"טופר"-פרק תשיעי.

Scarlet Witch13

New member
../images/Emo108.gif"טופר"-פרק תשיעי.../images/Emo63.gif

כן, כן. הגענו לפרק תשיעי.
^_^ מצטערת שהוא התעכב אבל המוזה איחרה להגיע והעצלנות איחרה לעזוב.
בכל אופן, דבר ראשון - תודה רבה רבה לג'סי ולליהי על הביטוא המעולה (כמו בכל פעם)
מה הייתי עושה בלעדיכן?
תגובות, הערות ואימרות "בונווייז'" על הטיסה לפולין עם המשלחת בעוד כמה ימים (
) יתקבלו בברכה.
קריאה מהנה.

Scarlet Witch13

New member
../images/Emo108.gifבהודעות: חלק א'.

פרק תשיעי: בתום השיעור, לאחר שקיבל ריתוק מפרופסור מקגונגל ("בפעם הבאה שתאחר לשיעור שלי, מר קונור, אצפה ממך לפחות להמציא תירוץ טוב יותר מאשר: 'קנוניית גניבת התמנון הענק'), צ'רלי וחבריו החלו להתקדם לכיוון כיתת הלחשים בהמשך הקומה. "שוב מופע ההיעלמות שלך, צ'אק?" שאל ג'יימס בהרמת גבה. "אני לא יודע על מה אתה מדבר," היתמם צ'רלי, מתחמק מעיניי חבריו. "נו, באמת, צ'רלי!" התפרץ ג'יימס, "אתה חושב שאנחנו לא יודעים שאתה מסתיר משהו?" צ'רלי הניד בראשו, עדיין מסרב להביט בהם ישירות, "אני לא." סיריוס נאנח. "עזוב אותו, ג'יימס. אם הוא לא רוצה לספר לנו, אין טעם להכריח אותו." ליבו של צ'רלי התכווץ בתוך בית חזו. הוא שנא לשקר להם; ובמידה שווה את העובדה שהוא לבד במערכה. לפתע, צ'רלי הרגיש יד תופסת אותו באחורי גלימתו. מבוהל, הוא שאף אוויר במהירות וקפץ כנשוך נחש, נתקע ברמוס שהלך לפניו. "איזבל!" הוא נשף, מביט בספק כעס ספק רווחה באחותו הקטנה. "שלא תעיזי לעשות את זה- מה קרה לך?" הבעתה של איזבל לא דמתה לאף הבעה שאי פעם חצתה את פניה הקטנות. ועם זאת, המבט בעיניה היה מוכר. "אני צריכה לדבר איתך." היא אמרה, לא מרפה מגלימת בית הספר שלו. "היי, איזבל. מה נשמע?" שאל סיריוס קרץ לעברה, אך איזבל רק נתנה בו מבט אטום שלא כדרכה וחזרה להביט בצ'רלי. "זה חשוב," אחיזתה התהדקה. צ'רלי גירד בראשו, מביט באחותו בת השתיים-עשרה בבלבול, "אוקי... אבל יש לי שיעור עכשיו, אז תבואי בארוחת הצהריים." הוא וחבריו פנו להיכנס לכיתה שכבר הייתה כמעט מלאה כשאיזבל משכה את צ'רלי לכיוונה ואמרה בקול עיקש: "לא, צ'רלי. עכשיו! זה מוכרח להיות עכשיו!" "איזבל, יש לי שיעור! מה שזה לא יהיה- זה יכול לחכות עד לארוחת הצהריים!" הוא הביט אל תוך עיניה שנצצו בבוהק שצ'רלי מעולם לא ראה בתוכן, "בבקשה, צ'רלי..." צ'רלי לא זז ממקומו, מבטו חלף מאיזבל לדלת הכיתה. "זה בסדר, צ'רלי," אמר ג'יימס, קולו עדיין נשמע מעט כעוס מהשיחה שנותרה באוויר, "אנחנו נחפה עליך." צ'רלי הנהן בתודה, "בואי." הוא הלך לצדה בדממה, מידי פעם מגניב לעברה מבטים מודאגים. איזבל מעולם לא ביקשה לדבר איתו בדחיפות שכזו, שלא לדבר על התעלמות כמעט מוחלטת מסיריוס – האדם שגרם לה להסמיק בכל פעם שדיבר איתה. "מה העניין?" הוא שאל אותה כשהם נעצרו באמצע מסדרון שקט ומבודד. איזבל לא פצתה את פיה. "איזבל?" הוא שאל בשנית, "זה קשור לאימא ואבא? קרה להם משהו?" איזבל הנידה בראשה לשלילה, עיניה נטועות ברצפה. "אני..." היא התחילה. "אז במה זה כן קשור?" שאל בקוצר רוח בזמן שהשניים התיישבו על המרצפות הקרירות. "אני..." היא הרימה בבת אחת את עיניה ונעצה בצ'רלי מבט שגרם לו להצטמרר, "אני חושבת שמשהו לא בסדר בי." "מה?! למה את-" צ'רלי נסוג מעט אחורנית, "אי-איזי, אם זה בקשר ל... לפעם הזו בחודש שאת- כלומר- בנות... אני באמת חושב שאת צריכה לדבר על זה עם אימא-" "לא, חתיכת גזר רקוב שכמותך!" הטיחה בו בזעם עצור, "כבר קיבלתי מחזור!" היא התפרצה, מסיטה את עיניה ממנו. "אוה..."

