הצבעות, עידכונים, סיכומים וכו

../images/Emo106.gifהצבעות, עידכונים, סיכומים וכו

היי היי לכווווווולם
מה שלומכם
נתחיל עם התזכורת
היומית
"החיים על פי Y"
עלתה לשלב הגמר ב"טקס מסך הזהב" בזכותינו ובזכות שאר המצביעים, בשביל לנצח הם צריכים שנמשיך להצביע ללא הרף, אז אל תפסיקו להצביע
.... חשוב... הקישור למטה (קטגוריית "תעודה ותחקיר").
"נבחרי הילדים 2005"
שרית שלנו מועמדת בקטגוריית "זמרת השנה
", חשוב מאוד שנצביע כמה שיותר כי השנה יש לה מתחרות
רציניות ביותר
... כולם
אבל כולם
בלי
יוצא מן הכלל תתחילו/ תמשיכו להצביע... ח-ש-ו-ב מ-א-ו-ד.
"המצעד העברי השבועי של רשת גימל"
שרית מועמדת עם השיר "כל האנשים השמחים". לפני שבועיים שרית שלנו הייתה מקום 12, שבוע שעבר היא תיפסה 7 שלבים למקום ה-5. היום בעזרת ה' יתקיים המצעד של השבוע בין השעות 17:00-20:00 (97.8 F.M או 105.5 F.M) ושרית עולה 3 שלבים למקום ה-2 (ותודה למושיק על העדכון
...) מכובד מאוד אבל לא מספק, מקומה הוא בראש הרשימה אז קדימה תצביעו, תשפיעו ותעזרו לה להגיע למקום הראוי לה...
"המצעד השבועי של רדיו לב המדינה 91 F.M"
חיפשתי וחיפשתי ולבסוף גם מצאתי... יש לנו עוד מצעד להצביע בו... שרית מועמדת עם "כל האנשים השמחים" מתוך האלבום החדש שיראה אור בקרוב בעזרת ה'. שרית מקום 3, בהחלט מכובד מאוד אבל מגיע לה ול"כל האנשים השמחים" (המדהים אגב...) להיות בראש הטבלה, אז קדימה לא להתעצל ולא לזלזל
תתחילו להצביע... הקישור למטה (ללחוץ על ה"כפתור" הכחול מתחתיו כתוב "עבור ל- PLAYIR" ותתחילו במלאכה...)
כל הכבוד
לכל המצביעים שמשתפים פעולה ולוקחים את הבקשות ברצינות... אז יאללה קדימה
למה אתם מחכים
תצביעו...
אוהבת
אתכם המון
ההמשך מיד...
תודה רבה לניבה
על התמונה... (מתוך ההופעה שהתקיימה ב-27.9.05 באמפיתיאטרון ברעננה לעובדי/מנהלי חברת ביטוח שלא נזכיר את שמה...)

Music4Life

New member
../images/Emo9.gif על לא דבר מותק

ואופס..אסור להזכיר את שם החברה? (כי הזכרתי אותה בפורום הרישמי...) יואו כמה דברים אסורים יש...אפשר להתבלבל
תודה שאמרת בכל מקרה... ותודה לך על התזכורות, אני ממש רוצה לראות ששרית מקום 1
אני אהיה מאושרת...אני מצביעה בכמויות, למשל לערוץ הילדים, אפשר להצביע איזה 100 פעם רצוף, אני עושה "חזור" ושוב מצביעה (מה שבחרתי עדיין מסומן!)
אז שם אם היא לא לוקחת מקום 1, אני צנצנת...
באחרים זה קצת יותר מסובך, אבל כל יום אני מצביעה! והתקשרתי למצעד ברשת ג'...רק ככה אפשר להצעי וחבל..ומעצבן שצריך לדרג את כל 10 השירים (אי אפשר רק 1????) בכל מקרה - I'm doing my best for Sara !

המשך../images/Emo47.gifהצבעות,עידכונים,סיכומים...

