הפורום בוחר את מתאבק העשור

רם חיים

New member
../images/Emo106.gif הפורום בוחר את מתאבק העשור ../images/Emo106.gif

סיכום הסיבוב ה- 13: אין לנו פיינל פור!!! וזה כי אנחנו ממשיכים ישר לחצי הגמר. איזה סיבוב, או אפשר להגיד בעצם שזוהי הייתה השמינית גמר. ושוב, בפעם השנייה במשחק יש לנו תיקו, מה שאומר ששני מתמודדים מודחים, ובשלב כל כך קריטי של התחרות זה כל כך משפיע, והיום אנחנו נפרדים מאנדרטייקר וכריס ג'ריקו שצברו 13 קולות קולות כ"א! הצבעות נוספות בסיבוב הזה: קורט אנגל צבר שבעה קולות. אדג' צבר שלושה קולות. - כמה מילים על כריס ג'ריקו בעשור הזה: עם פתיחת העשור, ג'ריקו היה מחזיק משותף בתואר הבין יבשתי לצידה של צ'יינה, אבל ברויאל ראמבל 2000 היה לאלוף הבין יבשתי הבלתי מעורער. ברסלמניה 16, ג'ריקו שוב היה לאלוף, הפעם זה של אירופה, אך הוא החזיק בתואר יום בלבד והפסיד אותו למחרת ב- RAW. ב- RAW של ה- 17 באפריל 00', ג'ריקו ניצח את טריפל אייץ' לזכייה באליפות ה- WWE עם ספירה מהירה של השופט ארל הבנר, אך ההחלטה בהמשך הערב בוטלה, התואר חזר ל- HHH והזכייה של ג'ריקו בתואר לא קיבלה הכרה. ג'ריקו חזר למידקארד, ובסמקדאון של ה- 4 במאי 00' זכה מכריס בנואה בתואר הבין יבשתי בפעם השלישית, אך הפסיד אותו כעבור 4 ימים בלבד בחזרה לבנואה ב- RAW. ברויאל ראמבל 2001, שוב ג'ריקו ניצח את בנואה לזכייה באליפות הבין יבשתית, והחזיק בתואר עד ארבעה ימים לאחר רסלמניה 17. לאחר הפסד התואר, ג'ריקו ובנואה התחברו לצמד וניצחו את טריפל אייץ' וסטון קולד לזכייה באליפות הזוגות ב- RAW שאחרי ג'דג'מנט דיי 01', בה החזיקו עד יוני 01'. במסגרת פלישת WCW/ECW ל- WWE, ג'ריקו היה כוח חשוב מאוד במחנה ה- WWE, אך הקנאה במנהיג ה- WWE, דה רוק והעובדה שרוקי מחזיק בתואר עולמי ושהוא מעולם לא זכה בתואר כזה הפריעו לו, וג'ריקו ניצח את רוקי לזכייה באליפות העולם של WCW בנו מרסי 01' ולמחרת ב- RAW, השניים שמו את המחלוקות בצד, וזכו זה לצד זה באליפות הזוגות של ה- WWE. לאחר שהפסידו את תואר הזוגות, חידשו ג'ריקו ורוקי את היריבות שלהם, וב- RAW של ה-5 בנובמבר 01', ג'ריקו הפסיד את אליפות ה- WCW לרוקי. בונג'נס 01, זה היה הלילה הגדול ביותר בקריירה של ג'ריקו: תחילה, הוא