אוסקר 2007

../images/Emo106.gifאוסקר 2007../images/Emo106.gif

הסצינה הכי רומנטית של השנה 1.מיגל מכין למיה חדר רומנטי והם כמעט שוכבים 2.דייגו מכין לרוברטה חדר מלאא ורדים וללבות ומתוודה בפניה על אהבתו 3.סנטוס מתוודה ללופיטה על אהבתו אלייה 4.רוקו וויקו על הספינה 5.סלינה ומקס שוכבים 6.הבנים שרים סרנדה לבנות הסצינה הכי הכי 1.''אביה'' של רוברטה מגלה לה שהוא עקר. 2.רוברטה מגלה לאלמה שהיא יודעת את האמת על אביה 3.רוברטה צובעת את פניה ומחוללת שינוי דרסטי במראה 4.מיה מגלה שמיגל בגד בה. 5.מיה מחליטה לעזוב את בית הספר. 6.ויקו מתעלפת באמצא שיעור בגלל התעללות אביה 7.לולה מגלה שהיא מאומצת. זוג השנה בסידרה 1.מיה ומיגל 2.קוברטה ודייגו 3.ויקו ורוקו 4.סלינה ומקס 5.סנטוס ולופיטה 6.אלמה ופרנקו 7.פילר ותומס .זוג השנה במציאות 1.מאיטה פרוני ובן זוגה. 2.דולסה ופונצ'ו 3.נינל קונדה ולואיס מתלבש השנה כריסטופר כריסטיאן פונצ'ו מתלבשת השנה אנהי דולסה מאיטה רקדנית השנה אנהי דולסה מאיטה רקדן השנה: כריסטיאן כריסטופר פומצו שיר השנה מה השיר שלכם? הסקסית של השנה אנהי דולסה מאיטה הסקסי כריסטיאן כריסטופר פונצו הגוף של השנה אנהי דולסה מאיטה הגוף בנים כריסטיאן כריסטופר פונצו האליל של השנה כריסטיאן כריסטופר פונצו אנהי דולסה מאיטה חתיך השנה כריסטיאן כריסטופר פונצו המנהיג הבולט של השנה רוברטה פסקואל בוסטמנטה מיה מיגל דייגו מרטין הדמות החדשה של השנה לולה סנטוס רוקו מרטין חביאר מקס שמועת השנה דולסה עוזבת את הלהקה עונה רביעית לרבלדה דולסה בישראל אנהי וכריסטופר חזרו דולסה וכריסטופר יחד מאיטה בהריון מעריץ השנה בנות-מי מהבנות הכי מעריצהה בנים-מי מהבנים לדעתם הכי מעריץץ זמר השנה כריסטיאן כריסטופר פומצו זמרת השנה אנהי דולסה מאיטה הפנים הכי יפות: אנהי דולסה מאיטה האישה שהכי עושה את זה לגברים שלנו-מי האישה הכי נחשקת ברבלדה על ידי הבנים הגבר שעושה את זה לנשים שלנו-מי הגבר הכי נחשק ברבלדה על ידי הבנותת הופעת השנה מונטריי ספרד הוליווד ברזיל צ'ילה להיט השנה ''לנטו'' ''סר או פרסר'' ''טו אמור'' מקום ביקור השנה ספרד מונטריי ברזיל ניו יורק הוליווד צילה ההלבשה הכי יפה השנה אנדראה סיקלאסס הנעליים היפות של השנה אנדראה סיקלאס התפאורה היפה של השנה אנדראה סיקלאס הקטלוג הכי יפה של סילאס ה1 ה2 ה3 ה4 הקטלוג הכי יפה אנדראה ה1 ה2 קטלוג השנה,זה שיצא אחרון אנדראה סיקלס השיער הכי יפה אנהי דולסה מאיטה הלבוש הכי מזעזע בהופעה אנהי דולסה מאיטה הביצוע הכי טוב של השנה בהופעות נו פארס אסטה קורסון פאוררה סנטה נו סוי חיית הבמה בנות אנהי דולסה מאיטה חיית במה בנים כריסאיאן כריסטופר פונצו תגלית השנה דייגו גונסלס הזמר המוכשר אליסון הדוגמנית הצעירה אנגליק בויר הרקדנית השובבה שינו השנה הגדלת החזה של מאיטה תסרוקת הקצרה של מאיטה התסרוקת החדשה של כריסטופר התסרוקת החדשה של דריק גמס מתייחס לחברי הפורום בלבד. חרמן השנה-מי הכי חרמן פה?? חרמנית השנה?מי הכי חרמנית?? שינו השנה אצלכם 1.כן השנה התחלתי לאהוב את אנהי יותר 2.כן השנה התחלתי לאהוב את דולסה יותר 3.כן השנה התחלתי לאהוב את מאיטה יותר 4.כן השנה התחלתי לאהוב את כריסטיאן יותר 5.כן השנה התחלתי לאהוב את כריסטופר יותר 6.כן השנה התחלתי לאהוב את פונצ'ו יותר הכי מצחיקה- מי הכי מצחיק בפורום??כנ''ל לגבי כל שאר השאלות מי הכי הכי הכי בוגרת הכי ילדותית הכי רצינית הכי חכמה הכי מאוהבת הכי אמיתית הכי אהובה הכי יפה הכי מעדכנת הכי עצלנית ותוספת אחרונה מועמדיות והחדשות החמות של השנה 1.דולסה נבחרת למקום הראשון באחת מ10 הנערות היפות הסקסיות ומצליחות במקסיקו ומאיטה במקום ה8. 2.דולסה מתמודדת מול הרקדנית הטובה בעולם שאקירה בפרסי החוונטוד 3.דולסה מתמודדת נגד rbd על התואר הכי אלילה 4.פונצו זוכה לגבר הכי חתיך 5.דולסה זוכה למתלבשת הטובה ביותר 6.דולסה זוכה בשחקנית הטובה ביותר 7.הניצחון הגדול של הלהקה בפרסי החוונטוד שהם גרפו 8 פרסים 8.דולסה וממו נפרדו 9.אנהי בשער של ''קראס'' 10, 3מעריצים נהרגים במפגש מעריצים בברזיל תמשיכו להצביע