Scarlet Witch13

New member
../images/Emo108.gifחלק ב':

שתיקה נפלה בין השניים. איזבל בהתה בנקודה מסוימת בקיר הנגדי בזמן שאצבעותיו של צ'רלי החלו לחפור בשרוכי הנעליים שלו. "צ'רלי?" הוא שמע אותה אומרת, עיניה עדיין נמנעות מלהביט בו. "מממ?" "קורה לך לפעמים... שאתה רואה דברים שאתה יודע שהם לא באמת שם?" צ'רלי זקף גבה, "אה... לא יודע-" "ואז, אחרי כמה זמן... אתה מתחיל להתעלם מהם... מקווה שהם ילכו." קולה נסדק וצ'רלי הרגיש שמישהו סוגר אגרוף על ליבו ולוחץ. "אבל הם לא הולכים..." המשיכה, "ולאט- לאט אתה מבין שהם גם לא מתכוונים לעזוב." "איזבל..." "וכשאתה סוף- סוף מבין שזה אמיתי, שהכול אמיתי, זה מכה בך הכי חזק שאפשר. ואתה מנסה לספר... אבל אין לך למי, כי למרות שכולם רואים את זה – הם עדיין בשלב של ההתעלמות. ועד שהם יקלטו את מה שאתה קלטת ממזמן, זה יהיה מאוחר מידי-" "תפסיקי לדבר ככה," דרש ממנה, "מה את מנסה לומר לי?" היא הסתובבה אליו, "אני רואה דברים, צ'רלי. אני לא מדמיינת אותם. הם מול העיניים שלי! ואני-" היא נעצרה. "מה-" הוא לקח נשימה ועצם את עיניו, "מה את רואה?" "אתה תחשוב שאני מטורפת." "אני כבר חושב ככה," השיב לה, "תגידי לי." איזבל השפילה את מבטה, מנמיכה את קולה לכדי לחישה, "יש קבוצה של אוכלי מוות בטירה." צ'רלי בהה בה, "מה?!" "אתה רואה? גם אתה חושב שאני משוגעת! אני לא ממציאה-" "מתי- איפה- איך את יודעת שהם...?" הוא שאל אותה, מגמגם. היא הסתכלה עליו למספר רגעים ואז הורידה את מבטה בחזרה לרצפה, "שמעתי אותם... מדברים." היא לקחה נשימה עמוקה ואז המשיכה, "ראיתי." "איזי, הרבה אנשים מדברים בימינו," צחקק בקול לא משכנע, "אם על כל אחד שמדבר היינו אומרים שהוא אוכל מוות, את-יודעת-מי כבר מזמן היה משתלט על העולם," הוא פלט עוד צחקוק קצר ולחוץ. אך איזבל לא צחקה. "הם כבר רצחו מישהו." קולה היה עתה כה אטום שהחיוך הלא משועשע נמחק מפניו של צ'רלי מהר יותר ממצמוץ. "מה אמרת?" היא הנהנה, "שמעתי אותם מדברים על זה. הם רצחו מישהו... אחד מהם, אני לא זוכרת מה היה השם שלו, הוא רצח מישהו לפני לא הרבה זמן... הם רבו על משהו, חיפשו איזה מישהו... אוף. מה היה השם שלו..." "פרייס..." מלמל צ'רלי מבלי לשים לב, עיניו פעורות באימה. 'היא ראתה את פרייס.' "כן, זהו זה!" איזבל זקפה מבטה אליו במהירות, "שלדון פרייס! צ'רלי, איך ידעת?!" "מה?-" צ'רלי ניעור ממחשבותיו מיד, "ל-לא, לא אמרתי כלום," הוא הניד בראשו לשלילה, "אני-" "איך אתה יודע עליו?!" היא דרשה לדעת, טון קולה מתגבר בהדרגה. "אתה גם... צ'רלי, ראית אותו?" "איזבל, די!" "למה לא סיפרת לי?" היא תפסה את צווארון חולצתו, "במשך שנה שלמה חשבתי שאני משתגעת... חשבתי שאני היחידה..." צ'רלי ניתק את ידיה ממנו, "אני- לא...- מתי התחלת לראות אותם?" שאל בקול של מישהו שמסמרו אותו לפינה. איזבל השתתקה לרגע, מהרהרת בשאלה. "בתחילת השנה. פרופסור פליטיק נתן לי ריתוק על זה שהתחצפתי אליו. אחרי שיצאתי מהריתוק, סטיוארט בראון והחבורה המטומטמת שלו התחילו להיטפל אליי, לקרוא לי בשמות, לדחוף אותי..." פניה התעוותו בתיעוב לנוכח הזיכרון. "בכל מקרה," המשיכה, "פרופסור פליטיק תפס אותם והעניש אותם. הם אמרו לי שהם יתפסו אותי בחדר המועדון. אז ברחתי. התחלתי להתהלך בטירה- לא רציתי לחזור לחדר המועדון." צ'רלי בלע את רוקו, "ומה קרה אז?" איזבל נשכה