ניצח את רוקי לזכייה באליפות ה- WCW, ומאוחר יותר באותו ערב ניצח את סטון קולד לזכייה באליפות ה- WWE, מה שעשה אותו לאלוף העולם הבלתי מעורער הראשון. הוא החזיק בתואר עד רסלמניה 18. עם המשך שנת 2002, ג'ריקו חזר למידקארד, הוגרל במסגרת הפיצול ל- RAW והוסיף לעצמו עוד אליפות בין יבשתית ועוד אליפות זוגות, הפעם לצידו של כריסטיאן. את שנת 2003 פתח ג'ריקו בפיודים בפרופיל גבוה מול מתאבקים כמו שון מייקלס וגולדברג, לפני שחזר שוב למידקארד עם המשך השנה והכניסה לשנת 2004. הוא לא זכה בתואר עד אנפורגיבן 04', אז ניצח את שותפו לשעבר, כריסטיאן לזכייה באליפות הבין יבשתית הפנויה, תואר אותו יחזיק למשך חודשיים. ג'ריקו חזר לקדמת הבמה. עם הכניסה לשנת 2005 נכשל בזכייה באליפות העולם למשקל כבד, אך ככל שהתקדמה השנה הוא נשאר בורג מרכזי וקרא תיגר על אליפות ה- WWE של ג'ון סינה, אך ג'ריקו נכשל בשתי הזדמנויות שניתנו לו לזכות בתואר, בונג'נס 05' ובסאמרסלאם 05'. ב- RAW שאחרי סאמרסלאם, ג'ריקו הפסיד לסינה בקרב "תואר מול פיטורים" ו"פוטר" מה- WWE. במציאות, ג'ריקו יצא לסיבוב הופעות עם להקתו, פוזי ולחופשה. ב- 19 בנובמבר 2007, ג'ריקו ערך בכורה מחודשת ב- WWE ובמהרה שם את אליפות ה- WWE כמטרה, אך לא הצליח לזכות בה. לעומת זאת, ב- RAW של של ה- 10 במארס 2008, קבע שיא זכיות בתואר הבין יבשתי כשרשם זכייה שמינית. לאחר הפסד התואר, ג'ריקו נכנס לפיוד ארוך מאוד מול שון מייקלס. באנפורגיבן 08', נכנס ככניסה מפתיעה לקרב הסקרמבל על אליפות העולם למשקל כבד וזכה בתואר, שמר עליו בהצלחה מול מייקלס בנו מרסי 08' לפני שהפסיד אותו בסייבר סנדיי 08', רק כדי לזכות בו בחזרה כעבור שמונה ימים ב- RAW. הוא החזיק בתואר עד סרבייבר סיריס 08'. עם הכניסה לשנת 2009, קיבל ג'ריקו את את פרס הסלאמי של מתאבק השנה לשנת 2008. עם המשך השנה, חזר למידקארד וזכה באליפות הבין יבשתית בפעם התשיעית ב- PPV אקסטרים רולז 09' בה החזיק עד ה- PPV הבאש, כשבהמשך אותו ערב הוא התחבר לאדג' ויחדיו הם זכו באליפות הזוגות המאוחדת. בעקבות העובדה שאדג' נפצע בהמשך ולא יכל להגן על התואר, ג'ריקו מצא שותף אחר לאליפות בדמותו של הביג שואו. עם סיום העשור, ב- PPV TLC 09', הפסידו ג'רישואו את אליפות הזוגות.