osh360

New member
לא אכפת לך ממני../images/Emo10.gif../images/Emo182.gif

כל הזמן אני מבקשת שתעשי אייסי,מסן,מה שלא יהיה ולא אכפת לך
לפחות תביאי אימייל:|

את צודת,אבל הבעייה היא שהתוכנות

האלה עושות לי בעייה במחשב,אז אני לא מתקינה אותן.ולא בגלל שלא אכפת לי ממך ממש לא. אבל איימייל יש לי הנה [email protected]

אבל מסן יש כבר במחשב../images/Emo100.gif../images/Emo60.gif

את המסנג'ר אין צורך להתקין.. יש את הגרסה הכי ישנה כבר במחשב

גם ההפעלה שלה,עושה לי בעיות

אני בקרוב מחליפה מחשב אז יהיה לי גם זה וגם זה. אפילו את האתר שלי אני לא יכולה להקים.מחשב דפוק

ריטה14

New member
נכון את אוהבת את אנהי ודולסה שווה

אבל בטח יש מישהי שאת אוהבת יותר,מי זאת,אנהי או דולסה?

osh360

New member
את סותרת את עצמך../images/Emo12.gif../images/Emo182.gif

"את אוהבת את אנהי ודולסה שווה אבל בטח יש מישהי שאת אוהבת יותר"
שווה=אותה מידה.

דווקא לא.שתהין מרגשות אותי באותה

מידה.ממש קשה לי להשוות בנהין.כי שתהין ממש דומות בחלומות ,בכישרון,במראה(לא בצבע),ניראות פיצוץ,אהובות .

osh360

New member
זה היה בצחוק../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif../images/Emo182.gif

לפחות אימייל תודה לאל
אוף אייסי בכלל לא עושה בעיות,אם כבר מסן. תעשי

מח17

New member
לא הבנתי

לאן לשלוח? (אני חדשה ולא הבנתי מזתומרת במסר.למי?)

natosh4Ever

New member
את צריכה לשלוח לאסתר

זאת שפתחה את ההודעה ולענות על השאלות כאלו לעשות
במה שאת בוחרת

osh360

New member
יש שני דרכים נתן לך פחות מסובכת

+
תלחצי על הכינוי של ester המלכהה =אסתר
ואז יהיה לך למטה מצד ימין:"שלח מסר" תעתיקי לשם את כל התשובות שלך ואת השאלות של האוסקר.

למעלה