נעמשהיא

New member
יורד פה גשם

ולא יצאתי מהבית ממש חוץ מלחברה שגרה בביניין ליד וזה ממש מסרס
אני שומעת פה בחדשות מישראל ששם ארבעים מעלות ואני קצת מקווה לזה. אוף, חורף זה רעעעעעעע חוץ מזה שכולי פצועה מאתמול. לקח לחיים "אם שותים לא מדבשים" ערב רגוע בבית בסופ"ש סוער. אפילו השותפות הצנוניות שלי מבלות יותר.

שיו, גשם, איך בא לי.

[ולגבי הצנוניות, זה לא הכמות אלא האיכות, את יודעת. והרי כשאת מבלה, הו. את כמו גן-ירק שלם. לא כמו צנונית אחת מסכנה. אז שיקנאו בשקט.]

נעמשהיא

New member
דווקא הגשם הזה לא מומלץ

|מסרס| כבר אמרתי
והשותפות הצנוניות? למרות שממש נחמדות גם כן לא מומלצות. אני מרגישה כמו איזה גבר פרוע לידם. הן תמיד מנקות/מסדרות/מבשלות ואני כמו איזה פרא לידם. קשה קשה...

מיכל..~

New member
../images/Emo32.gif

שונאת לא להירדם.
לא ישנתי כ-ל השבת ולא ניצלתי את זמני להשלמת שעות שינה למרות יום המנוחה הקדוש כדי שאוכל להצליח להירדם בשבת - אז למה אני עוד פה? ומחר אני צריכה לצאת מהבית כבר ב6:45 - לא יאוחר! חיי קשים מנשוא...

נעמשהיא

New member
כ../images/Emo80.gif

הלוואי ולא תשני ככה כל יום כי היה ממש כיף לדבר איתך אתמול בלילה. מקווה שלא נרדמת היום בעבודה, או יותר גרוע, באוטובוס ואז התעוררת בקרית גת או משהו כזה. אם כבר להרדם ולהגיע למקום אחר שיהיה לנתב"ג לטיסה לדוסלדורף..

mila75

New member
רק רציתי לאחל לכן שבוע טוב

ושוב לבקש סליחה שאני לא כאן כל כך בזמן האחרון....אני מקווה שיהיה לי קצת זמן פנוי בקרוב כשייגמר חלק מה"בלאגן" שהולך כאן בבית. אני יוצאת עוד מעט לפגישה עם המטפלת שלי וזה לא הולך להיות קל. קשה לי בזמן האחרון ואני נופלת לעתים קרובות יותר. אני מקווה שיהיה יותר טוב בהקדם. ושוב- אני בטוחה שכשהמצב בבית יירגע יהיה לי יותר קל. זה קשה לנסות לטפל בעצמי כשמסביב הכול קורס, וגם עם עצמי ממש לא קל לי. לא התכוונתי שתצא הודעה מבאסת...שיהיה לכן שבוע טוב ונעים, ואני תמיד איתכן בלב, גם כשלא כאן. אוהבת, מילה.

מילה:)

שיהיה שבוע טוב גם לך ואל תתנצלי. זה בסדר. מקווה שבין כל "הבלאגן" את שומרת על עצמך.

למעלה