101 השירים הטובים ביותר של הביטלס

תמונע

New member
../images/Emo106.gif101 השירים הטובים ביותר של הביטלס../images/Emo106.gif

עיתון המוזיקה הבריטי, "מוז'ו", לכד 101 אנשי מוזיקה וביקש מהם לבחור את 101 השירים הטובים ביותר של הביטלס. "אז, 101 השירים הטובים של הביטלס בכל הזמנים, הא? אני אקדים ואומר שאין דבר כזה, ולא בגלל שכל השירים היו כאלה נהדרים, כי הם לא (האני פאי? מקסוולס סילבר האמר? לא נראה לי...). אתם ברצינות חושבים ש"סטרוברי פילדס פוראבר"- השיר שלקח את הפופ למקומות שמעולם הוא לא היה בהם, הוא טוב יותר מ"אי סו הר סטנדינג דר" עם כניסת ה"1, 2, 3, 4" שהטריפה את הסיקסטיז? ש"טומורו נאבר נוז" הוא טוב יותר מ"שי לאבס יו", שביסס חזק את פוזת הנערים עם הגיטרות?..." אכן משימה בלתי אפשרית, אבל הרי תוצאות העשירייה האחרונה לפניכם: 101: Ob-La-Di, Ob-La-Da (האלבום הלבן, 1968) 100: Run For Your Life (ראבר סול, 1965) 99: You Know My Name (לט יט בי, צד 2, 1970) 98: Shimmy Shake (חי בסטאר-קלאב, המבורג, 1962) (מישהו מכיר את הדבר הזה...?) 97: Octopus's Garden (אבי רואד, 1969) 96: I'll Be Back (א הארד דייז נייט, 1964) 95: All My Loving (וויז דה ביטלס, 1963) 94: Flying (מג'יקל מיסטרי טור, 1967) 93: Michelle (ראבר סול, 1965) 92: It's Only Love (הלפ!, 1965) מה דעתכם על העשירייה הסוגרת? מי יכל בשקט להתמקם במקום ה200 ומי יכל לטפס עוד חמישים מקומות? איך הרשימה הזו היתה נראית אם הבחירה הייתה שלכם? וכשאתם משבצים, אל תשכחו שיש עוד לפחות 100 שירים שכלל לא יקבלו מקום בדירוג... בשבוע הבא, עשרת המקומות הבאים...

מישל רק במקום 93...?!

לגבי כל השאר, למען האמת,המיקום שלהם מוצדק... אבל מישל רק במקום 93?! לפי דעתי הרבה יותר למעלה....

שימי שייק ../images/Emo6.gif

איזה גנובים הם, גם לעשות מצעד של מאה השירים הכי טובים מתוך המאתיים של הביטלס, וגם לשים בעשיריה האחרונה כמה מהשירים היותר מגניבים שהביטלס הוציאו.

../images/Emo6.gif באמת רעיון מוזר מאוד.

מסכימה אתך שזה בלתי אפשרי, ולכן אני ממש לא מתכוונת לדרג...

Another Girl

New member
תודה על היוזמה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

המקומות ה-101 ו94 אולי, אולי מוצדקים. כל השאר - תמוהים ביותר. (לא מכירה את 98
)

Pizuban Chan

New member
מה רע בrun for your life?><

אני אוהבת אותו]: ואובלדי אובלדה באמת די גרוע, אני חייבת להודות.... אני מכירה את שימי שימי שייק אבל לא בגרסא של הביטלסP: הוא לא כזהההההההה גרוע. סתם שיר. מיסטר מונלייט היה צריך להיות במקומוX: חוצמזה, מה הקטע ששמו את מישל במקום כזה?||:

One After 909

New member
שימי שייק?

אולי אתה מתכוון להיפי שייק? כי באלבום הופעה בסטארקלאב אין שיר שעונה לשם "שימי שייק"

Pizuban Chan

New member
לא לא אני חושבת שזה "שימי שימי שייק".

למרות שזה נשמע כמו "ג'ימי ג'ימי שייק"><

ringo rulz

New member
אבל מה הקשר לחידה עם טלפונקןןןןןןןןן?

סתם סתם, אני יודע.

mr redimmer

New member
רמז דקיק ביותר.

תנועה,תנועה, תנועה. אגב התשובה רצינית. נא לבדוק במקורות השונים.

מעניין.

מסכימה איתך, אני בהחלט חושבת שאין דבר כזה "101 השירים הטובים ביותר" פשוט כי כולם הטובים ביותר, והדירוג כאן די תמוה לדעתי. אבל אני די מסכימה עם הדירוג בעשיריה הנוכחית, מלבד Run for your life המופתי שברור שמגיע לו מקום הרבה יותר מכובד מזה (אולי לא בעשרת המקומות הראשונים, אבל לא מאוד רחוק משם). בנוגע לגנו של התמנון אני כמובן מוחה בתוקף, זהו שיר מופלא עם ליריקה גאונית, הוא צריך להיות בטופ! (טוב, בסדר, לא. אבל ליד).

limorig

New member
אתה מסתבך!,האני פאי ומקסוול'ס לא טובים?!

תזהר... בכל מקרה, אני ממש לא מסכימה עם רוב הרשימה(איטס אונל לאב נמוך מדי , על מישל אין מה לדבר...וכן , ם אול מיי לבינג לדעתי, רק 95?!!), ובאופן כללי משימה קשה מדי...

idodo cohen

New member
מישל, אוקטופוס'ס ואול מיי לאבינג O:

מממממש נמוכים. אבל למה פעם בשבוע ): !

למעלה