טיול לירושלים

Nחמן

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo41.gif טיול לירושלים

מישהו זוכר? בוודאי! כבר יש כמה נרשמים (לפחות כדי מכונית אחת ויותר). אני יודע, שזה קשה מעט. זו לא העונה. אבל זה ירושלים. לכן כל אחד שיכול ישתדל לשריין לו יום חופשה ביום חמישי הבא (למען האמת גם לי זה קשה לאחר שבוע גדוש אירועים) ולהגיע לסיור מקסים של יום אחד. חברים יקרים! מי שחושב, שהיום ייגמר מהר, אינו אלא טועה. לאחר שנים רבות של מגורים בירושלים עדיין לא ראיתי מקצת פני העיר. גם אם אזקין, ספק, אם אזכה ליהנות מכל יופיה של ירושלים. אז הקדישו לפחות יום אחד למען אופיה של ירושלים ובואו לבקר. לאופיר! אשמח אם תנעץ הודעה זו למשך שבוע ימים למען יראו וייראו. שלכם האוהב Nחמן

דבדתי

New member
אפשר קצת פרטים?

מתי הטיול אמור להתחיל ?כמה זמן ? לאן וכו? אשמח לשמוע ולהתעדכן

Nחמן

New member
שלום דבדתי וברוך הבא

אומנם כבר כמה ימים בפורום אבל רק עכשיו יצא לי להגיב לך. הטיול (ליתר דיוק סיור) בירושלים מתוכנן ליום חמישי הבא - כ"ב באייר לרגל יום ירושלים. הוא אמור לכלול תצפית על הר הצופים ומדבר יהודה (אל המקום, אשר בו היה משתלח השעיר לעזאזל), ביקור במוזיאון גבעת התחמושת, ביקור בעיר דוד כולל חיזיון אורקולי תלת-ממדי מרהיב, הליכה בפיר וורן אל עבר מעיין השילוח, שממנו היו שואבים מים בששון (מעייני הישועה) לניסוך המים בבית המקדש בחג הסוכות, סיור ברובע היהודי, תפילת מנחה בביה"כ "חורבת רבי יהודה החסיד" וסיום בתפילת ערבית וספירת העומר ליד הכותל המערבי - שריד בית מקדשנו. להזכיר לכל מי שמעוניין להשתתף: חובה! מכנסיים קצרים, נעלי הליכה במים, פנס, כובע, משקפי שמש (רצוי) אוכל (למי שאיננו רוצה לבזבז את כספו על מזנונים ומסעדות יקרים) ושתייה וכמובן הרבה מצב רוח. יותר מאשר טיול אמור זה להיות סיור חווייתי להכרת מקומות ואתרים, שטרם התוועדענו אליהם. לפרטים נוספים והרשמה במסר אישי. ... אהה! שכחתי. שעת יציאה = 10.00 (מספיק זמן כדי להתפלל שחרית ולאכול ארוחת בוקר בנחת).

למעלה