הנה הטורים שלי להיום

../images/Emo106.gifהנה הטורים שלי להיום

טירת הכרמל- כ.קנא X - כפר קנא קבוצה יותר טובה לדעתי.. אבל במשחק האחרון היא לא הראתה הרבה אופי ולא חזרה עם נק' מהמשחק במרמורק והרגה לי שני טפסים, טירת הכרמל קבוצה חדשה, קבוצה טובה, שבבית תעשה חיים קשים לכל הקבוצות. אני לא רואה מישהי באמת מנצחת במשחק הזה בקלילות וההימור שלי הוא תיקו חזק.. ! מחצית- ליברפול - וויגאן X - למה? כי נראה לי שוויגאן עוד יחזיקו מעמד עד החצי עם ליברפול אבל כמו תמיד בחצי השני ליברפול יבואו לאכול צהריים.. (שיתאפקו 45 דק' לא יקרה כלום) הפועל חיפה- הפועל עכו +1 2 - אני הולך עם עכו במשחק הזה. במשחק הקודם עכו הייתה צריכה לנצח את רעננה ובגלל שער שטותי ומוקדם היא ספגה ולא הצליחה לנצל את המצבים (1-1) מנגד, הפועל חיפה התקשתה מול ראשון לציון בביתה ורק בדקות האחרונות השכילה לכבוש ולנצח.. הפועל חיפה בהתקדמות.. אבל אני רואה את עכו מנסה להדביק את הרצליה בצמרת היום. רפי כהן ופטי נימבה זה מספיק להיום לדעתי.. X 2 סוגר הימור נשלח ב 10 - 84 ש"ח טור שני: שטוטגארט +1 - ביירן X משחק קשה הולך להיות שם היום לביירן אבל שטוטגארט כבר מזמן לא אותה קבוצה שראינו לפני שנתיים בליגת האלופות.. לביירן עדיפות גדולה עליה ואני מאמין שזה יבוא לידי ביטוי בתוצאה... ניצחון דחוק לביירן בגול בילפלד - שאלקה 2 כאן זה הימור די קשה שלקחתי רציתי לשים איקס או 1. ואז בא דוד שלי ואמר לי " מה קרה לך???? שאלקה לוקחים !!! " (שמתי 2) אין הסבר אחר ברומיץ - פולהאם X ההתקדמות של ברומיץ', מול הקבוצה הטובה יותר של פולהאם תביא למשחק ללא הכרעה לדעתי.. ליון - פ.ס.ז X ראיתי שכולם כאן הולכים על ליון ולא מעניין אותם שמנגד עומדת קבוצה בעונה בהחלט טובה (להוציא את המשחק שעבר) פ.ס.ז לא תבוא לפתוח רגליים בכלל ותקשה מאוד על ליון.. אני הולך תיקו כאן 10 שקל -->> 490 שח טור שלישי - טור ה"באנקרים" (כאילו שיש דבר כזה בכלל ) גלאדבך, ברמן , צלסי, אינטר, המבורג,ויונייטד בהשקעה של 20.. = 72 שח זהו, שבת שלום, ומלאה בזכיות בהצלחה לכולם

למעלה