתי בפעם האחרונה בכית? אמממ.. וואי הרבה זמן לא בכיתי.. מזל טוב לי מה מרגש אותך? ילדים, סיום בית ספר

ReD AnGeL 89

New member
שחר!

1. שחר זה שם יפה! 2. יצא לך לשמוע את Breathe No More של אוונסנס? 3. נכון שהוא יפה? 4. למה?
5. טוב. 6. מה הגובה שלך?
7. בת כמה את? 8. את יודעת איך קוראים לי? 9. נכון שאת לא יודעת? 10.
11. שמים לב שמשעמם לי? 12. שמים לב שאני מנצלת את השיעמום כדי להציק לך? 13. נכון שאת לא מתעצבנת? 14. ועכשיו?
15. ועכשיו?
16. ועכשיו?
17. שמת לב שהתחלתי את השאלות במס' 2 ולא במס' 1? 18. נכון שזה גרם לך לגלגל את העכבר כדי לבדוק?
19. זהו.

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gif

1. שחר זה שם יפה! תודה גם אני אוהבת אותו 2. יצא לך לשמוע את Breathe No More של אוונסנס? האמת שלא.. אבל אנ יאשמח אני משמ אוהבת את הדיסק הראשון שלהם! 3. נכון שהוא יפה? לא יודעת לא שמעתי 4. למה? כי אין לי מאיפה! 5. טוב. בסדר 6. מה הגובה שלך? 1.76 7. בת כמה את? 16.8 8. את יודעת איך קוראים לי? כןןןןן קארין!! 9. נכון שאת לא יודעת? בטח שאני יודעת!! 10.
11. שמים לב שמשעמם לי? בקטנה.. 12. שמים לב שאני מנצלת את השיעמום כדי להציק לך? בקטנטנה.. 13. נכון שאת לא מתעצבנת? בטח שלא.. 14. ועכשיו? עדין לא.. 15. ועכשיו? לא.. 16. ועכשיו? ממש לא.. את צריכה עוד הרבה עכשיוים כדי לעצבן אותי! 17. שמת לב שהתחלתי את השאלות במס' 2 ולא במס' 1? לא ממש.. מוזרה קטנה! 18. נכון שזה גרם לך לגלגל את העכבר כדי לבדוק? איך ידעת?! 19. זהו. תודה רבה לך

rebecca121

New member
../images/Emo13.gif

איזה סרט את הכי אוהבת? איזה שחקן את הכי אוהבת? איזו שחקנית את הכי אוהבת? איזה שיר את הכי אוהבת? איזו להקה?

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gif

איזה סרט את הכי אוהבת? אממ.. יש כמה - היפה והחיה, סיפור אהבה בלתי נשכח.. אקס-מן 1 ו-2 איזה שחקן את הכי אוהבת? ג'וני דפ, אדוארד נורטון ואוון מקרגור איזו שחקנית את הכי אוהבת? ניקול קידמן איזה שיר את הכי אוהבת? bon jovi - always , the calling - wherever you will go , robbie williams - angels איזו להקה? באסטד ומקפליי

danielle23

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

מה קורה? זמר אהוב- זמרת אהובה- אלבום אהוב- סגנון מוזיקה אהוב- סגנון מוזיקה שנוא- סרט אהוב- למה קוראים לך שחר? איך בבצפר? איך החיים? יש לך תמונה שלך? אם לא, אז איך את נראית? אמממ.. אין לי מה לשאול אז.. את אוהבת חזירים??

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gif

מה קורה? טוב תודה איך אצלך? זמר אהוב- אממ.. רובי וויליאמס זמרת אהובה- קלי קלרקסון אלבום אהוב- כרגע.. kelly clarkson - breakaway סגנון מוזיקה אהוב- פופ רוק פארק וקצת ניו מטאל סגנון מוזיקה שנוא- מזרחית/היפ הופ וכל החרא הזה.. סרט אהוב- היפה והחיה, סיפור אהבה בלתי נשכח ואקס-מן 1 ו-2 למה קוראים לך שחר? כי נולדתי בזמן הזה וגם במקריות קראו לאחות המילדת שלי שחר איך בבצפר? יהיה טוב.. עמוס.. אבל ככה זה יא - עוד מעט מסיימים! איך החיים? חיים! לא מתלוננת.. יש לך תמונה שלך? תהיה בקרוב מפורים! אם לא, אז איך את נראית? כמו כולם.. שיער שחור עיניים חומות כהה דיי גבוה (1.76) אממ.. מה עוד?! אמממ.. אין לי מה לשאול אז.. את אוהבת חזירים?? פומבה נחשב?! אז כן!!