'תגעגעתם אליי
חחחחחחח לא נראה לי...
ועכשיו
... ממשיכים...
כפי שבטח שמתם
הקישור ל"רדיו לב המדינה" לא עלה לי בהודעה הקודמת אז קבלו אותו פה (מקווה שפה הוא לא יעשה פאדיחות...
). אגב בהודעה הקודמת יש לי טעות קטנטנה... כתבתי (ואני מצוטטת...) "ללחוץ על ה"כפתור" הכחול מתחתיו כתוב "עבור ל- PLAYIR" ותתחילו במלאכה...", זה לא "כפתור" כחול הוא ירוק... חוצמזה הכל תקין...
"המצעד השנתי של רדיו בריזה"
אומנם לא חשוב במיוחד כי זה רדיו פיראטי.. בכל אופן שרית מועמדת שם ל"מצעד השנתי" עם השיר המצליח מאוד
"חגיגה". מקום 5 אבל אפשר גם אחרת אם נצביע...
כפי שקראתם- במצעד של גלגל"צ היא כבר לא מועמדת וחבל... אין מה לעשות אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור... לא
ניתן שזה יקרא גם במצעדים האחרים...
(ותודה ל"איציק B" על העדכון
)
ועכשיו לעדכוני השבוע...
תודה לכל המעדכנים שלנו...
טלויזיה
-
- בעזרת ה' מחר יום שישי עושים על שרית כתבה בערוץ 10 (התכנית בין השעות 21:00-22:00) באולפן המרכזי "שרית חדד כובשת את לונדון"... (תודה לניבניב ולחביבה על העדכון
)
עיתונות
-
אם זכור לי השבוע הוזכרה שרית 3 פעמים בעיתונות... פנאי פלוס תמונה של שרית ושל האוטו החתיך שלה... גררו לה ת'אוטו... (תודה לארתור על הידיעה
) רייטינג כרגיל שוב הרכילויות... יש תמונה של שריתוש (המדהימה) וארצי יפרח (המאמי) המעצב שלה... תחת השורה "שרית הסינדרלה ומשהו גברי. סקופ?" (תודה לארתור על הידיעה
) מעריב "שרית חדד כובשת את תוניס" על הסיפור המוזר והמעודד על "איך שרית כבשה את תוניס..." (תודה רבה ליפעתוש על הידיעה-עדכון
) כל זה ועוד תמצאו קצת יותר למטה בדף הפורום או בדפים לפניו...
תיקון טעות שלי.... לפני ימים אחדים כתבתי הודעה שבנושא כתוב "החודש לפני 11 שנים" ובה כתוב על זה שהתקליט הראשון של שרית "ניצוץ החיים" יצא לפני 11 שנים, מישהי
הואילה בטובה לתקן אותי, התקליט יצא לפני 10 שנים ולא לפני 11 (נובמבר 95). אכן זה קצת מוזר לי כי שרית התחילה בגיל 16 וחצי עם הקריירה ואם התקליט יצא בנובמנבר 95 אז היא כאילו התחילה בגיל 17 וחודשיים... לא נורא העיקר הכוונה... סליחה על הטעות... ותודה רבה למתקנת...
כרגע אני צריכה להתעופף
לי... אולי אני ישוב מאוחר יותר... במידה ולא אז... שבת שלום לכוווולם... אוהבת אתכם מאוד... תצביעווו, כווולם בלי יוצא מן הכלל, תודה רבה... ח-ש-ו-ב מ-א-ו-ד...

שיראל מ

New member
תודה רעות../images/Emo140.gif

הצבעתי..
חחחח תהיי בריאה עם הסבלנות שיש לך כל יום..
אגה תמונה ממש יפהה
ערב טוב

Music4Life

New member
שיראל -

תודה
כי אני צלמת התמונה!
ברור שהיא יפה...דה, אני צילמתי אותה חחחחחחחח
סתם...אבל כן היא יפה, תראי, שרית מצולמת, איך שזה לא יהיה יפה?
חוצמזה יש לי מצלמה סוף הדרך, דיגיטלית ככה שאין סיבה שיצאו לי תמונות לא יפות, אני חושבת שיש לי כן איזה חוש קטן לצילום. העיקר שאת נהנת

שיראל מ

New member
חחחח ניבה...../images/Emo9.gif

ברור זאת שרית, זה חייב לצאת יפה! חחחחח אבל גם לך אני נותנת את הקרדיט חחחח כנראה שיש לך "חוש קטן לצילום" כמו שרשמת חחחח ערב טוב

