אלפגין1

New member
ובכן - הנה התשובה:

כל הסיבות שהבאת הן נכונות, אבל שכחת משהו: התוצר המוגמר והעצוב הזה = נשים שחוות את המיניות של הגבר ו\או סבורות שכל מעודן הוא ריצוי הגבר וכו', הוא הסיבה להיעדר יכולת להגיע לסיפוק עצמי, אבל גם לא בדקת עמוק מספיק, כך לומר; הסיבה הראשונית היא עידנים על גבי יובלות של דיכוי האישה,היסטוריה ארוכה של בחירת האישה ע"פ קריטריונים אדנותיים,דכאניים וחרדים של גברים - היינו - בתוליות ,טוהר ,תמימות ,כניעות, ריצוי הזולת ובעיקר טיפשות, וכל מה שהגבר הפטישיסט והחרד יכול היה להרגיש בטוח ועליז לידו - שיפחת מין. זוהי היסטוריה שאין להתווכח עימה. מאחר וידע, סטרוקטורות תרבותיות ותחושות עוברים מדור לדור, במהלך תרבותי בלתי נמנע, ומאחר והחברה המערבית עודנה פטריארכלית שוביניסטית ופטישיסטית, הדברים עוד לא שונו דיו. וגם אם כל אין להתווכח. פרוייד חכמנו, עלה על זה ממזמן: באחד משלבי ההתבגרות של כל בן זכר, הוא חווה חרדת סירוס - השלב הזה הוא השלב שבו הוא נוכח לדעת שלחמישים אחוז מהאוכלוסיה "חתכו" ולקחו את הפין - (היינו - לבנות), כך, בשלבים מוקדמים למדי מכנים הבנים את הבנות בגן "דפוקות", מתנכלים להן וחשים שעליהם להשתלט עליהן בכוח כדי לכבוש כך את חרדת הסירוס, שהבנות מעוררות ומייצגות עבור הבן; פטישיזם אגב, הוא האופן שבו הנפש הגברית נתטה להתמודד עם החרדה הזו - אובייקטיביזציה של גוף האישה, ובעיקר של האיברים אותם ראה בילדותו (כפות רגליים, שוקיים) - היינו - רגע לפני שראה את ה"פצע" של הבנות בגן. האישה הופכת לימים להיות הטריגר לחרדה הזו - ומאידך - גם המרגיעה שלו; היא מרגיעה את החרדה זו, רק בדרך אחת - בהיותה אובייקט. שכן על אובייקט ניתן להישתלט, אובייקט אפשר להפוך על גבו, ללוש את ישבנו, לשפוך על גופו; ואולם, רק דבר אחד אי אפשר לגרום לאובייקט לעשות: להגיע לאורגזמה בעצמו. לפיכך - איכלו את שזרעתם, גברים.

kiss3

New member
קודם כול בלי בושה !!!!

נכון שיש נשים שמזייפות אך יש סיבות . זה לגברים: א. יש נשים שגומרות מחדירה עצם החדירה מביאה אותן לאורגזמה. ב. יש נשים שגומרות רק ממגע ישיר עם הדגדגן,אצלהן יש צורך לשלב בין חדירה לבין שפשוף הדגדגן על ידי אצבעות ... או ליקוק בלי חדירה כי אי אפשר גם ליקוק וגן חדירה חח אהה ! המבנה הואגינאלי : יש רחבות ויש צרות . יש בישניות ויש משוחררות ... יש שגומרות מהר יש שגומרות לאט .. ועם אלה גברים נכבדים צריך הרבה סבלנות ! זה לכן הנשים: לאונן זו לא בושה ! רק על ידי אוננות תלמדי להכיר את גופך ולדעת אך את אוהבת מה ... מה יכול להביא אותך לאורגזמה הכי מהר . לאחר שלמדת את גופך העבירי את המידע לבן זוגך בכול הפתיחות ! בלי בושה ! עלכם ליצור אוירה נינוחה ושלווה בלי לחץ.........! קצת נרות מוסיקה טובה קטורת ... לסיכום ... אין אישה שלא גומרת יש גבר שלו מענג ! סקס צריך להיות פתוח ב100% אחרת חבל על הצאמץ . יאאלה סקס מטריףףףףףף לכולם

למה למהר???

למה למהר? למה לחפש את הדרך לגרום לגמור הכי מהר? מה זה פה, תחרות?? יצא לי בזמן האחרון לתפוש שסקס זאת לא תחרות מי גומר ראשון וכמה שיותר מהר לענג את בת הזוג... להיות ביחד, להתערבב ולענג אחד את השניה, ולא להיות לחוצים כל הזמן אם היא גמרה או לא- זה הטעם! ליצור אוירה, להיות ביחד, בלי לזייף ובלי שטויות. אם היא לא גומרת- שתגיד את זה וקדימה- לשפר. אם לא בא לה- אז לא צריך! זה חייב להיות הדדי! ואם כבר שבוע לא בא לה- אז יש פה בעיה עמוקה הרבה יותר, שגם אם היא תזייף- בסוף זה יתפוצץ! אז סקס מופלא לכולם, ומקווה שהתחפשתם בצורה מקורית ללובה...

