טקס הק"קי 2006

../images/Emo106.gifטקס הק"קי 2006../images/Emo106.gif

ברוכים הבאים לטקס של השנה
אנו פותחים במסורת שנתית- טקס סיכום השנה בפורום. בכל שנה, ב 21/6 - היום בו נפתח הפורום, יתנהל פה טקס בו הפורום יחלק פרסים לעצמו- איזה גאוני?
אז אנחנו מזמינים את כ ו ל ם להצטרף!! הותיקים, החדשים, הסמויים, הנוטשים- כולם כולם
חוקים
מיד אחרי שנסביר את החוקים, תראו פה קטגוריות. בכל קטגוריה מס' מועמדים. אתם שולחים מסר לכינוי הזה, שם אתם רושמים את הבחירות שלכם בכל קטגוריה. די ברור, נכון?:] בבקשה, לא לרשום פה את הבחירות שלכם
והמועמדים הם..
הטופיק המאוס
לא צריך להסביר הרבה..
1. כרטיסים 2. קלי מדברת עברית!! 3. קלי באה לארץ 4. הגיטריסט של קלי ישראלי? 5. שאלון !
משחק הפורום
כמה משחקים היו פה... איזה משחק הכי אהבתם? 1. החוליה החלשה 2. תחרות המאמרים 3. הדיסק שלכם 4. משחק התמונות 5. אחד על אחד
"בוצעתי בהופעות" השנה
במהלך השנה ביצעה קלי שירים שלא הוקלטו.. איזה שיר הכי אהבתם? 1. All I Know 2. Don't 3. Shelter 4. Why 5. Bleed For Me
הסטייל של קלי
במשך השנה, קלי שינתה את המראה שלה פעמים רבות. איזה סטייל הכי עשה לכם את זה? 1. בלונד פן 2. בלונד גראמי 3. בלונד קרה [לפני הגראמי] 4. חום
יש לכם כאן קטגוריות נוספות, בכל קטגוריה אתם מוזמנים להציע 5 אנשים במסרים ולא בפורום, ומי שיהיה לו את הכי הרבה קולות - יזכה
מציף הפורום
עוזר בפורום
הנעלם מהפורום
מוכשר הפורום נו למה אתם מחכים
שלחו מסר
|מסר| [ובאמאש'כם כשאתם שולחים מסר אז תרשמו "קטגוריה - מי שבחרתם" בכל אחד כי אחרת סתם יהיו לנו בעיות לספורP: ] [והערה קטנה כי אנחנו אוהבים הודעות עם הרבה תוויםP:... אפשר לשלוח מסרים עד ליום שבת בצהריים, ה-24 לחודש כדי שבמוצ"ש נפרסם את התוצאות למה? ככה
]

ICדרוש

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני באמת מסמיקה עכשיו
...

../images/Emo41.gifהערה!!!../images/Emo41.gif

בקטגוריות האחרונות, כשאתם צריכים לבחור אנשים, תבחרו עד 5 אנשים ולא רק איש אחד
[זתומרת, אור, שלח שוב] [ואגב אור...הדגש סדגש לא עובד במסריםXD]

otollo

New member
../images/Emo180.gifאה וואלה../images/Emo35.gif ../images/Emo122.gif

באסה לי
אני אשלח שוב

ICדרוש

New member
../images/Emo80.gifעשיתי בערך 2-3 לכל אחד../images/Emo12.gif

טוב, תחליטו אתם מה לעשות עם זה

ליטול B

New member
רק שאלה קטנה..

בקטגוריה האחרונה של עד 5 אנשים לרשום את הכינוי או את השמות שלהם!?

ICדרוש

New member
../images/Emo80.gif*../images/Emo127.gif

אור, מצטערת!
אני מרשה לך פעם אחת ואני לא אכעס עלייך
זה באמת מעצבן

otollo

New member
../images/Emo180.gifיאי ../images/Emo99.gif לא ייכעסו עליי../images/Emo3.gif

למעלה