שאלון שלג

The Phonix

New member
../images/Emo106.gifשאלון שלג../images/Emo113.gif

אתם אוהבים שלג
ראיתם פעם שלג
עשיתם פעם סקי
עשיתם פעם סנובורד
אתם אוהבים סקי
אתם אוהבים סנובורד
ולסיכום: מה אתם חושבים על שלג

Brombit

New member
עונה ../images/Emo115.gif

אתם אוהבים שלג? בתמונות כן, כשאני דורכת עליו לא ראיתם פעם שלג? כן עשיתם פעם סקי? לא עשיתם פעם סנובורד? לא אתם אוהבים סקי? לא ניסיתי, אבל זה נראה כיף אתם אוהבים סנובורד? לא ניסיתי ולסיכום: מה אתם חושבים על שלג? הוא מעצבן ומיותר, אבל לפחות הוא יפה בתמונות

go goldi

New member
עונה

אתם אוהבים שלג?כן ניראה לי
ראיתם פעם שלג?לא במציאות עשיתם פעם סקי?לא עשיתם פעם סנובורד?שו? אתם אוהבים סקי?לא יודעת אתם אוהבים סנובורד?מה זה? ולסיכום: מה אתם חושבים על שלג?זה יפה

../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif

אתם אוהבים שלג
כן...
ראיתם פעם שלג
בטלוויזיה נחשב
עשיתם פעם סקי
לא...
עשיתם פעם סנובורד
לא...
אתם אוהבים סקי
^^^
אתם אוהבים סנובורד
^^^
מגניב

אני../images/Emo205.gif../images/Emo54.gif

אתם אוהבים שלג?קצת ראיתם פעם שלג?כן עשיתם פעם סקי?לא עשיתם פעם סנובורד?לא אתם אוהבים סקי?כהה!! אתם אוהבים סנובורד?כההה!! ולסיכום: מה אתם חושבים על שלג?סבבי אבל קר הודגש באמצעות מדגישומטיק

ofer976

New member
../images/Emo182.gifעונה

אתם אוהבים שלג
אני לא יודע אם כן..כי בפעם האחרונה שהייתי בחרמון זה היה ממזמן...
ראיתם פעם שלג
כן...
עשיתם פעם סקי
לא
עשיתם פעם סנובורד
שזה....?
אתם אוהבים סקי
אף פעם לא ניסיתי
אתם אוהבים סנובורד
מה זה ?!?!
שהוא ממש קר

alon2233

New member
עונה

אתם אוהבים שלג?מאוד הכי שבעולם! ראיתם פעם שלג?לא ,חוץ מבטלויזיה ותמונות... עשיתם פעם סקי?לא עשיתם פעם סנובורד?מה זה? אתם אוהבים סקי?כן יחסית אתם אוהבים סנובורד?לא יודע מה זה אז איך אני אוהב את זה? ולסיכום: מה אתם חושבים על שלג?הדבר הכי יפה בעולם

The Phonix

New member
../images/Emo106.gifסנבורד=...

כמו סקי רק עם כזה לוח כמו סקייטבורד רק בלי גלגלים...

alon2233

New member
האאא תודה

עשיתם פעם סנובורד?לא אתם אוהבים סנובורד?כן זה הכי כיף נ.ב לא שירשרת נכון

עונה

אתם אוהבים שלג כן ראיתם פעם שלג כן עשיתם פעם סקי לא עשיתם פעם סנובורד לא אתם אוהבים סקי אני משערת שכן >< אתם אוהבים סנובורד .. ולסיכום: מה אתם חושבים על שלג חביב +

mcGooo

New member
עונה גם

אתם אוהבים שלג? כן ראיתם פעם שלג? כן עשיתם פעם סקי? לא עשיתם פעם סנובורד? כן אתם אוהבים סקי? ניראה של גייז אתם אוהבים סנובורד? כן ולסיכום: מה אתם חושבים על שלג? מגניב

B o N u s

New member
פעם היתי מת על האייקון הזה -../images/Emo113.gif

כל התשובות שלי לכל השאלות [מלבד האחרונה והראשונה] הן "לא" 1. כן 2-6. לא 7. עניתי כבר בשאלה 1 לא? :O

Because Of May

New member
../images/Emo113.gifהנה:../images/Emo113.gif../images/Emo187.gif../images/Emo109.gif

אתם אוהבים שלג
ראיתם פעם שלג
עשיתם פעם סקי
עשיתם פעם סנובורד
אתם אוהבים סקי
--
אתם אוהבים סנובורד
--
חביב למדי

כן

כן אני אוהב שלג כן ראיתי שלג כן עשיתי פעם סקי כן עשיתי פעם סנובורד כן אני אוהב סקי כן אני אוהב סנובורד וכן אני חולה שלג!

למעלה