Sunset Night

New member
למה בנות מזייפות?

אני כבר רואה את כל בנות הפורום כאן קופצות ואומרות שהן לא מזייפות אורגזמות, ופתאום כל המזייפות למיניהן נעלמות באופן פתע כאילו לא היו. אז דוגרי..בנות..נו די, חלאס, תפסיקו להתחמק ותהיו כנות. למה אתן מזייפות אורגזמה?? בתור גבר, אני רואה כמה סיבות: 1. אתן כבר רוצות שהוא ירד ממכן 2. אתן לא רוצות לאכזב אותו או לפגוע באגו שלו 3. סקס חייב להיות מושלם, ואם הוא לא מושלם אז עושים 'כאילו' כדי להיות מרוצים. ובתור גבר, תנו לי להגיב: 1. הייתי הרבה הרבה הרבה יותר מעדיף שמישהי תגיד לי ככה באמצע המשגל שירד לה החשק והיא היתה מעדיפה לסיים, מאשר שתזייף לי אורגזמה מול הפנים. כי תכלס, רובכן לא מזייפות ממש טוב
את לא רוצה סקס? לא צריך. אבל תגידי משהו למען השם! אם מישהי תזייף לי אורגזמה, אז אני ארגיש נגעל ופגוע ממנה. האינטימיות בנינו טובה מספיק כדי לעשות סקס, אבל היא עדיין חייבת להחביא את עצמה מאחורי זיופים? חבל. היא משפילה את עצמה בעיני ככה, ובזמן שהיא עושה זאת היא משפילה גם אותי. 2. אלו הבנות היותר מתוקות ששקועות יותר במיניותם של הגבר שלהם מאשר במיניותן שלהן (אולי זו הסיבה שהן לא מגיעות לאורגזמה?). גם במקרה הזה, אם מישהי תזייף לי אורגזמה זה הרבה יותר יפגע באגו שלי (משום שאני אוטומטית אניח שהיא עשתה זאת מתוך סיבה מס' 1, ולא משנה מה היא תגיד לי) מאשר אם היא פשוט תציין בפני את העובדה שהיא לא גמרה, והיתה מעדיפה או לסיים ולהמשיך בפעם אחרת כשהמצברוח יהיה טוב יותר. או לבקש ממני שאעזור לה לגמור בדרכים אחרות, סקס אוראלי למשל. 3. זו סתם נק' מבט ילדותית, שכן ברור לנו שכולנו אלים שאף פעם לא מפשלים, ולכן הסקס חייב להיות תמיד מושלם. ישמור האל והוא לא מושלם, כמובן שאתן חייבות מיד לעשות את כל מה שניתן לעשות כדי שאף אחד לא ישים לב שאתן רק בנות תמותה שלא הכל פרפקט אצלן 24 שעות. בתור גבר שנתקל לא מעט בתופעת החוסר אורגזמה אצל נשים (למה אתן כ"כ לחוצות?? ואח"כ אתן מתפלאות שאין אורגזמה. אם כי כמובן שלפעמים זה גם באשמתי
מה לעשות יש לי את הימים הרעים שלי) תנו לי להסביר את תופעת הלחץ מצד הגברים שנשים יחוו אורגזמות. 1. סוג א' של הגברים צריכים טיפוח מתמיד של האגו המיני שלהם. לכן בכל פעם שהם נתקלים בבנות שלא גומרות, הן ינסו לנתח את המצב איתן בשקדנות על מנת להגיע למסקנה שזה לא בגללם, אלא בגלל הבחורה. 2. סוג ב' הוא הסוג המשובח יותר, בו הגברים פשוט רוצים שבנות זוגן גם יהנו מסקס, שכן סקס זו אינה חוויה חד-סטרית. אז הם ינסו לעזור לנשים להבין מדוע הן לא מגיעות לאורגזמה. הן ינסו לברר אולי זה משהו שהם לא עשו לא בסדר. אולי הם לא השקיעו מספיק במשחק המקדים? אולי הם לא נישקו אותה מספיק בזמן הסקס? אולי היא אוהבת שלוחשים לה "את כ"כ לוהטת" במהלך המשגל? אולי היא מעדיפה גם לשלב סקס אוראלי? אולי זה ואולי זה ואולי זה. אלו הגברים המתוקים אשר פעמים רבות מבולבלים ע"י נשים עם הגברים מסוג א'. הבעיה של הגברים מסוג ב', היא שהם לוחצים מדי על האישה, וגורמים לה להרגיש כאילו זו בעיה דחופה שיש צורך מיידי לטפל בה. מכיוון שלהמון נשים יש נטיה לחשוב קודם כל בשליליות, ורק אח"כ בחיוביות (תרגעו זה בציניות) אז הן קודם כל תחשוב נא שהגבר הוא גבר מסוג א' ולא מסוג ב' (אלא אם כן הן מכירות אותו בצורה טובה מספיק).

ואז,ברגע האמת...

אם מישהי אומרת שירד לה החשק, אתם רצים לפורום סקס לבדוק למה זה קרה או להתלונן ש"למה היא התחילה בכלל?ואיך היא מעיזה להשאיר אותי עם כל החשק הזה?".

voguemaster

New member
כן, שוב מילות חוכמה מפיה של העוגיה

עשי לנו טובה..... בכל מקרה, יש עוד סוג של גברים: אלו שפשוט אוהבים לראות את הפרטנרית שלהם רועדת בכל הגוף פעם אחר פעם אחר פעם..... זה פשוט מהנה

lior29rg

New member
מה את המומה?