את שפתה התחתונה. "פתאום, שמעתי קולות... דיבורים. השעה כבר התחילה להיות ממש מאוחרת- ובכל זאת, אנשים היו עדיין ערים. הייתי בטוחה שאלו מדריכים, אז הסתתרתי מהם. ולאט לאט... הבנתי שהם לא מדריכים. הם התחילו לדבר על משהו... אחד מהם היה הבחור ההוא שהרבצת לו בשנה שעברה. אתה זוכר? במדשאות?" צ'רלי הרגיש מסוחרר, "סוורוס סנייפ." הוא נשען על קיר המסדרון בכדי למנוע מעצמו ליפול אחורה. איזבל הנהנה, "בכל אופן, אני-" "ששש!" תנועה אי שם בין הצללים של המסדרון העלתה בצ'רלי מחשבה מבעיתה. "תהיי בשקט." "צ'רלי, מה-" "בואי, אנחנו מוכרחים להסתלק מכאן." "מה?!" צ'רלי הקים את איזבל המבולבלת וגרר אותה אחריו למסדרון שהיה בקומה מעליהם. "צ'רלי, מה קרה?" "איזבל, אני לא יכול להסביר עכשיו, אבל את מוכרחה לשכוח מכל העניין הזה!" פיה של אחותו נפער בתדהמה, "לשכוח?!" היא כמעט צרחה את זה. "אני לא יכולה לשכוח את זה, צ'רלי! אתה לא מבין? הייתי בטוחה שמשהו לא בסדר איתי! אבל אם גם אתה – אנחנו מוכרחים לספר!" "לא!" צ'רלי קרא, סוקר את מקום מחבואם החדש בפחד, התחושה המצמררת שמישהו צופה בהם טיפסה במעלה גבו. "אסור לך לספר! שלא תעיזי לספר!" "אתה פשוט מטורף! לא איכפת לי, אני הולכת לספר לדמבלדור! לפני שהם-" "איז, תקשיבי לי!" "אבל, צ'רלי! אתה לא יודע מה שמעתי! הם מתכננים-" "אני לא רוצה לדעת!" הוא כיסה את אוזניו בידיו, "בבקשה, איזבל, אל תספרי! אני מתחנן בפניך-" "אבל למה? זה לא כאילו-" "כי הם יודעים שאני יודע!" צ'רלי הפנה את מבטו ממנה בקריאת ייאוש. איזבל כיסתה את פיה בידה, כנראה על מנת למנוע מעצמה לצרוח, צופה באחיה הגדול שכעת דיבר אל הקיר, "את לא מבינה? הם כבר יודעים עליי." "אתה?" איזבל אמרה בקול שקט, "אתה הוא זה שהם מחפשים?" "הם כבר לא מחפשים," התוודה צ'רלי בשקט, גרונו יבש. "הם מצאו אותי." איזבל הביטה בו במבט מלא רחמים ודאגה. "הם עשו לך את זה?" היא שאלה, מצביעה ביד רועדת על החבורות הגדולות שכיסו את פניו של אחיה הגדול שפשוט שתק והנהן. "אסור לך לספר. בבקשה, תעשי את זה בשבילי. אם זה יתגלה..." הוא התחנן בשקט. "אבל צ'רלי, הם-" "בבקשה." היא השפילה את מבטה. "אז מה נעשה?" צ'רלי קם בחזרה על רגליו, "פשוט... אל תדברי עם אף אחד על זה. אפילו לא איתי." איזבל ניגבה את הדמעות שהחלו לזלוג על לחייה, "אני מפחדת." "יש לך סיבה טובה," הוא הודה, "אם הם ידעו עליך... אל תסתובבי לבד יותר, אל תדברי איתי. ובהזדמנות הראשונה שיש לך – לכי הביתה." "מה?" היא שאלה בקול סדוק, עיניה מפגינות את הפחד הזרוע בהן. "אני אוהב אותך, איזי. אבל אני לא חושב שאחיך הגדול יוכל להגן עליך הפעם." הוא הניח את ידיו על כתפיה, מתבונן היישר אל תוך עיניה החומות והגדולות, "אני לא גיבור, איזבל. אפילו לא קרוב. אני פחדן מטומטם שהכניס את עצמו לכל כך הרבה צרות שאת אפילו לא יכולה להתחיל לדמיין." איזבל פלטה יבבה חרישית, עיניה מלאות רגש שגרם ללבו של צ'רלי לכאוב. "ועם כמה שקשה לי לומר את זה, יש לילות שאני שוכב ער במיטה ואומר – אני הולך למות. והעניין הוא, שאני יותר מידי פחדן כדי לעשות עם זה משהו. את מבינה אותי?" היא משכה באפה, מביטה בו במבט שנדמה לצרוב את עורו. "אני מצטער, איז. מצטער שאני לא מסוגל להתנהג כמו אח גדול ולהגן עליך." ובאמרה זו, הוא משך אותה אליו בחיבוק. מתפלל שמי שזה לא יהיה שגר שם למעלה, ישמור עליה.