just jenny

New member
../images/Emo41.gifשושנעעעע!!! ../images/Emo41.gif

חעחעחעחעח
טוף השאלות שלי
השאלה שכל העולם מתחיל בה- מה המצף?
איך עבר עלייך פורים?
מה אמרו לכן על התחפושת?
מתרגשת לקראת יום ראשון?
נכון שאת באה יום ראשון רק בגלל שאת רוצה לראות אותי?!
מה יש לך להגיד על זה שאני גונבת לך את הכוכב
?
מה דעתך על רפי גינת?
למה כל החיים את שמה בהודעות שלך
?
נכון ששושנילע יותר יפע משעחר?
מה מעדיפה חורף או קיץ?
למרות כל העיצבונים נכון שאת עדיין אוהפת אותי?
נכון שנכון?
חחח טוף, זעו נגמרו לי השאלות מקווה שנהנת.. לעפ יע!

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gif

השאלה שכל העולם מתחיל בה- מה המצף? כל טוב.. איך אצלך?! איך עבר עלייך פורים? מעייף! שניה לא הייתי בבית!! מה אמרו לכן על התחפושת? רק דברים טובים!! מתרגשת לקראת יום ראשון? כןןןןן.. שיום ראשון כבר יבוא! נכון שאת באה יום ראשון רק בגלל שאת רוצה לראות אותי?! אממ.. אם זה מה שאת אומרת לעצמך.. מה יש לך להגיד על זה שאני גונבת לך את הכוכב? ביץ'! הוא רק שלי
מה דעתך על רפי גינת? אני אוותר.. למה כל החיים את שמה בהודעות שלך
? מה לא יפה?! זה האייקון הכי יפה שיש.. והוא גם ירוק בנוסף
נכון ששושנילע יותר יפע משעחר? ברור!! מה מעדיפה חורף או קיץ? חורףףףףףףףףףףףף למרות כל העיצבונים נכון שאת עדיין אוהפת אותי? ג'ני.. שוב את משכנעת את עצמך בדברים?! נכון שנכון? בעע

Keanne

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo6.gif

יש לך חבר?
ומממ......היייייייי למי שזוכר (
) אותי!
ואני מקווה שמאז שנעלמתי יש עוד בנים..
חוץ משחר. (ערפא)
אתם חיים?

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| שחר :]

אם היית דג, מה הדבר הראשון שהיית עושה?

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gif

פחחחחח... שאלה מעמיקה... לא חשבתי על זה עדין.. כנראה שעושה בלו בלו כדי שהמים יהיו כחולים

אהאה!

מואהמואהמואהמואהמואהמואה תתכוני ילדה בשיווי 30 שקל!
אז ככה! מה נשמע? את נרגשת לקראת יום ראשון? i know i am!
נכון שיהיה כיף ביום ראשון? נכון,נכון? לא נמאס לך לנסות ולהשתלט על תפוז?
את אוהבת צבע ירוק?
למה את קוראת לנו דרדסים?
מה הגובהה שלך? צבע שיער? צבע עיניים? מה היית רוצה לשנות במראה שלך? נכון שג'ני STOMA?
נכון שאותי את אוהבת הכי הכי הכי?
נכון שאני לא מעצבנת בכלל?
---------------- את אוהבת סרטי אימה? קומדיה? דרמה? פעולה? מחזות זמר? למה את מנהלת פורום לכל BMB??
בלו,באסטד או מקפליי? סקוט,ג'יי,אייבס..ואממ..לא זוכרת איך קוראים לשתיים האחרים..
קיצור - מי את הכי אוהבת מפייב? תוכנית TV אהובה? סרט אהוב? שיר אהוב? זמרת אהובה<יש לי תחושה שזוהי גברת קלרקסון
> זמר אהוב? להקה אהובה? אלבום אהוב? שחקנית אהובה? שחקן אהוב? דרדס אהוב<סקרני כזה שולט
>?
דרדסית - חמודע או פאקצה?
---------------- מהי משמעות החיים? מאמינה באלוהים? חייזרים? רוחות? ערפדים וכו'? איזו משאלה שלך היית בוחרת להגשים ולמה? נכון שאת תורמת לי ולחנע כסף לטוס לאינגלנד? |סמיילימתחנן| הארי,דני,דאגי או טומי?
צ'רלי,מאט או ג'יימסי?
דאנקן,סיימון,לי או אנטוני?
---------------- טוף, זהו זה להיום, אין לי עוד שאלות בינתיים
מקווה שנהנת ותודע על זמנך