נוגעת

New member
כן ולא...אגיד לך ל...

נכון שיש נשים שגומרות לאט אבל יש כאלו שלפעמים זה <הולך> להן מהר ולפעמים לאט...קורה שאת ממש חרמיה וקורה שאת זקוקה לעוד גירוי משהו חסר או שאת לא מרוכזת...וזה המון תלוי בבן זוגך אם הוא יודע לעשות את העבודה . בנינו גבר חסר ניסיון מיני לא יידע מה לעשות במצב שאת לא מצליחה לגמור....ואחת עם ניסיון יידע גם יידע מה עושים עכשיו "היא לא גומרת אני חייב לנסות משהו אחר"

kiss3

New member
כבר אמרתי ...

אין אישה לא גומרת יש גבר לא מענג ! לדרוש גרוי עד אורגזמה לא לוותר

Dardasitt1

New member
בנות מזייפות כי:

באופן כללי בחורה מרגישה שמשהו לא בסדר איתה אם היא לא גורמת, מה שקורה הרבה, כי כמו שידוע לכם, הגוף שלנו (וכנראה גם המוח) קצת יותר מתוסבך. זה דילמה קשה לבחורה מה לעשות במצב שהיא באמצע איזה קטע עם חבר שלה, וזה פשוט לא קורה! בגללה, בגללו, בגלל הכלב, השכנה- לא עקרוני!! מה עושים באותו הרגע??? אפשר א. להמשיך לנסות עד שזה יקרה (יש מצב שזה לא יקרה) ב. להפסיק אותו ולהגיד לו את האמת (אאוץ') ג. לזייף- הוא חושב שהכל טוב, את יודעת שלא. בכל מקרה, כמו שלובה אומרת- קשה, קשה....

janiv76

New member
טיפוס 4. שוללת אותך במיידי.

לי אישית זה יצא, להכיר בחורות שעניין האורזמה שווה בדיוק כמו לסרט מדע בדיוני בחלל החיצון. הם פשוט גורמות לך להבין שזה לא קיים, האכזבה היא, שאין לך מוטיבציה פתאום להמשיך: 1. למה לטרוח? 2. הלוואי והייתי אפרו אמריקאי. 3. שמי אינו "שונג לונג". כאשר כל הנ"ל לא עולים בי אז מה אני עוד אמור לעשות שמלכתכילה הן שוללות אותך כמבצע!

הנה אחת שמזייפת ולא ברחה

[כי זו הפעם הראשונה שלי פה
]. בכל אופן, אם הסקס הוא חלק ממערכת יחסים רומנטית, אין לי סיבה לזייף. אבל.. במידה והסקס הוא חד פעמי, על תקן סטוץ, אין שום סיבה שאם הגעתי כדי לקבל סקס אני גם צריכה פסיכולוג על הדרך. כי כשאשה לא גומרת עם גבר, הוא מתחיל [כמו שציינת] לזיין בשכל [ודווקא שם אני כן גומרת
] על למה וכמה ואיך? ואין לי עצבים לזה. אז מזייפים, נגמר, הולכים הבייתה. חוץ מזה, אני מזייפת בצורה מעולה.

למה?

כי אם העולםהיה מושלם, הייתי יודעת מלכתחילה שהוא לא כזה משהו במיטה ואז באמת הייתי נשארת בבית. אבל מה לעשות, לא תמיד דברים נראים כמו שהם בדיוק. על כן, אם אני כבר שם, אני אזייף אבל אני לא אחזור לשם. חוץ מזה, אני לא ממש עושה לי את זה.

insomniac1

New member
תודה, תודה, אבל זה לא אני.

הגעתי להודעה הזאת כי כל מיני נשים פנו אליי ושאלו אם אני בעצמי רשמתי אותה. אז דבר ראשון לא. אמנם טחנתי נושא זה עמוק עמוק אצלי בבלוג ואף העלתי את אותן נקודות מעולות ובשנינות דומה אך בכל זאת, זה לא אני. לכותב ההודעה: אתה גבר גבר. אני ואתה נוכל להקים את התנועה נגד זיוף האורגזמה. שיהיה לנו בהצלחה. ולבנות המזייפות: אם הייתה עוד דרך אחת שבה יכולתן לדפוק את הסקס זה זה.

למעלה