Scarlet Witch13

New member
../images/Emo108.gifחלק ג':

במשך שארית היום, צ'רלי לא אמר אפילו מילה אחת. ראשו לא הניח לו להירגע. איזבל, אחותו הקטנה... מכל האנשים בבית הספר המקולל הזה, מדוע דווקא היא הייתה מוכרחה להסתבך בזה? צ'רלי מעולם לא ראה את איזבל בוכה. אפילו לא פעם אחת. היא תמיד הייתה השדונית הקטנה והממזרית שלעולם לא תיתן שיתפסו אותה עם דמעות בעיניים. אבל עכשיו, נדמה שהסכר סוף- סוף נפרץ וים של דמעות נהר על לחייה הסמוקות. המראה שלה היה כל כך כואב שצ'רלי לא הצליח להביא את עצמו להביט בה. בארוחת הצהריים, כשאיזבל התקרבה אליו על מנת לומר לו משהו, צ'רלי פשוט חלף על פניה והתרחק משם מבלי לומר דבר. היא ידעה. כמעט שנה שלמה היא ידעה מזה ולא אמרה שום דבר לאף אחד. איך היא הייתה מסוגלת לשמור את זה בפנים כל כך הרבה זמן? צ'רלי סרב לחשוב על מה שבוודאי עבר עליה, הדברים שהיא ראתה. הייתה זו השעה עשר בלילה כשצ'רלי ישב יחד עם חבריו בחדר המועדון שהלך והתרוקן, בוהה אל תוך חלל האוויר. "אתה לא יודע על מה אתה מדבר, זנב תולע," קולו של סיריוס הדהד ברקע. "להפלפאף אין סיכוי לזכות בגביע הקווידיץ' השנה אחרי המשחק שלהם נגד סלית'רין." "אבל אם סלית'רין תפסיד לרייבנקלו במשחק-" "בהפרש של חמש-מאות נקודות? אתה בטח צוחק." פיטר משך בכתפיו, "מה אתה חושב, צ'אק?" מבטו של צ'רלי לא זז אפילו סנטימטר כשדיבר, "אני חושב שכולנו צריכים לסתום את הפה." ארבעתם הביטו בו בהרמת גבה מופתעת, "מה אמרת?" שאל ג'יימס. צ'רלי נעץ בו מבט תמוה, "מה?" "אמרת לנו לסתום את הפה." עיניו הירוקות של צ'רלי התחילו לעבור מג'יימס לשאר החבורה, "אני לא... לא התכוונתי לזה ככה. פשוט- על מה דיברנו?" "קווידיץ', צ'רלי. אתה מרגיש טוב?" שאל רמוס. "הו, כן. קווידיץ'," צ'רלי צחקק. "בטח! אנחנו ננצח! הגביע הוא שלנו!..." צ'רלי קם ממושבו והחל להתקדם לכיוון חדר השינה של הבנים. "טוב, אני ממש עייף עכשיו. לילה טוב. קדימה, גריפינדור!" הוא עשה מחווה של ניצחון, חייך עוד חיוך מאולץ ומיהר להסתלק במעלה המדרגות. "משהו ממש לא בסדר עם הילד הזה." מלמל ג'יימס אחריו. אי שם למעלה, צ'רלי נכנס לחדר המקלחת והתבונן במראה. לא היה לו שמץ של מושג מדוע הוא עשה זאת, הוא פשוט ידע שבכל פעם שהיה צריך לפלוט איזשהו סוד – היה עדיף לו לעשות זאת מול המראה. "אתה נראה זוועה," הודיעה לו בבואתו ברגע הראשון שעיניו פגשו את עיניה העייפות. "גם את," השיב. "אז מה, ילדון? עדיין רואה דברים?" צ'רלי נאנח, "לא רק רואה... גם מרגיש," הוא הושיט ידו והצביע על החבורה הדהויה שהקיפה את עינו. הבבואה הנידה בראשה, "אתה יודע למה זה קרה, נכון?" צ'רלי מצמץ, "למה?" "כי לא סיפרת לאף אחד." צ'רלי פלט צליל של מחאה, "אבל את זו שאמרה לי-" "וזו אשמתך שהקשבת לי. אם אתה היית בטוח במה שראית – לא היית צריך להקשיב למראה זקנה וסדוקה כמוני." צ'רלי נענע בראשו הכואב, ידיו מתהדקות מסביב לפינות השיש שכיסה את הארונית שמתחת למראה. "מה אני אמור לעשות עכשיו?" הוא ביקש את עצתה. "תספר." המילה גרמה לצ'רלי למצמץ פעם נוספת, ידיו הרפו מקצוות הארונית לפני שאמר: "לספר?" לרגע אחד הוא הרהר בדבר. "לא. לא, אני לא יכול – איזבל." הבבואה משכה בכתפיה, "אז אל תספר." "אבל אם אני לא אספר – אם הם שמעו אותנו מדברים, הם ירדפו אותה כמו שרדפו אותי." "אז תספר." "אבל אני לא יכול! אם אספר הם ידעו שזה אני ויפגעו בה!" "אז אל-" "הו, תסתמי כבר!" הוא צעק, שולח את אגרופו היישר אל תוך פניה של בבואתו שרגע לפני התנפצותה, חייכה אליו חיוך שאמר לו שהוא הולך לקבל הרבה יותר משבע שנים של מזל רע.

Scarlet Witch13

New member
../images/Emo108.gifחלק ד':