רם חיים

New member
כמה מילים על אנדרטייקר בעשור הזה.

אנדרטייקר פתח את העשור מחוץ לפעילות עם פציעה, ועשה חזרה מפתיעה ל- WWE בג'דג'מנט דיי 2000 בגימיק האמריקן באד אס. הוא המשיך את שנת 00' בפיודים בפרופיל גבוה ובניסיונות כושלים לזכות באליפות ה- WWE ובאליפות הזוגות לצד אחיו קיין, איתו גם נכנס לפיוד במהלך אותה שנה. עם הכניסה לשנת 2001, טייקר ניצח את טריפל אייץ' ברסלמניה 17 ובכך רשם מאזן של 9 ניצחונות לעומת 0 הפסדים במניה. באותה שנה, חידש טייקר את הציוות עם קיין ולצידו זכה באליפות הזוגות, בה יחזיקו לזמן קצר, כשגם במסגרת אנגל הפלישה של WCW/ECW היוו האחים כוח חשוב מאוד במחנה ה- WWE וזכו באליפות הזוגות של ה- WWE ושל WCW. לאחר זכייה באליפות ההארדקור ועם הכניסה לשנת 2002, טייקר חזר לקדמת הבמה ולפיודים מול מתאבקים כמו דה רוק וריק פלייר, אותו ניצח ברסלמניה 18 והשלים עשר ניצחונות ברסלמניה. בג'דג'מנט דיי 02, זכה טייקר באליפות העולם הבלתי מעורערת, תואר אותו יחזיק עד ונג'נס 02'. עם סיום השנה, נכנס טייקר לפיוד מול אלוף ה- WWE, ברוק לסנר אך לא הצליח לזכות ממנו בתואר במס' הזדמנויות שהיו לו. טייקר גם במהלך אותה תקופה שבר את ידו ויצא לתקופת החלמה. הוא עשה חזרה ברויאל ראמבל 2003, נכנס לפיוד מול ביג שואו ואיי טריין, אותם ניצח בקרב של 2 על 1 ברסלמניה 19 ועלה למאזן של 0-11 במניה. לאחר מכן, חזר טייקר לרדוף את אליפות ה- WWE אך שוב לא הצליח לזכות בה בהזדמנויות שהיו לו, כשבאחת מהן וינס מקמהן הוא זה שעולה לו בתואר. טייקר נכנס לפיוד מול מקמהן, שניצח אותו בסרבייבר סיריס 03' בקרב להיקבר בחיים עם עזרה מקיין. טייקר נעלם ויצא לחופשה פעם נוספת. הוא עשה את החזרה שלו ברסלמניה 20 שוב בגימיק של האיש המת, וניצח את קיין (בפעם השנייה במסגרת רסלמניה) כדי לעלות את מאזנו ל- 0-12. בקיץ 2004, חזר טייקר לרדוף את אליפות ה- WWE אך שוב לא הצליח לזכות בתואר בעקבות התערבויות מבחוץ. ברסלמניה 21, טייקר ניצח את רנדי אורטון ומאזנו עלה ל- 0-13. הפיוד מול אורטון התפרש לאורך כל שנת 2005, כשאורטון בין היתר עולה לו גם בהזדמנות לזכות באליפות העולם למשקל כבד, ולאחר שהפיוד ביניהם נגמר, טייקר יצא לחופשה נוספת. הוא עשה את החזרה שלו ברויאל ראמבל 2006 ושוב שם למטרה את אליפות העולם למשקל כבד, אך לא הצליח לזכות בתואר בהזדמנות שהייתה לו בנו וואי אאוט 2006. לעומת זאת, ברסלמניה 22 הוא ניצח את מארק הנרי בקרב ארון מתים כדי לעלות את המאזן שלו ל-0-14. מכאן ועד שנת 2007, העביר טייקר את זמנו בפיודים מול מתאבקים כמו הגרייט קאלי ומיסטר קנדי, כשבאותה תקופה הוא מחדש את הציוות עם קיין לראשונה מזה חמש שנים. ברויאל ראמבל 07', ניצח טייקר את קרב הראמבל, המשיך לרסלמניה כדי לנצח את באטיסטה ולזכות ממנו באליפות העולם למשקל כבד ובכך העלה את מאזנו במניה ל- 0-15. הוא יחזיק בתואר עד מאי 07'. לאחר שנכשל לזכות בתואר בחזרה, הגיעה שנת 2008 וטייקר ניצח את אדג' לזכייה באליפות העולם למשקל כבד בפעם השנייה ברסלמניה 24 ובכך העלה את מאזנו ל- 0-16. הוא החזיק בתואר עד ה- PPV וואן נייט סטנד 08'. לאחר הפסד התואר, סיים טייקר את הפיוד מול אדג' ונכנס לאחר מול הביג שואו. בשנת 2009, ניצח את שון מייקלס בקרב קלאסי ברסלמניה 25 והעלה את מאזנו ל- 0-17. לאחר המניה, יצא לחופשה, ולאחר חזרתו בקיץ זכה באליפות העולם למשקל כבד בפעם השלישית ב- PPV הל אין א סל ועם סיום העשור המשיך להחזיק בתואר.

