מחפש
-שרשור 2 לשבוע

לצערי לא. האנגלים מתעקשים על הסגר

ההסגר הוא בכלובים במתקן מיוחד של משרד החקלאות הבריטי למשך חצי שנה, ומלבד העובדה שהוא עינוי לכלבים, הוא גם עולה כ- 50 פאונד ליום. אפשר להמיר את ההסגר בחווה פתוחה ונחמדה בצרפת, אבל זה יקר (כמעט כמו ההסגר עצמו) ואין לנו סכומים כאלה... מה גם שלא היינו רוצים לטלטל את הכלב ככה מבית לבית לתקופות כל כך ארוכות. אנחנו צריכים למצוא לו בית חם פה ושיאהבו אותו כמו שאנחנו אוהבים אותו. לצערי אין לי אבא או אימא או אחים שיכולים לקחת אותו. צריך להסביר לאנשים שממש אין מה לפחד מהאפילפסיה שלו. אין לו התקפים בכלל כבר למעלה משנתיים, מאז שהוא מקבל את התרופות. והתרופות ניתנות פעם בבוקר ופעם בערב, יחד עם האוכל. זאת ממש לא טרחה וזה גם בכלל לא יקר. צרו איתי קשר אם יש לכם מישהו/י שמעוניינים, הוא באמת כלב מקסים מקסים 6414311 - 050

רידג'בק חמוד וחכם מחפש בית חם!

רידג'בק בן שנה (+-), החליט לאמץ לנו את החצר. הייתי שמחה לגדל אותו אבל כבר יש לי כלב אחד שלא רוצה להסתדר עם הכלב החדש... אין לו צ'יפ אבל הוטרינר אמר שהוא נראה טוב מאד. הוא חכם, ממושמע ומתוק- הייתי רוצה לראות אותו מקבל בית טוב.

klaris

New member
פייג' מחפשת בית חם

פייג', האחרונה שנותרה מבין שלוש אחיות שנזרקו ביום האחרון של המלחמה בצפון, מחפשת בית חם ואוהב. היא בת ארבעה חודשים, עדינה ומתוקה להפליא, היא נהדרת עם ילדים קטנים ומעוניינת בבית עם חצר סגורה. היא מעורבת עם האסקי ותהיה בינונית בגודלה (20-25 קילו). היא תימסר תמורת התחייבות לעיקור ותגיע ביום שבת הקרוב לאס או אס. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם שני - 050-3487837

abe810

New member
פינצ'רית מדהימה למסירה

שלום לכולם, יש לי פינצ'רית מדהימה למסירה. בת 2-3 שנים. דברו איתי, טלפון 0578166668 אבי,

12הילה12

New member
כלב חמוד פוינטר שעבר התעללות

נימצא כלב כנראה פוינטר שהתעללו בו ,כלב חמוד מאוד למרות מה שעבר מלא חיים ,הבעייה שאם לא ימצא לו ביית עד יום שני אז הוטרינר העירוני יבוא לקחת אותו וירדים אותו מקווה שתוכלו לעזור אכשהו . חוצמזה יש עוד כלבה שועלית מעוקרת שגורלה יהיה זהה לשל הפוינטר. 0528635531 תודה

night mistress

New member
תנסי להעביר אותו במיילים

ולשאול עמותות אם יש מקום,הוא נראה מהמם וחטיף מאד!

../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif

בישוב שלנו יש איזור מסויים של אתר בנייה. זרקו שם גורת כלבים מדהימה, בערך בת 3 חודשים. כבר מספר פעמים חילצנו אותה ממש בשניה האחרונה מתחת לגלגלי הדחפורים והמשאיות שעובדות שם. היא אומללה מאוד, ומקסימה מאוד. אני שמה לה מדי פעם מים ואוכל בפינת החניה שלנו, אבל רוב הזמן היא משוטטת, ומנסה להתחבר למישהו שיאמץ אותה. השכנים כאן כבר מאיימים למסור אותה לרשויות ביום ראשון, או להזמין את הלוכדים לכאן, וסופה שם ודאי לחלוטין (קרוב לודאי שהיא תושמד מיד !). אני לא יכולה להחזיקה בביתי כי רוב היום אין כאן איש בבית. אני אובדת עיצות וזקוקה בדחיפות לעמותה באיזור חדרה שמוכנה לקחת אותה, או למשפחה שמוכנה לאמץ אותה, או כל רעיון אחר שעולה במוחכם. בבקשה עזרתכם הדחופה, אחרת היא מגיעה להסגר העירוני ביום א'.

../images/Emo206.gif../images/Emo206.gifמקסימה בת שנתיים../images/Emo206.gif

"אני חייבת למצוא בית לכלבה הזו, היא בת שנתיים והבעלים (אישה מבוגרת וחולה), לא יכולה יותר להחזיק בה. היא מוכנה לתת מיטה+ אוכל+ רצועה וקולר + משחקים לכל מי שיאמץ אותה. אז בבקשה, תפרסמו את התמונה שלה בפורומים שונים ותתנו את מספר הנייד של הדס. אלפי תודות." זה ציטוט מפי מישהי מהעמותה שנבקשה לעזור במקרה דחוף זה, לאימוץ ובירור פרטים נוספים: הדס- 052-3320902

למעלה