• פותח הנושא sh53
  • פורסם בתאריך

sh53

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo110.gif../images/Emo19.gif../images/Emo105.gif../images/Emo107.gif../images/Emo118.gif

סקר על בעלי חיים בהנחה שהיה לכם יותר כסף...... א. אני לא אוהב/ת בעלי חיים בכלל וזה לא קשור בכלל לכסף. ב. מספיק לי בעל החיים שיש לי עכשיו. ג. הייתי לוקח כלב. ד.הייתי לוקח כלב נוסף. ה.הייתי לוקח חתול. ו.הייתי לוקח חתול נוסף. ז. הייתי מכניס בעלי חיים מסוגים ומינים אחרים.

sh53

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמה עם הסקר?../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

סטין

New member
המממממ אז בוא נראה

נדמה לי שהייתי יכולה לקחת כלב בנוסף לחתולה שיש לי , אני רק מקווה שלא תהייה לי מלחמת עולם בבית,,,,,,,לא איכפת לי עוד כל מיני מלבד לא לנחשים,ג´וקים, לטאות, עקרבים, ועוד כהנה זוחלים חוץ מזה פתוחה להצעות

sh53

New member
אני דווקא חשבתי על

תוכים או ציפורי אהבה.

סטין

New member
האמת היא לשגבי צפורים יש לי בעייה

קשה לי לראותם בכלוב בתוך בית מרגישה שהם צריכים להיות בטבע, אך אם כבר כלוב אז עדיף כלוב גדול בחצר הבית, כזה שאפשר להכניס לתוכו גזע עץ ולתת להם להרגיש מעט כמו בטבע למרות ההבדל הגדול

בטח אוהבת חיות!!!1 מאוד! מאוד! מאוד

אם היה לי יותר כסף..... היו לי יותר כלבים ...(יש לי כעת 2 ). הייתי לוקחת גם חתול פרסי..... הייתי רוצה לגדל קוף....וסוס ...

new sol

New member
יש לי גן חיות בבית

1 כלב לברדור (ספרקי) 3 חתולים (סיגלית, כתם, דומינו) 8 אוגרים סיביריים 2 תוכים קוקטלים תאומים בן ובת מדליקים ומקסימים 1 אישה (נו לא בדיוק...) ואני פנתר (הולך על ארבע) מספיק.......?

למעלה