ירדן 28

New member
חזרתי הביתה עכשיו והיא נכנסה ממש לתוך חדר המד

המדרגות ומתחבאת לה שם ליד שעוני המים. תיכף אני יורדת שוב לתת לה גבינה עם מים , אבל היא אוכלת מזרק אחד שתיים גג ולא רוצה יותר מוזר לא ? לא יודעת מה לעשות לה עם העיניים ....כואב לי לראות אותה ככה אבל הכי חשוב שמישהו באמת אולי יבוא לקחת אותה חברים , לבית שלי היא לא יכולה להכנס יש לי 2 כלבים וזה לא בא בחשבון.

ירדן 28

New member
סיפור על../images/Emo107.gifשמצאתי לו את בעליו../images/Emo239.gif

לפני בערך שלושה חודשים מצאתי כלב קטן גור מקסים מתחת לבניין עם קולר , למחרת היום הוא גם היה ושירדתי עם הכלבים שלי הוא שיחק איתם בשמחה רבה . היה יום שבת למחרת והיה ממש גשום ריחמתי מאוד עליו והעלתי אותו אלינו הביתה , למחרת התברברתי עם עצמי האם כדאי ללכת לווטרינר לבדוק שבב כי הוא היה ממש קטן. הלכתי ולשמחתי אכן היה לו שבב , המחשב היה מקולקל נתנו לי שם את מספר השבב והסבירו לי איך להכנס ולבדוק מהבית , אכן הגעתי הביתה בדקתי והוא נתן לי את שם הרופא שעשה לו את השבב. צילצלתי אליו הוא רוסי ממש מעופף לחלוטין , ולא רצה לעזור לי בכלל. צלצלתי לבית החולים הווטרנרי ושם גם אמרו לי שרק אצו ניתן למצוא את הבעלים של הכלב. שוב צילצלתי והוא כל הזמן התחמק ממני , אין לי כלב , אני לא בבית וכו'... בסוף איימתי עליו שאני פונה למשטרה כי הוא זה שעשה לו את השבב והוא אחרי למצוא את בעליו. הוא נבהל מאוד והחל לשתף פעולה עד שסוף סוף נתן לי את מספר הטלפון של הבעלים יצאה לי הנשמה אין לכם מושג כמה טלפונים עשיתי באותו יום..... כשהתקשרתי לבעלים הוא צרח מהתרגשות , ואמר לי שכל העיר באר שבע מלאה במודעות על הכלב , בנו הקטן בוכה ויומיים לא הלך לבית הספר , כשהוא הגיע הכלב זינק לו עד הפנים וליקק אותו בהתרגשות והאיש בכה ממש כמו תינוק , הוא סיפר שהם מאוד קשורים לכלב ומה שעוד הוא הודיע לווטרינר שסרב לעזור על האבדה של הכלב ושאם יתקשרו שידע - מה שלא הזיז לו בכלל.... בכל אופן הכל בזכות העקשנות המאוד חזקה שלי שהתעקשתי ולא וויתרתי עד שמצאתי את בעליו - מזל.... וגם הוא לא הסכים ללכת בלי להשאיר לי 200 ש"ח וכמה שסרבתי לא עזר....
בהודעה הבאה אני אספר לכם על כלב שעבר התעללות קשה מאוד.

