• פותח הנושא katam
  • פורסם בתאריך

katam

New member
../images/Emo108.gif מחפש ../images/Emo82.gif לתמיד ../images/Emo57.gif

eyalfein

New member
חתוליקו (שם זמני)

בגינה של הבניין שלי יש חתול שכנראה נזרק מבית, וישמח למצוא אחד חדש. מדובר בחתול רוסי כחול, זכר מסורס, צעיר (הייתי אומר 1-1.5 שנים), חברותי, טוב לב ומתפנק ואוהב אנשים ברמות שלא בריאות לחתול שחי ברחוב. צרו קשר בתיבה האישית. המיקום הוא ת"א צפון ישן. תמונה של הקוצ' מצורפת להמחשה.

mor74

New member
../images/Emo14.gif חואן עדיין רוצה בית ../images/Emo14.gif

חואנסיטו בן כ - 10 חודשים מחוסן ומסורס בעל פרווה שחורה ומבריקה, עם סינר לבנבן בגרון ובבטן התחתונה אופי ממיס לבבות, מרגיש בנוח בכל מקום שנמצא מפונק ומתפנק, מעניק הרבה ליקוקים מגיע לו בית! 052-2720477

mor74

New member
../images/Emo25.gif למעוך אותו בנשיקות ../images/Emo25.gif

מתוקי ברמות קשות אי אפשר שלא להתאהב בו הפיצו במיילים בבקשה

נדיה בר

New member
דחוף- זוג חתולים מדהימים למסירה עקב אלרגיה

חתולי בית מטופחים שקטים עדינים ומלאי אהבה. המצב דחוף מאוד!! עקב אלרגיה אנו נאלצים למסור את המלכים שלנו. בבקשה כל מי שיכול להעביר הודעה זו הלאה ולעזור אנחנו מודים לו מכל הלב. חתולים מסורסים שעברו את כל הטיפולים מידי שנה. [email protected]

CryForTheMoon

New member
../images/Emo41.gifגורית מקסימה מחפשת בית ../images/Emo41.gif

הקטנה הזו נמצאה היום, היא בת שלושה שבועות בערך... נמצאה כשעורב מנקר אותה, יש לה פצע קטן ברגל. היא כרגע יונקת תחליף חלב לגורים מבקבוק... לפרטים נוספים - אביב 0507539848 גבעת ברנר

ToFLY

New member
../images/Emo124.gifמודעה להפצה עבור המתוקה!../images/Emo23.gif

sbarakm

New member
גורי חתולים שניצלו ממוות מחפשים בית חם

שלום לכל אוהבי החתולים ! שוש ומושיק נמצאו נטושים והם בני יומיים (גורים יונקים, עיניים עצומות וחבל טבור עדיין מחובר). "אנשים טובים" רצו לגאול אותם מיסוריהם ו"להרדים" אותם. אשתי ואני לא יכולנו לתת לזה לקרות, ואספנו אותם אלינו. הנקנו אותם במסירות כל 4 שעות במשך 3 שבועות, לאט לאט עברנו לאוכל רטוב, והיום הם אוכלים אוכל יבש (לגורים), הם בני 7 שבועות, ומוכנים לאימוץ. אין באפשרותינו לגדל אותם, כיוון שיש לנו כבר שלושה חתולים. אנו מחפשים בית לשתי הנשמות הטהורות, רצוי מאוד ביחד - כי ממש טוב להם זה עם זו. אנחנו גרים באזור המרכז. צירפתי להודעה סרטון (פליקס) קצר שלהם. אנא עזרו לנו למצוא להם בית. פרטים במסרים. תודה !

Bogen2

New member
Leben זקוק לפינוק

לבן, בן שנה וכבר מסורס. מתלטף ומתרפק ומחפש מאמצים מסורים בלבד! 03-5409663. אפשרות לנייד אותו למפגש עם המאמצים.

../images/Emo140.gifבית לטרה בית לטרה../images/Emo99.gif

טרה המקסימה מחפשת בית אוהב,מסור וסבלני. טרה נמצאה לפני כשישה שבועות במצב בריאותי, מחורבן למדי ביער בן שמן,היא הייתה בתת תזונה, מיובשת,פצועה,צולעת ועוד כל מיני רעות ולמרות, ניגשה בכשכוש זנב שמח ומבט ממיס שכזה. להשאיר לא היה אפשר אז ידיד לקח לאומנה. עכשיו כשהיא כבר בריאה ומשוקמת היא מחפשת בית. טרה היא אמסטפית מעורבת בת 7-8 חודשים, היא חברותית,צומית ואוהבת לשחק. התחלנו לעבוד איתה על אילוף ויהיה צורך, להמשיך דרך מאלף. תימסר אך ורק ככלבת בית ולמשפחה אוהבת,סבלנית ומסורה. היא נמסרת תמורת 380 ₪ בעבור משושה+תלוע+תולעת הפארק+כלבת+שבב+אגרה ובנוסף אנו מבקשים לחתום, על התחייבות לעקור. לפרטים נא לפנות לשי: 0526992071