הוא יצא מחדר המקלחת בזעם ונעצר במקומו כשראה שפיטר פטיגרו יושב על מיטתו, פניו השמנמנות מכווצות במה שנדמה היה ריכוז. ”מה יש לך?" השאלה כאילו חלפה על פניו של צ'רלי כמו סטירה. "מה זאת אומרת?" שאל צ'רלי בפליאה, מכריח את תווי פניו לחייך למרות שידיו התחילו לפתע להזיע. הדבר היחידי שצ'רלי לא היה מסוגל לעמוד בו, הייתה חקירה. לשמור על קור רוח מעולם לא היה הצד החזק שלו. לעיתים צ'רלי תהה אם יש לו בכלל צד חזק. "בוא נראה..." פתח פיטר, "נעלם למשך שעות מבלי להודיע, מעביר ימים שלמים מבלי לומר אפילו מילה אחת, חוזר חבול כולך ואפילו לא טורח להסביר, צורח מתוך שינה-" "מה- צורח-?" צ'רלי הפסיק את פיטר שספר על אצבעותיו את הדברים שהזכיר. "צורח, כן," הנהן פיטר. "השאר אולי חושבים שאתה חולם על חתולים, אבל אני יודע על הפחד שלך כבר מהשנה הראשונה ומעולם לא שמעתי אותך צורח מתוך שינה ככה." צ'רלי השפיל מבטו, אך לא אמר דבר. "מה קורה לך, טופר? אתה פרנואידי יותר מהרגיל בזמן האחרון." צ'רלי בהה בו. הוא צודק, פיטר צודק בכל מילה שהוא אומר. "אני יודע." "ו...?" צ'רלי לקח נשימה, "פיטר, מה אתה עושה כשאתה מגיע לצומת דרכים ומבין שלא משנה לאן תלך – משהו רע הולך לקרות לך?" פיטר זקף גבתו, "אתה מוכן לדבר בשפה נורמאלית?" "אני מתכוון," צ'רלי הסיט ממנו את מבטו, "מה אתה עושה כשאתה מפחד להתמודד עם הבעיות שלך, כי אתה לא רואה שום דרך של התמודדות?" פיטר שקע בהרהוריו למספר רגעים, "בורח." צ'רלי הזדקף מלוא קומתו בהפתעה. לא זו התשובה שהוא ציפה לשמוע. "בורח?" פיטר הנהן, הבעתו אטומה. "בורח רחוק עד שרגליי לא יוכלו לשאת אותי עוד. למה, טופר? מה קרה לך?" צ'רלי מלמל משהו לא ברור לפני שהצליח לייצב את מיתרי קולו, "כלום, פשוט... בעיות במשפחה, כלומר, בערך... כן. בורח, אמרת? איך? מה אם אתה מוקף מכל הכיוונים?" "צ'רלי, למה אתה חושב שלא התאכזבתי לגלות שצורת האנימאגוס שלי היא עכברוש?" "אממ..." "כי ידעתי שזו הדרך שלי החוצה מצרות. מעולם לא הייתי לוחם כמו סיריוס, או ג'יימס... אם אי פעם הייתי צריך להיעלם במהירות, או לברוח – הייתי הופך לעכברוש ומסתלק משם במהירות ואיש לא היה מצליח לתפוס אותי." צ'רלי נשען כנגד דלת האמבטיה והחליק למצב ישיבה בדיוק כשפיטר התרומם בחזרה על רגליו. "צ'אק, אם אי פעם תסתבך בצרות ואנחנו לא נהיה שם בשבילך – תזכור שבריחה היא לאו דווקא מעשה של פחדנות. לפעמים היא המעשה החכם יותר מלהתייצב ולחטוף מכות." בדרכו החוצה, פיטר חייך חצי חיוך וקרץ לצ'רלי. "לילה טוב."

Scarlet Witch13

New member
../images/Emo108.gifחלק ה' ואחרון:

