ערב טוב,לא שמעתי את קרב החזאי

נועם ס

New member
../images/Emo108.gifערב טוב,לא שמעתי את קרב החזאי

ם בשידור חי, לכן אגיב על מה שנאמר כאן ולי ממטאו בצהריים, לפני העיקר דעו כי רחמים ונחום מכירים היטב האחד את השני. ב. אני מכיר את רחמים והוא אדם טוב. הגננה באה לו כי בשמ"ט החזאים מתקשקשים על מטאו והיום כניראה הייתה אובר תגובה OVER SHOOT . לא אעלה כאן השערות מדוע! לי ברור כי אתם כבר ניחשתם. ג. לדעתי השמ"ט לקחו צ'נס גדול מידי בפסיקה הסופית. כי- ראשית גם היום נושא השלג עדיין עם סיכוי 2/0- ב 850 ו- 27- ב 500 ד. רק במערכת האחרונה היה פספוסם האחרון - בנושא האבק שלא היה למרות התחזית שלהם, אז שלא יעבדו עליכם
ה. אישית אני כן הייתי נותן כי אזהרה ארוכת טווח (יריב) נחוצה כדי לתת לאנשים ולעיריות להתארגן!!! עריות גם מקבלות שרות נוסף כך ששום נזק לא קרה להן. ו. ולערן- דע ! מטאו רואים את כל!!! המודלים ולא רק את.. וברקנל. כשהם נותנים תחזית (לי מציינים בפרוש על סטיות של זה או אחר ומשקללים כך שזה לא גחמה של מודל מסויים או שניים.....................1 צר לי שאני לא יודע לתמצת.

נועם ס

New member
../images/Emo108.gifנ.ב. לילה רביעי ברציפות שיש ל

לי 0.3 ממ בלילות מהטל

0צחי0

New member
אהלן נועם, גם בת"א היתה הלילה

ראות לקויה כתוצאה מערפל שבבוקר התחבר עם זיהום אויר וקיבלתי שוסה לריאות. היום בשעות אחה"צ ערב, טסו סטרטוסים נמוכים מאוד מכוון צפון מערב לדרום מזרח. תופעה מוזרה בהתחשב שבזרימה צפון/צפון מזרחית כמעט ואין לחות ולמרות זאת האויר היה רווי.

נועם ס

New member
../images/Emo108.gifצחי../images/Emo127.gif, לחובבי מטוסים,סאנדייג

ו איירפורט עמוס, לכל מי שהתאכזב היום מ-ב.ג. בערפיח

0צחי0

New member
נועם, היה ממש ריח של שריפה באויר

זה מזכיר במקצת את הבקרים בשיא הקיץ, לח, דביק ומסריח.

למעלה