naderet

New member
חתול שמצאתי אתמול

לא הספיק לבכות כל הלילה אז ירדתי למטה לחפש ומצאתי. כנראה ננטש ע"י האמא כבן חודש בערך וחמוד חמוד מי שרוצה לאמץ: 0546344559 נטע

naderet

New member
עוד תמונה של הגור

כשמשקיף עליו החתול שלי הפרטי

moggycat

New member
שני חתלתולים לאימוץ../images/Emo108.gif

שני גורים בני חודש וחצי מחפשים בית חם שניהם זכרים, אחד בצבע אפור עם לבן והשני שחור עם לבן. שניהם מתוקים מאוד ונמצאים באזור המרכז. לפרטים ניתן להתקשר 0546373659

moggycat

New member
החתלתול השני לאימוץ../images/Emo108.gif

לפרטים ניתן להתקשר 0546373659

moggycat

New member
עוד חתלתול לאימוץ../images/Emo108.gif

אפרפר מנומר מתוק ביותר מחפש בית אוהב לפרטים ניתן להתקשר 0546373659

irisFridman

New member
../images/Emo206.gif צריכה עזרה באימוץ גורים ../images/Emo108.gif../images/Emo53.gif

אני צריכה עזרה, מכל מי שמכיר מישהו שרוצה לאמץ גור - יש 5 גורים שחייבים למצוא בית דחוף
זה סיפור, ארוך, אנסה לקצר: לפני כחודש חתולת-רחוב נכנסה ללובי של בניין והמליטה. השכנים נבהלו, ובהתחלה חיפשו דרך להוזיז משם את החתולה. החתולה לא התרגשה בכלל... לאחר שקראו למתנדבים מעמותות שונות - השכנים השתכנעו לא לגעת ולא להפריע לאמא עם הגורים עד שהגורים יגדלו מעט. הם גילו סבלנות רבה, ובמשך כבר יותר מחודש (
) האמא שם עם הגורים והשכנים מאכילים אותה. בימים האחרונים הגורים הגיעו לגיל שהם מתחילים להסתובב הרבה, וזה הופך בלתי-נסבל מבחינת הדיירים ומסוכן מאוד מבחינת הגורים. הם הרסו להם את כל הצמחיה בלובי, והתחילו לעשות צרכים באדניות... גרוע יותר - הם מתרוצצים, ואתמול גור אחד כבר ברח כשפתחו את דלת הלובי לשניה - ולקח לנו כמה שעות למצוא אותו בחוץ... אם זה יקרה שוב זאת ממש סכנת חיים לגורים הקטנים. הגורים כבר בגיל שהם יכולים להתחיל לאכול לבד, הם מללקים גבינה, וצריך קצת סבלנות עד שיאכלו אוכל יבש רגיל. עוד שעה בערך אלך לצלם אותם - אבל אתם יכולים לסמוך עליי שהם מ-ד-ה-י-מ-י-ם ביופיים ומתיקותם אני חושבת שאלו הגורים הכי מתוקים שראיתי.... זאת גם הסיבה שעד עכשיו הם לא גורשו משם, כל השכנים יושבים שם ומתפעלים מכמה שהם מקסימים... אבל יש שם גם כמה שכנים פחות סבלניים, ולא הייתי רוצה לבדוק את הגבולות שלהם... אם מישהו מכיר אנשים שרוצים לאמץ גור - הנה תיאור של הקטנטנים:
1 - אפור-כסוף מפוספס יפהפה. הכי עצמאי בחבורה. (זה שהלך לאיבוד אתמול).
2 - גם אפור-כסוף מפוספס, אבל עם כפות לבנות, וקצת לבן ליד האף. גם מדהים.
3 - טריקולורית יפה ברמות שבא למות... פשוט מהממת! היא אפורה-כסופה, עם קצת כתמים ג'ינג'ים, וקצת לבן.. צריך לראות אותה... כי היא פשוט לא מהעולם הזה! נראית כמו החתולים בתמונות... לא ראיתי דבר כזה בחיים!
4 - שחרחר מקסים... אני יודעת שאנשים לא אוהבים שחורים, אבל הוא מקסים במיוחד... גם נראה כמו בובה קטנה :)
5 - מנומר "רגיל", אבל הפסים שלו ממש כהים ובולטים.
אמצו גור! (ואז האמא תוכל ללכת סוף-סוף לעיקור
)

למעלה