~*~ זה היה היום הכי חם בשנה כשצ'רלי בן השש עשרה ירד בגרם המדרגות בדרכו אל הספרייה הקרירה. צ'רלי, למרות שנראה כך, לא אהב ספרים. הוא נטה לחשוב שכל ניסיון למציאת מידע בספרייה אינו אלא בדיחה לא מצחיקה במיוחד של אנשים בעלי חוש הומור של זבוב לאחר שנלכד ברשתו של עכביש רעב. ולמרות זאת, צ'רלי היה כעת בדרכו אל המקום בו נחשף לראשונה לקיומם המאוד מוחשי של מפלצות. ובזה הרגע, ההוכחה החיה התקרבה אליו, מיישרת את משקפיה וזוקפת את פקעת השיער שנראתה כאילו היא דבוקה לאחורי ראשה. "אסור להכניס אוכל לספרייה," אמרה גברת פינץ' הספרנית בקולה הצורמני, מחווה בעזרת אפה המוארך אל החצי- עוגייה שצ'רלי החזיק בידו. "א-אני מצטער," הוא השיב, מתלבט בינו לבין עצמו אם כדאי לו לשים את חצייה הנותר של העוגייה בכיס או פשוט לדחוף אותה לפה. היא צמצמה את עיניה, "ובכן?" האיצה בו להחליט החלטה לפני שהיא תחליט בשבילו. צ'רלי, מביט בחתיכת המעדן שהסבה לו כל כך אושר במבט עגמומי, תחב אותה לכיסו בידיעה שלאחר שתפגוש את היצורים שחיים בין קפלי בגדיו – לא תשוב ותראה עוד את אור היום. שלא לדבר על קיבתו של צ'רלי. לאחר שהחיה חזרה אל משכנה שמאחורי שולחנה, צ'רלי היה פנוי להתרווח וליהנות מהאווירה הקרירה שהציעה הספרייה. הוא טייל בין מדפי הספרים הארוכים, נעצר לבחון מקרוב ספר שעל כריכתו התנוססה הכותרת: "חתולים כמקור כל הרוע". בעודו תוהה מתי לעזאזל הספיקו לכתוב ספר כזה ולמה הוא מעולם לא ראה מזה כסף, צ'רלי שלף אותו מתוך שורת הספרים ופתח אותו בדיוק בעמוד אקראי, שבראשיתו נכתבו המילים: "כיצד להיפטר מחתול בעשרה ימים" באותיות מודגשות. "וסיריוס אמר שאין דרך. חה!" הוא מלמל לעצמו בזמן שהמשיך להתהלך לאורך המדפים כשהספר עדיין בידיו. "בוא נראה... להחזיק כדור צמר מעל ל... הממ... אבל זה לעולם לא יעבו-" המשיך צ'רלי בשלו בדיוק כשמישהו נתקל בו, מפיל את הספר מידיו. "אוי, סליחה," מיהר צ'רלי להתנצל בפני האדם שנפל על הרצפה. 'זה נחמד לראות מישהו אחר נופל, לשם שינוי.' אמר הקול הקטן שחי בראשו. צ'רלי הושיט את ידו על מנת לעזור לאותו אחד לקום על רגליו כשלפתע הוא זיהה את הנער הצעיר שמולו. "אוה. היי, רגולוס." רגולוס בלק, אחיו הצעיר של סיריוס, בעל השיער השחור וההבעה הקבועה של: 'לא יודע, לא איכפת לי', התעלם בהפגנתיות מידו המושטת של צ'רלי והתרומם על רגליו בכוחות עצמו, שולח מבט מרוגז בצ'רלי שחייך במה שנדמה היה לו ידידותיות. "אה, זה אתה," הפטיר רגולוס, "עוד אחד מהחברים הטיפשיים של אחי. 'השברירי'." הוסיף כלאחר יד. 