רם חיים

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif חצי הגמר ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

קו הסיום ממש קרוב. אלה שלושת הגדולים שאתם בחרתם. זה הזמן בו אתם הכי צריכים לחשוב, מי לא הולך איתנו לגמר.
אדג'
קורט אנגל
שון מייקלס

elotan

Member
אני מודה שזאת לא חוכמה שאני מתלונן היות ובכלל

לא השתתפתי בתחרות הזאת (ואני לא מתכוון להתחיל עכשיו) אבל אם אחד כמו אדג' מגיע לשלישיה הסופית של מתאבק העשור (לא פחות) אז משהוא מאוד מאוד רקוב בממלכת דנמרק.

ninjastar

New member
לא שאני בעד או נגד אדג'

אבל, מה בדיוק הבעיה הכל כך גדולה בזה שאדג' שרד עד עכשיו?

elotan

Member
שמבלי לדעת בכלל מי היה ברשימה שהתחילו ממנה

יש מתאבקים שמגיע להם להיות בשלישיה הסופית לפניו (על סמך דעתי האישית כמובן). כשאני באופן אישי חושב על העשור הראשון של המילניום הנוכחי - מצטער, אדג' הוא לא אחר משלושת השמות הראשונים שעולים לי לראש. גם לא אחד מהחמישה. למעשה גם לא אחד מהעשרה אבל אני אעצור כאן.

ninjastar

New member
כן אבל

הצורה שהגבת זה כאילו לא הגיוני שהוא שרד עד עכשיו. זו בעצם הייתה השאלה שלי. זה שכל אחד היה בוחר מתאבקים אחרים זה... די ברור, אני הבנתי שאתה אישית לא רוצה לראות אותו בסוף, אבל למה זה כזה מוזר שהוא נשאר עד עכשיו..

elotan

Member
זה כי אני חושב שרוב האנשים אמורים לחשוב כמוני

(או כדי שהסטוקרים שלי יאהבו את הציטוט - אני חושב שאני אמור לחשוב כמו רוב האנשים) ובגלל שאצלי אדג' לא מתקרב לשלושת הראשונים, מוזר לי שאצל רוב האנשים הוא כן.

Gooolan

New member
ביי ../images/Emo6.gif

מה המצב איציק? לא רואים אותך כאן כמעט...

ikits

New member
הכל מעולה ../images/Emo13.gif

אני בעיקר קורא בזמן האחרון

deathcaster

New member
לאיזה פתגם אתה מתייחס ?

"משהו רקוב בממלכת דנמרק" ? ובכן זה לא פתגם, זה ציטוט מהמלט :
Marcellus: "Something is rotten in the state of Denmark." Hamlet Act 1, scene 4, 87–91​
הורשיו ומרסלוס משוחחים ביניהם על המחזה המבעית של רוחו של המלך שנגלתה לעיניו של בנו המלט בעודם צופים מהצד. מרסלוס אומר שאם הגיע המצב שרוחות רפאים נגלות כך סתם בפומבי, זה לא מקרי וזה מרמז כי קרה משהו מאוד לא טוב בממלכה (והמלט הוא נסיך דנמרק)

בדיוק!

רקוב לא מסריח, התירגום של זה פשוט לא מובן לי. ואיך אפשר בכלל לא להבין למה הכוונה שיש לך את פיטר שמייכל.

צודק לגמרי, לא יודע איך אני קראתי "מסריח"

כאשר כתוב במפורש "רקוב" (כנראה יותר מדי
).

deathcaster

New member
אגב... פלאגיט של טולקין....????

ב-"שר הטבעות: שיבת המלך" סרומאן אומר : "something festers in the heart of Middle Earth"

אתה בריטי ואתה לא יודע מי זה שייקספיר???

זה כמו להיות פאנבוי של TNA ולא לאהוב ספוטפסטים!

למעלה