משהו טוב - יהודית שלנו זכתה בפרס ראשון

מלכה 5

New member
../images/Emo106.gifמשהו טוב - יהודית שלנו זכתה בפרס ראשון

בתחרות "תפוז" - שיתנו טיפים לחיים ארוכים ובריאים יותר. יהודית - כל הכבוד
.

מלכה תודה, והטיפ שלי - לא רק אוכל נכון

וכושר - טיפול בבעלי חיים עזובים ברחובות, והתנדבות בעמותה למען בעלי חיים. אני מקדישה להם זמן ומאמץ, ושוכחת את צרותי אני.....

itaf10

New member
ברכות על הטיפול המסור לבעל"ח

כל הכבוד טוב שיש עוד אנשים כמוך יישר כח!

ש י א 1

New member
בוקר טוב ליהודית, ברכות ../images/Emo140.gif

בוקר סופ"ש טוב לכל החברים.

HAVA159

New member
כל החברות/ים סוף שבוע קסום../images/Emo24.gif

ושבת שלום וכמובן בריאות טובה אמןןןןןןןן. באהבה
חוה...

ערב טוב ושבת שלום לכולם!!!

חזרנו מטיול יפה ומוצלח, מזג האויר חייך אלינו, והשמש חיממה את לבינו!!! כיף לנסוע ביום ששי, כי הרבה לא עובדים והתנועה היתה דלילה !!!!! יהודית מברכת אותך על הכבוד שנפל בחיקך

שבת שלום וערב טוב

שבת המלכה כבר פה והבית נקי ,ונרות דולקים על שלחן האוכל השבת האוכלך קנוי, לא היה לי כח לעמוד לבשל הלכתי לקנות תרופות ובדרך נכנסתי והבאתי עמי אוכל לשבת מתפללת לשבת שקטה מלאה באור ואהבה שבת של מנוחה לגוף ולנפש ברכות על הזכייה בפרס ואכן הנתינה לארחר מאד חשובה והחיות מחמד מוכתמות , לצעירנו וזקוקות לעזרה שלנו כאנשים כדי השם יתקיימו בסביבה שלנו ושיש חתולי רחוב אין עכברים רק בעיר שלי אסר ראש העיר להאכיל חתולי רחוב

יוליקה

Member
מנהל
הכנת חומוס בבית

אחרי צפייה בכלבוטק השבוע, כשהתברר שלחומוס הטרי יש יתרונות בריאותיים לתחלואים של הגילאים שלנו - בעלי התרשם מאד - הוא צרכן גדול של חומוס וטחינה, אבל לא ידע שהחומרים המשמרים שבחומוס המוכן למעשה מחסלים את היתרונות האלה, אז.... הוא ביקש שאני אכין חומוס בבית. אז מה הבעיה? יש מג'ימיקס? יש! יש גרגרים? יש! יש טחינה גולמית? יש כל השאר זה כבר משחק ילדים... מיץ לימון, מלח והמרקם כבר תלוי איך אוהבים דק או גס. אהה, לא לשכוח להשרות את הגרגרים ערב קודם.

יוליקה - מה שלומך?? שנים שאני מכינה חומוס

בבית. יש לזה רק חסרון אחד, אי אפשר לשמור אותו לאורך זמן. אבל טעים טעים. ברכות לזוכה בפרס. כל הכבוד לך על היחס לבעלי החיים.

יוליקה אין צורך לבשל חומוס, אלא לקנות

קופסא של "פרי הגליל" ללא חומר משמר. תשתמשי עם המים והחומוס, תוסיפי רק חצי קופסא טחינה על כל קופסא , מלח ופלפל, בלי לימון, מי שאוהב לימון , יכול להוסיף בזמן האוכל. כי לא טוב להשאיר עד למחרת עם לימון, כי הוא מחמיץ את החומוס. אותו דבר לגבי השום!!!

יוליקה

Member
מנהל
תודה לאה - על קופסת שימורים לא חשבתי

אני מחזיקה את שימורי החומוס דווקא בשביל קוסקוס... אני רק יודעת שאסור להוסיף מלח בזמן בישול החומוס זה גורם להקשייתו. הרי הטיפול בבישול חומוס הוא כמו של שעועית...

למעלה