'השברירי?!' חשב צ'רלי בכעס. "זה צ'רלי." עיניו של רגולוס לא הביעו כל עניין בשמו האמיתי של צ'רלי, אך הן נמלאו במעין טינה כששאל, "איפה הוא, באמת?" "מי, סיריוס?" שאל צ'רלי, מתכופף להרים את ספרו מהרצפה. "בטח מסתובב עם 'החכם', 'השמן' ו'הקופצני'." רגולוס אפילו לא חיכה לתשובתו של צ'רלי בנושא. צ'רלי החניק צחקוק לא רצוני בזמן שהזדקף שוב, מיישר את משקפיו על אפו. "לא הייתי- אממ- מנסח את זה בדיוק ככה... אבל כנראה. כן." "ידעתי," ציין רגולוס כאילו סימן באיזו מחברת בלתי נראית את האות 'V' ליד הסעיף: 'מיקומו הנוכחי של סיריוס בלק.' היה רגע של שקט לפני שהקול הקטן הזכיר לצ'רלי שאם סיריוס יכול להיות כל כך נחמד לאחותו, מן הסתם צ'רלי צריך להיות נחמד לאחיו. "אז," הוא פתח, אך נקטע כמעט מיד על ידי רגולוס שכנראה חשב מחשבה קצת אחרת, אך בעלת אותה מסקנה. "מה זה הספר הזה?" "מה? אה, זה? לא, סתם... ר-רציתי לראות משהו..." צ'רלי נופף בספר בחצי חיוך, מנסה להזיז אותו כמה שיותר מהר לפני שרגולוס יספיק לקרוא את כותרתו. "חתולים כמקור כל הרוע? למה שמישהו ירצה לקרוא ספר על חתולים?" צ'רלי פסק מיד מניסיונותיו להסתיר את תוכן הספר ונאנח. "אממ... פיטר פוחד מחתולים," שיקר במצח לא כל כך נחושה. "מי זה מהם?" תהה רגולוס בגבה מורמת, "'החכם', 'הקופצני'...?" "'ה-השמן'," צ'רלי ניסה להסתיר את גיחוכו על ידי כחכוח בגרונו ומחשבה על גברת נוריס, אך זה השווה לו מראה אחוז פאניקה ולכן הפסיק עם זה מיד. "הו." רגולוס נראה כמהרהר בעניין. עוד שתיקה. "טוב, אני חושב שאני אלך לי עכשיו..." אמר צ'רלי, מחייך עוד חיוך ידידותי. "להתראות." במהירות, צ'רלי סב על עקביו והחל ללכת לכיוון שממנו בא כשלפתע קולו של רגולוס נשמע מאחוריו: "חכה!" צ'רלי קפא במקומו והסתובב, בפעם הראשונה, רגולוס הביט בו במבט מהסס. "אני רוצה שתמסור לו משהו," אמר בקול שקט ונמוך. הוא הביט מסביבו כבודק אם ישנם עדים לפני שהוציא מתוך תיקו בובת פרווה בלויה בדמות כלבלב שחור והביט בה ארוכות. "זו הבובה הראשונה שסיריוס קיבל," חיוך קטן ונושן נתגלה בקצוות פיו של רגולוס כשדיבר. "הוא קרא לה 'סנאפלס'. שם טיפשי, לדעתי. אבל..." הוא בלע את רוקו ונשא מבטו אל צ'רלי, "הוא הביא לי אותה כשהייתי בן שש אחרי שאימא שלי תפסה אותי שובר כמה מהצלחות היקרות שלה. אמר שהוא גאה לקרוא לי 'אח'. עכשיו אני רוצה להחזיר לו אותה." צ'רלי לקח את הבובה הסמרטוטית מידיו של רגולוס והנהן בהבנה. "הוא לא ברח ממך, אתה יודע את זה, נכון?" שאל צ'רלי בזמן שהכניס את הבובה לתיקו. "כאילו שהוא יצליח," השיב רגולוס והלך משם, נעלם מאחורי מדפי הספרים. ~*~