ירדן 28

New member
סיפור עצוב על../images/Emo107.gifשעבר התעללות קשה וסוף טוב

לפני שנה וחצי בדיוק מצאתי מתחת לבית (מוזר שכל הכלבים יודעים לאן לבוא) .... פינצ'ר מקסים ומפוחד ביותר . הוא דומה מאוד לכלב הפינצ'ר שלי ולכן כאב לי יותר ניסיתי ללטף אותו והוא התחיל לברוח , ככה במהלך יומיים היה , יום אחד הצלחתי להתקרב אליו הרמתי אותו והעלתי אותו לבית , הוא רעד בכל הגוף והסתתר מתחת לשולחן. הוצאתי לו חלב , גבינה והוא בקושי ידע לאכול . בימים הבאים הייתי פותחת את הדלת של הבית והייתי מוצאת אותו ליד הדלת , היה שותה אוכל והולך. אחרי שבוע הוא החליט שנוח לו בביתינו והיה נשאר ליותר שעות ביום . אחרי שבועיים מצאתי לו בית שיאמץ אותו , לנו כבר היה קשה להתרגל להיות בלעדיו , ופתאום ב 2:00 בלילה אני שומעת רעש בדלת בדיוק כפי שהוא היה עושה , חשבתי שאני מדמיינת קמתי פתחתי את הדלת והוא זינק מאושר ושמח , ליקק את הכלב שלי ורץ ישר לאכול . מתברר שהוא היה במהלך האימוץ שבועיים ברחובות מאותו רגע עד שמצא את הבית שלי בחזרה , לא ייאומן היתה תקופה מאוד קשה חורף ובדיוק היה רוחות סופות וגשמים הכי חזקים מכל השנה. לא יודעת איך הוא שרד וחזר , הוא חזר מלוכלך מאוד ורטוב..... ומאז הוא נשאר בביתנו הוא מקסים ביותר נאמן מאוד , ומעריך את החיים שהוא קיבל מאיתנו . אבל לפני שהכרתי אותו מתברר שהוא עבר התעללות קשה ועד היום כשהוא רואה ילדים בחוץ הוא מתחיל בבכי מטורף רעדות ופחד עצום ! ! לקח לו המון זמן להבין שאנחנו אוהבים אותו , בכל פעם שבאנו ללטף אותו הוא היה נבהל כאילו אנחנו מרביצים לו - מה שמראה מה עבר על האומלל. לשמחתי , רוקי זכה לבית חם מאוד מאוד ואוהב ומפנק במיוחד ! ! הלוואי ויהיה לכל כלב וחתול מזל ויזכה לבית אוהב ומפנק .....

כפפות זה פתרון מעולה ולפי התאורים נשמע

שמדובר בגור/ה שיש סיכוי טוב שכבר יכול לאכול ולשתות עצמאית - אז לתת מזון יבש או יבש מורט ומים. לא לתת גבינה, חלב.... כי בגורים זה גורם לשילשולים שעלולים ממש לסכן חיים. אולי לסדר לה ארגז קרטון עם סמרטוטים ישנים שיהיה לה חם ונעים ולהמשיך להאכיל במזון יבש ומים עד שתמצאי בית. לגבי העיניים - חשוב מאד לנקות ולהסיר הפרשות לכל הפחות ואם אפשר לקחת לוטרינר ולקבל טיפול לדלקת מה טוב
. אולי תצלמי אותה ותתלי תמונה ומודעה אצל הוטרינר ואולי כך ימצא לה בית.... אם את נגעלת ממנה אז כפפות זה רעיון מעולה. ו.... ממש אין מה להיגעל - אני רואה שאת חובבת כלבים ועזרת להציל גור או שניים בעברך (ואולי יותר) - חתולים חמודים לא פחות (ואולי יותר?) ונקיים הרבה יותר כשהם בריאים - הגור רק זקוק לעזרתך. אין מה להיגעל ובודאי אין ממה לחשוש - מחלות חתולים לא עוברות לכלבים ולאנשים .

ירדן 28

New member
../images/Emo51.gifלכולכם יש לכם פורום מקסים ביותר שאשמח מ

מאוד להתכתב פה איתכם..... מקווה שנמצא לגור/ה בית חם באמת ..... בינתיים שולחת לכולכם נשיקות וחיבוקים שיהיה לכולנו לילה טוב שקט ורגוע

שדנה

New member
ירדן, נשמע שאת בחורה עם לב טוב ומאוד

אכפתית. תראי, למרות שאת נרתעת מהגורה חשוב לטפל בעיניים שלה אחרת היא יכולה להתעוור. אם את נרתעת אולי תעזרי בחבר/חברה לקחת אותה לוטרינר כדי להעריך את מצבה. אני מבטיחה לך שאם צריך טיפול רפואי אני מוכנה להשתתף. נשמע שהגורה שורדת אמיתית אבל צריכה קצת עזרה.

ירדן 28

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo20.gifדנה היקרה !

