הבעת תודה על העזרה במתמטיקה

אני כבר לפני שנה סיימתי לימודים אבל...

לי אישית בשנה שעברה בי"ב הוא עזר לי הרבה והוצאתי ציון גבוה ב-5 יח"ל מתמטיקה ולא מעט תודות לפתרונות שהיה נותן פה לתרגילים שהעלתי (במיוחד בגיאומטריה אנליטית, לפחות אצלי). אז גם המחזור הקודם רוצה להגיד תודה. זה לא רק השנה, זה גם שנה שעברה.

../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif חיממתם לי את ה../images/Emo23.gif

התודה והעובדה שהבנתם הם הדבר שנותן לי כוח ורצון להמשיך ולעזור. זה בהחלט מחמם את הלב ונותן המון סיפוק. ותודה מיוחדת לרון חשבון שיזם את השרשור הזה!! בהזדמנות הזאת יש לי שאלה לגבי הפתרונות שלי, כדי שאדע איך לפעול להבא: א. האם הם ארוכים מדי ו"חופרים" מדי, או באורך הנכון? ב. האם השפה היא מובנת או גבוהה מדי? תודה רבה !!

קובי221

New member
לדעתי, הם ממש לא חופרים,

ומובנים בצורה מושלמת. וההדרגה של הכתיבה והסדר מאוד עוזר! וכתוב ברמה רגילה
.

א. אורך נכון

ב. הכי טוב שפה לא גבוהה מידי ולא נמוכה מידי. הוגשתי על 100 מגן אגב אחרי איזה רצף של ציוני 70 במתמטיקה, העלתי שאלות באלגברה שעזרת בהן ו2 הופיעו במתכונות פשוט, אז תודה

Schweppesdude

New member
המון המון תודה !!!!!!!

אין ספק שמאז שגיליתי את הפורום , ברגע שאני לא מצליח תרגיל, אני יודע שבלב שקט אני אוכל להעלות את הבעיה שלי כאן ולקבל מענה. ואני לא לוקח את זה כמובן מאליו חס וחלילה!!!! אז שוב תודה רבה רבה לחזי! באמת אתה עושה פה עבודת קודש, אני מקווה שתשאר כאן עוד הרבה זמן לעזור לניגשים לבגרות בעתיד. כמובן תודה לרון חשבון, נעלמת קצת מדפי הפורום אך לעיתים אתה מפתיע במסרים .

Efrat K

New member
תודה רבה לחזי

וגם לכל השאר שעזרו עם התרגילים במתמטיקה.

באמת תודה רבה../images/Emo24.gif../images/Emo71.gif

אמנם לא יצא לי לשאול שאלות בעצמי אבל ראיתי שאלות שאנשים העלו וגם אני תהיתי איך לפתור, והפתרונות של סוס כסוף ושאר חברי הפורום עזרו לי מאוד
באמת כל הכבוד לכל מי שישב וכתב פתרונות רק כדי לעזור לאדם אחר שהוא בכלל לא מכיר
בגלל זה אני כל כך אוהבת את הפורום הזה, תמיד יש מישהו שיעזור לך אפילו שהוא בחיים שלו לא דיבר איתך

למעלה