אצלי כולן רועדות...פעם אחר פעם אחר פעם
אבל מפחד

anzo

New member
וכולם..

ה-
היה בקשר לדברי החוכמה... גדול עלי..

יאלה מספיק

טוב אל תגידו לי שזה לא מחרמן אתכם (הבנים) לראות את האישה גומרת גם אם זה מזוייף או גם אם זה אמיתי הבנים פשוט נהנים מזה שהם רואים את האישה כולה רועדת ועם ויברצויות בכל הגוף אז כל מי שאומר שזה לא כיף שבנות מזייפות שיעשה טובה לאנושות שששששששש

bali

New member
מנהל
אני גאה לומר שמעולם לא זייפתי

אורגזמה. זה פשוט נראה לי ממש לא נכון לעשות כזה דבר. אם הסקס לא טוב, או שאין מצברוח, או שלא ממש בא, או שסתם לא תמיד הולך, אז צריך להיות כנים לגבי זה. מה שכן, לפעמים מופעל איזה לחץ מצד הגבר שאנחנו כאילו חייבות לגמור כדי שהם ירגישו גברים, ואז אני יכולה להבין למה בחורה נלחצת קצת או מרגישה שהיא צריכה לעשות את זה... זה גם עניין של תקשורת לקוייה בין בני הזוג.

לא ברחנו לשום מקום

כל המזייפות למיניהן. כן אני גאה לאמר שאני אחת מהן . (זה נימשך שנים, עוד מימי המקהלה בכיתה ו'). למה אני עושה את זה? כי אני רוצה. וזה יהיה דווקא עם אלו שאני כן אוהבת והתיקשורת בינינו היא כן טובה. היו פעמים שראיתי במבט שלו מעין כמיהה כזו, כי הוא רק רוצה שיהיה לי טוב, וידעתי שאין מצב שזה יגיע באותו הרגע, אז נתתי לו לחשוב שכן. אף אחד לא מת מזה, וגם אני וגם הוא ישנו יותר טוב בלילה. מבחנתי זה דומה למצב שבו הגבר שאני אוהבת רוצה סקס ולי לא מתחשק באותו הרגע, אז לפעמים אני יעשה את זה בשבילו, בלי הרבה דיבורים פשוט כי אני רוצה שהוא יהיה מאושר.

../images/Emo6.gif

כנראה שאני ממש טובה, מזייפת אפילו ממרחקים
מה אני יגיד מותק, עלית עלי, אתה צריך להתאמץ יותר כדי לגלות את נק' התורפה שלי

Sunset Night

New member
אוי ואבוי.. גועל נפש

אני באמת לא מתכוון להישמע פוגע, שכן זו החלטה שלך. מצד שני אני לא אצנזר את עצמי כשאומר שאם הייתי במקום חבר שלך והייתי עולה עליך, אז לא הייתי נוגע בך עם סורק לייזר ממרחק 500 מטר במשך תקופה מאוד ארוכה, עד שהיית מצליחה לרכוש את אמוני בך שוב. הודעתך קורנת מאומללות. זהו. מצטער אם נפגעת, זה לא אישי (אחרי הכל אני לא מכיר אותך).

גועל נפש../images/Emo35.gif נו טוב

אתה בעצמך אמרת, ידוע שבנות מזייפות, ושאלת למה אף אחת לא כנה. אז עד שאחת (ולפי מה שאי ראיתי אני היחידה כרגע), באה בכנות ואומרת שכן אז זהו התגובה שלך?? כנראה שציפית לעוד מקבץ של תגובות בסגנון של "אני
מה פתאום. זו היא.." אתה יכול לחשוב מה שבא לך. בין אם זה עלי ובין אם זה לא. תאמין לי שביני לבין החבר שלי היתה תיקשורת מצויינת. ידעתי לבקש מה שאני רוצה כשרציתי והוא ידע לספק את זה. מתוך אהבה אליו נתתי לו הרגשה טובה מדי פעם גם אם אני לא הייתי במצב רוח. זה לא היה משהו על בסיס קבוע
כל שנותר לי הוא לאחל לך שמשהיא תאהב אותך כמו שאני אהבתי אותו...

Sunset Night

New member
הכל טוב ויפה

מי יתן וגם הוא מזייף בשבילך כדי שתהיי מאושרת.

היום הוא בטוח לא מזייף בשבילי

אולי בשביל אחרות, אין לי מושג
וסתם כהערת צד - בפעם הבאה שאתה שואל שאלה תצפה מראש שחלק יענו בכנות. אחרת חבל על המקום בדף.

נתחיל לנתח את הודעתך

"שאם הייתי במקום חבר שלך והייתי עולה עליך, אז לא הייתי נוגע בך עם סורק לייזר ממרחק 500 מטר".
זה ברור הרי אם אתה עולה עליה ממרחק אפס ...לא תוכל להיות במרחק 500 מטר בו זמנית.
לא מצאתי סורק לייזר למרחק כזה.
"קורנת מאומללות"..דבר והיפוכו. או שפשוט התחלת לשמוע קולות פנימיים

למעלה