תביא משפט

darling2

New member
../images/Emo107.gif תביא משפט ../images/Emo107.gif

והשבוע......
אל המנוחה
בכל שבוא אעלה לפה שיר אתם מוזמנים לבחור משפט אהוב.. למה התחברתם וכל מה שבא לכם להוסיף.. תהנו

המשפט שלי בשיר הזה הוא:

"כבר שנים אני רץ בלי מטרה" קודם כל בגלל שאת השיר הזה כתב מאיר כשהיה בן 17 מה שהופך את המשפט הזה למשעשע למדי, לטעמי...
ועכשיו ברצינות, זו הרגשה כזו שכולנו מרגישים מדי פעם, שאנחנו עושים דברים, משיגים דברים, מנהלים אורח חיים תקין ובכל זאת חשים שאין בכל הפעולות האלו מטרה ספציפית.. אני רואה במשפט הזה מעין חיפוש משמעות לחיים...
וחוץ מזה "אני יודע שאני נשאר איתך"
אבל את המשפט הזה או את אהבתי אליו אין מה להסביר

TEENAGER1

New member
../images/Emo9.gif

"כבר שנים אני ברחובות נודד" בלי הסברים מיותרים
, וזהו.
.

AnGeLiNa JoNsOn

New member
שלי../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

מביט לתוך עינייך, חבוק בזרועותייך, אני יודע שאני נשאר איתך... משפט נורא אופטימי הוא מרגיש בטוח עם אהבתו....כיף
ורומנטי... לאדעת, המאיר הזה עושה לי אתזה |לאנוסאותו|

darling2

New member
אני../images/Emo39.gif

"מביט לתוך עינייך, חבוק בזרועותייך, אני יודע שאני נשאר איתך...." פשוט כל כך מקסים
רק מבט אחד מספיק..והוא יודע מוודאות..זה הכי מדהים שיש.!

ימית 78

New member
השורות שלי הן......../images/Emo79.gif

"נשקי אותי הגשם שירד"......ו....."נשקי אותי השמש שתשקע"..טוב זה שמאיר רומנטי בטירוף זה ידוע.....אני אוהבת את ההפכים ..גשם שיורד ...קר הוא רוצה ליטוף...רוצה חום...(כמו כולנו) וכנ"ל לגבי השמש שתשקע ...הוא רוצה נשיקה...נו....לא גאון??.... אלה הן השורות שלי......

ימית 78

New member
תיקון...!!

"לטפי אותי הגשם שירד" , "נשקי אותי השמש שתשקע".....מאיר רוצה רק חום ואהבה נו......במיוחד בגשם ובמיוחד בחושך......שוב...כמו כולנו....

ימית 78

New member
למה לא הבנת?

אולי לא הסברתי את עצמי טוב...אני פשוט התאהבתי בשיר הזה שכשיורד גשם מאיר רוצה ליטוף וחום כי נורא קררררר וכנ"ל לגבי השמש ששוקעת הוא רוצה נשיקה אוהבת בחושך הגדול.......הבנת את כוונתי...(כוונתו).....ובקשר לתיקון פשוט טעיתי במילה הראשונה שכתבתי במקום "לטפי" "נשקי".....

למעלה