היי דנה היקרה , תודה רבה לך על המילים החמות ! ! ללכת לווטרינר לא חושבת כי זה המון המון כסף מניסיון , בדיקות + טיפול וכו'.... אני מנסה לעשות שיהיה לה טוב בינתיים כדי שתוכל לשרוד , אני ממש לא מתכוונת להכניס אותה לביתי , יש לי 2 כלבים וגם ככה יותר מדי.... השאלה היא באמת מה אני עושה עם העיניים שלה , עיין אחת סגורה עם דלקת , והשנייה דלקת גדולה לא רואים את העיין בכלל והיא מאוד נפוחה. האם מה שהציעו לי יעזור צמר גפן בתה ? והאם זה מסוכן מפני מחלות וזיהומים ? יש לי כלבים אני פוחדת מאוד ? מה לעשות ?

שדנה

New member
לא זוכרת את שם המישחה אבל יש מישחת

אנטיביוטיקה לעיניים שתציל לה את העיין. המשחה ממש לא יקרה ובהחלט אני מוכנה לקנות לך אותה. (אני לא מבאר שבע ולכן יהיה לי נוח לשלם בכרטיס השראי). יש לך וטרינר שאת סומכת עליו? אולי הוא ימכור לך בלי לראות את הגורה ואולי תמונה תספיק לו. ממה שאני יודעת עיין במצב רע חיבת טיפול כי יש וירוס (פוגע רק בחתולים) שגורם לעיוורון במיוחד בגורים. בינתיים זה מצוין שאת מטפלת בה גם בחוץ. תסדרי לה פינה נוחה והיא תתחזק.

שדנה

New member
רק מוסיפה-להציל את הראיה זה ממש חשוב

כי אם היא תתעוור היא לא תשרוד ברחוב לכן חשוב לטפל. אם אין לך אפשרות לקחת היום לוטרינר אז תתחילי עם טיפול התה ואולי למישהו מבאר שבע יהיה לתת לך מישחה. כל הכבוד לך על הטיפול!!!

ניקי237

New member
למשחה קוראים סינטומיצין 5%

זו משחת עיניים גם לבני אדם ולגורים קטנים היא מאוד עוזרת ואין לך ממה לפחד כי הדלקת שיש לה לא מדבקת אם תוכלי עוד היום לקנות אותה לא חושבת שהיא צריכה מרשם ולשים לה כי זה עוזר פלאים והיא חייבת את זה דחוף אחרת יכולה לאבד את הראיה לגבי ויטרינר יש כאלו שלא לוקחים כסף אם את אומרת להם שזה חתול רחוב ולוקחים ממש סימלי, כך שתתקשרי אליהם ותגידי להם שזה חתול רחוב שלפחות יעשה לו בדיקה לעיניים ויתן כדור נגד תולעים

TAMImami

New member
אסווווווור חלב לחתולים כמו שאסור חלב לתינוק

ישנם תחליפי חלב המיועדים לגורי חתולים, אותם ניתן לרכוש בחנויות בע"ח. זוהי כמובן האופציה מועדפת. אופציות אחרות הן תחליפי חלב של תינוקות, אותם יש להכין בריכוז כפול מזה המצוין על האריזה. ואפשרות נוספת היא הכנת תחליף חלב ביתי לפי המתכון הבא: כוס חלב 3%, ביצה, כף שמנת, כפית סוכר. התוספות לחלב נועדו להעשיר אותו מכיוון שחלב חתולים עשיר בהרבה מזה של פרות. איך מאכילים? בבקבוק - ניתן לרכוש בקבוקי האכלה מיוחדים לחתולים המותאמים לגודלם. חשוב להיזהר ולהימנע מ"מאבק" עם הגור בעת האכלה על מנת להימנע משאיפת מזון אל הריאות. בגיל חודש ניתן להתחיל לתת במקביל לחלב מזון בשרי (מזון יבש לגורי חתולים מורטב במעט מים לריכוך). http://www.veterinary.co.il/apage/13292.php הנה לך מתכון שנתן לי ווטרינר. זה הציל הרבה גורים אצלי: 1אקטימל 2-3 כפות גבינה לבנה 9% ביצה לא מבושלת, כפית סוכר, מעט חלב לדילול לערבב היטב. הפרופורציה בערך שליש, שליש ,שליש בין האקטימל, הגבינה והביצה. אם הוא משלשל - להוריד את החלב והסוכר מהמתכון. http://sf.tapuz.co.il/shirshur-1531-107961414.htm

למעלה