Music4Life

New member
למדי צילום אבל אין לזה קשר לדעתי

תמיד אהבתי לצלם, אבל..שמתי לב שיש אנשים שלא יודעים לצלם בכלל, כלומר, הם חותכים ראשים, מצלמים בכלל "לא נכון" שזה אומר מרחוק שהאוביקט צריך להיות בגדול יחסית ובאמצע התמונה..ואני יודעת את הדברים האלה ולוקחת את זה כמובן מאליו ומי שלא...זה ישר נראה לא טוב בתמונה. אבל להגיד אם זה כשרון...אני לא חושבת. אבל אני אוהבת מאד צילום והכל. :) ובכל מקרה אם אני יכולה להביא לכם תמונות יפות של שרית, ואתם נהנים מהם, אז זה מאד משמח אותי.

actimel

New member
איזו צניעות ניבוש ../images/Emo8.gif

עוד שניה ואת מחבקת את עצמך חחחחחחח

Music4Life

New member
ענת, זה בהחלט נאמר בצניעות

אני בנאדם צנוע מאד. אפילו אם נגיד אני חושבת משהו שישמע שאני מחמיאה לעצמי, קשה לי להגיד אותו...אז זה לא קורה הרבה!

eliezer 6

New member
רעות כל הכבוד שאת מתמידה לרשום

ולהזכיר להצביע, אבל אולי יותר כדאי לבקש ממושיק לנעוץ את ההודעה?

אליעזר...

הייתי שמחה אם הוא ינעוץ ת'הודעה כי לקח די הרבה זמן עד שמצאתי את הכל וכתבתי את הכל... אבל אני לא רוצה לשגע אותו ולהטריח אותו, בטח יש לו דברים יותר חשובים מזה.... מושיקשיק סינדרל
.... אם משעמם לך או סתם בא לך לעשות מצווה אז... תנעץ ת'הודעה אני מאוד ישמח... תודה רבה גם אם כן וגם אם לא... מתה עלייך מושמושיק
תודה לניבניב על התמונה...

כל הכבוד על ההשקעה!!!../images/Emo9.gif

המון הצלחה לשרית בכל המצעדים, מעומדויות וכל דבר אפשרי...
תודה רעות

תודה לכם... ../images/Emo24.gif

אני באמת עושה את זה מאהבה אליכם וכמובן מאהבה לשרית... אם אפשר לעזור לה קצת בהצבעות אז למה לא
מי יעשה את זה אם לא אנחנו
אני מקווה שאני לא משקיעה בהודעות לחינם ושאתם באמת מצביעים... ח-ש-ו-ב מ-א-ו-ו-ו-ו-ו-ד תצביעווווו
אפשר לסרב לאחת כזאת
נכון שלא... אז יאללה להצביע... תודה רבה לכוווולם... שיהיה לכם שבת שלום... מושיקשיק... אם בא לך לעשות טובה אז תנעץ ת'הודעה... אנ'לא רוצה לשגע אותך ולהטריח אותך אבל אם משעמם לך ואין לך מה לעשות אז... תעשה מצווה... אוהבת אותך מלאנטלפים
... ותהיה בקשר יא מגעילול... תזכה למצוות ומעשים טובים... חיחיחיחיחיחי

מושיק20

New member
בכייף רעותי../images/Emo24.gif

נשמח לקבל עדכון כזה מידי שבוע
(והתזכורת בטוח עוזרות)

eynav16

New member
פשש כל הכבוד

כל הכבוד רעות אני כבר מצביע בלי לראות למי אלה סתם לוחצת על הכל חוץ ממה שצריך להצביע חחח שלחתי לך SMS אמ... טוב דברי איתי.. לילה טוב...

Music4Life

New member
רעותי תותי, מאמצייך אינם לחינם

(אה, חרוז...) אני אישית חושבת שמרוב כל הבילבולי ביצים שלך הצבעתי אולי יותר אפילו וגם אחרים, בטוח, כשמשהו נכנס חזק לראש זה עובד...ככה זה
אז מאמצייך לא לחינם. וטוב שאת עושה את זה, באמת
הנה, קחי 2 בוהנים למעלה!! (וואי באינגליש זה נשמע כ"כ יותר טוב)
ובבקשה לך על התמונות, יש לי עוד אם את צריכה מאמי

למעלה