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gif

מה נשמע? טוב תודה! את נרגשת לקראת יום ראשון? i know i am! ברור נכון שיהיה כיף ביום ראשון? נכון,נכון? נכון נכון לא נמאס לך לנסות ולהשתלט על תפוז? האמת שלא.. יש לי תכנונים על עוד כמה פורומים קומונות ואולי איזה בלוג אחד.. את אוהבת צבע ירוק? מאווווווווווווד! בפורים אני הייתי הירוק בדגל הגאווה למה את קוראת לנו דרדסים? לא לך !! חח.. דרדסים.. כחולים.. אני כחולה בפורומים.. יש מבין?! מה הגובהה שלך? 1.76 משהו כזה.. צבע שיער?אדמדם עם שורשים שחורים.. זה מוזר כזה אבל משתלב צבע עיניים? חום כהה מה היית רוצה לשנות במראה שלך? הגוף! נכון שג'ני STOMA? MEOD נכון שאותי את אוהבת הכי הכי הכי? לא ממש.. נכון שאני לא מעצבנת בכלל? בכללללללללללללללללל ---------------- את אוהבת סרטי אימה? מאוווווווווווווד!! קומדיה?גם דרמה? גם פעולה?גם מחזות זמר?גם למה את מנהלת פורום לכל BMB?? למה לא?! זה דבר רע?! זה פשוט בגלל שאת בשלושתם..חחח..לא! בלו,באסטד או מקפליי? קשה קשה.. אין תגובה! סקוט,ג'יי,אייבס..ואממ..לא זוכרת איך קוראים לשתיים האחרים.. קיצור - מי את הכי אוהבת מפייב? סקוטוששששששש! וזה סקוט, ריצ'י אבס ג'יי ושון!
מיי פרסט לאב! תוכנית TV אהובה?ורוניקה מארס
סרט אהוב? סיפור אהבה בלתי נשכח, היפה והחיה ואקס מן 1ו-2 שיר אהוב? the calling-whever you will go,bonjovi-always,robbie williwams-angels זמרת אהובה<יש לי תחושה שזוהי גברת קלרקסון>גברת קלרקסון השולטת אם אפשר לציין
זמר אהוב?רובי וויליאמס להקה אהובה? ה-BMB שלך ויש עוד מלאאאאאאאאאאא אבל אין לי כוח לפרט! אלבום אהוב? אמממ.. כרגע?! לקךךט בךשרלדםמ - נרקשלש'שט שחקנית אהובה? ניקול קידמן שחקן אהוב? אדוארד נורטון אוון מקרגור וג'וני דפ דרדס אהוב<סקרני כזה שולט>? דרדסמוח?! דרדסית - חמודע או פאקצה? חמודה.. התאומה הרעה שלה הייתה פקאצה! ---------------- מהי משמעות החיים? שיהיה בשביל מה להתעורר בבוקר! מאמינה באלוהים? לפעמים חייזרים? לא ממש רוחות? רק בסרטי אימה ערפדים וכו'? כנ"ל איזו משאלה שלך היית בוחרת להגשים ולמה? לגור בלונדון - כי זה יפתור לי כל כך הרבה דברים בחיים. נכון שאת תורמת לי ולחנע כסף לטוס לאינגלנד? |סמיילימתחנן| אממ.. לא ממש! שקודם מישהו יתרום לי! הארי,דני,דאגי או טומי? הארי ודאגי...
לא לגרום לי לבחור בינהם! צ'רלי,מאט או ג'יימסי? צ'ארלי אבל גם מאט דאנקן,סיימון,לי או אנטוני? דאנקן

למעלה