מחפש
שרשור ראשון לשבוע

milky1234

New member
גורונת ג'ינג'ית מדהימה מחפשת בית חם

גורה בת חודשיים,ג'ינג'ית מדהימה, מקסימה וחברותית, מחפשת בית חם ואוהב. חילצתי אותה לפני חודש, מתחת למכסה מנוע של מכונית שעברה ברחוב שלי... היא בריאה לחלוטין ומטופלת היטב (עברה תילוע וטיפול נגד פרעושים), מסתדרת (מנסיון) עם כלבים ותינוקות. שובבה ואוהבת פינוקים..מחפשת את הבית החם שמגיע לה..

אנא פני אלי במסר עם טלפון יכול מאד

להיות שיש לי בית בעבורה. מאיזה איזור אתם בארץ?

שיזף

New member
דחוף -חתולה צעירה עיוורת לבית חם

חתולת רחוב צעירה שעקב עיוורון מתקשה לשרוד בחוץ,זקוקה בדחיפות לבית חם, מתנהלת כמו כל חתול רגיל בבית ,לא נדרש טיפול מיוחד. לפרטים-03-5104194 ת"א

Dark faith

New member
קיטי מחפשת בית חם../images/Emo7.gif

נמצאה ביום שלישי גורת חתולים כבת חודש-חודשיים. נגמלה מהנקה, יודעת לשתות לבד. החתולה קטנה, בעלת פרווה אפורה בהירה עם עיניים ירוקות ממש שובות לב. כבר מההתחלה- היה ברור לי שאני חייבת להציל אותה מהרחוב ולמצוא לה בית- את התמודדות עם אבא הכחשתי. עכשיו אני חייבת למצוא לה בית במהרה, לא רק שאבא מציק- גם הכלבה תוקפת אותה. הגורה נורא ידידותית לבני אדן- כנראה היא איבדה את דרכה ולא נולדה ברחוב!!!! בבקשה למי שמעוניין לשלוח מסר!!! אני מאזור ירושלים- אבל אין לי בעיה להגיע לת"א, רחובות, אזור רמלה... למי שיש פתרון בשבילי מלבד אימוץ- אל תהססו לשלוח מסר. תודה רבה!!!!

וותרבי

New member
סוניק מחפש בית חם../images/Emo47.gif

סוניק הוא חתול בן חמישה-שישה חודשים, מחונך, בריא ועצמאי, מחוסן, מתולע ומסורס. חתול עם אופי מיוחד - מאוד רגוע אך מצד שני אוהב לשחק ולשעשע את עצמו. חתול עדין נפש, מסתדר עם כולם (ילדים
, חתולים
וכלבים
) ומחפש משפחה שתאהב אותו ללא גבולות. פרטים נוספים ותמונות בקובץ המצורף
(
אגב, התמונות לא עושות עימו חסד. הוא חתול הרבה יותר יפה מבתמונות! בואו לראות בעצמכם, להתרשם ולהתאהב
) 0544-963973 רעות 0544-776511 איילת

למעלה