moon lorenit

New member
../images/Emo108.gif נו!! נו!!

את, לגרדום.
זה מופלא ואת כל כך מוכשרת שאפשר לקפוץ מהחלון. מותי.

Miss Naama

New member
../images/Emo48.gif *מייבבת*

*-* זה היה כל כך נפלא ועצוב והיו לך כל כך הרבה הברקות ומפשטים יפים באמצע ו-
איזי :< רגולוס בלק, אחיו הצעיר של סיריוס, בעל השיער השחור וההבעה הקבועה של: 'לא יודע, לא איכפת לי', -
P: אני אוהבת את הכתיבה ההומוריסטית והמבריקה שלך *-* *בוהה*

נהדר!

זה היה פרק נוגע ועצוב [איזבל!
], ועם זאת גם שנון ומשעשע. מאוד נהנתי מהקריאה. ^___^

B lack C at

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo7.gifהיא פירסמה!

יעל, עוד לא עברה שנה. היית צריכה לחכות
לא
אני מקשקשת שטויות. מה אני עושה פה בכלל? אה, כן. אומרת לך כמה שאת נפלאה ומקסימה ונהדרת והכלוהכלוהכל

קינלית

New member
הווו....פרק מקסים../images/Emo99.gif ../images/Emo42.gif

הכתיבה ניפלאה. והקטע עם איזבל היה ממש חזק.

Icey fire

New member
../images/Emo99.gif

נפלא
פרק חזק, מהפרקים שיותר אהבתי בינתיים. וצ'ארלי כל כך מתוק ומעורר הזדהות, בחיים עוד לא קראתי דמות שאהבתי כמו שאני אוהבת אותו. אני מניחה שכבר אמרו לך את זה אלפי פעמים, אבל צ'ארלי הוא לגמרי אמיתי וזה פשוט מדהים :)

למעלה