גביע המאסטרס

YaRiN111

New member
תגידו קבוצה שמתארחת במדינה אחרת...

מקבלת את הדגל של אותה מדינה ? או שבמפעל הזה זה לא הולך ככה ? כי אם זה ככה קבוצה שממשיכה עד הגמר יכולה לאסוף איזה 10-15 דגלים בשבוע אחד בלבד. לקבוצות אחרות לוקח לאסוף את זה עונה שלמה.

דווקא על זה חשבת?

יש דברים אחרים הרבה יותר משמעותיים כמו ההכנסות ממשחקים, הט"ס שאפשר לצבור ופציעות שזה דברים שקשורים למשחק. ועל מה אתה חושב? דגלים...
ויש 8 סיבובים, אז המקסימום הוא 8 דגלים.

tablul

New member
אממ..

מכל משחק שהוא ממלא את האיצטדיון כמה הוא מקבל? הכול הולך אליו או שזה כמו פלייאוף מתחלק או כמו ידידות? בכל מקרה.. שווה לכל קבוצה להחזיק כמה שיותר כי הכנסה נטו מהמשחק של יגאל נושקת ל4 מיליון אם אני לא טועה..

מתחלקים חצי חצי בהכנסה

וכן הכסף מקהל שווה מאוד אבל בשביל לעלות הרבה שלבים צריך שחקנים מאוד יקרים שלוקחים המון משכורת...

ההגרלה

F.C Haifa - FC Slovan Zalesie parrots - Dunf United שתי הקבוצות מארחות בבית, חיפה את אלופת סלובקיה. קבוצה שההפילה אוטומטית לסיבוב השני שזה חיסרון ליגאל כי הוא לא יודע איך היריב שלו יעלה בעוד היריב שלו כן ראה משחק שלו. עדיין נראה לי שיגאל יכול בהחלט לעבור עוד שלב. פארוטס מארח את אלופת איטליה שלא ממש הולך לה לאחרונה, היא במקום השביעי בליגה ועפה מהגביע בסיבוב החמישי. ואם כל הכבוד לזה שזאת אלופת איטליה שאומרה להיות מאוד חזקה היא איכזבה אותי ברמה שלה וולאדי יכול לעבור אותו

goliver007

New member
כבר 3:1 בפיגור פארוטס

ו 2-2 חיפה... נקווה לטוב יאללה כולם לעודד!!!!

zukim

New member
מה זה???

"בדקות האחרונות של המשחק, גבר המתח על שחקני Haifa ופגע קשות ביכולתם. מסירות פשוטות נראו לפתע קשות לביצוע, ורוב השחקנים ניסו להמנע מלקבל את הכדור." מה השפעה על המשחק?

אירוע של חוסר ניסיון

כדאי לשים לב שכרגע אינטרשטלם האלופה הניצחית של הליגה השוודית שנחשבת לליגה הטובה בעולם בפיגור 0-1 10 דקות לסיום. ברוח הכתבה של אורן, רוצים לנחש באיזה דקה המשחק יגמר?

אין יותר ישראליות...

אחרי הפסד של התוכים 2-3 בא הפסד בהארכה של יגאל ואחרי 2 סיבובים בלבד 2 הישראליות הודחו מהמשך התחרות. שימו
שאין יותר גם שוודיות, אלופת שוודיה הניצחית אינטרשטלם הודחה גם בסיבוב השני ומחזיקת הגביע עפה כבר בסיבוב הראשון...

meidos

New member
וואי.........................

מה לא עושים בכדי לזכות ב"מפציצני פברואר"

assafein

New member
../images/Emo4.gif

תחזור למאורה
, בסה"כ היה לי משעמם כי לא הלכתי לביה"ס....

Dror Ha

New member
זה המצאה שלנו אם אני לא טועה...

אז הנה זה מתנקם בנו :\

למעלה