ליום הזכרון

../images/Emo104.gif../images/Emo16.gif ליום הזכרון

לזכר כל הנופלים והנופלות בכל המערכות בכל הזמנים
תמיד היה לי גוש בגרון ואבן בלב בימי זכרון. כאם, הכאב של אלו שנותרים מאחור, נראה לי בלתי נתפש מתמיד, בלתי ניתן להכלה. אימה. והלואי וכדברי השיר "תהיה זו המלחמה האחרונה".

אורora

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif לזכרם של הנופלים

לזכרם של הבנים והבנות, האבות האחים שלא שבו הביתה. שנפלו במלחמות ובפעולות טרור. תמיד הכאב ניראה לי בלתי ניתפס, היום באמא זה אפילו גרוע שבעתיים. גוש ענק של עצב ומועקה חוסם את הגרון. הלוואי ולא נדע עוד מלחמות.

Tin Tinn

New member
אמן ואמן לכל מילה ../images/Emo104.gif../images/Emo16.gif

וכשהגוש בגרון לוחץ, והלב נצבט, אני מחבקת את הגוזלית חזק חזק ומקווה שהיא לא תשים לב שאמא בוכה.

דש1דש

New member
גם זה יום קשה

אני יושבת כאן ומקשיבה לסיפורים. הרגע אמרה איזו אמא שאם היו נותנים לה מראש את ההחלטה - לא ללדת את הילד או ללדת בידיעה שיש לה אותו לפקדון של 20 שנה - היא היתה עדין בוחרת ללדת - עם כל הכאב.... בצפירה עמדנו שלושתינו הבנות עלהמיטה וכולנו חבוקות, נשאתי תפילה - שרק ישארו איתי להמון המון המון שנים, שלא ילקחו ממני - לא בפיגוע, לא בצבא ולא בתאונה. לא יכולה לחשוב מה אעשה אם לא יהיו איתי, איך אפשר?! תמיד היו קשים לי הימים האילו, מעיקר מאז מלחמת לבנון הראשונה שלקחה איתה כמה וכמה מחברי הקרובים בתיכון, עכשיו כאמא, לא יכולה לדמיים את זה אפילו - את הכאב, את השכול.... שלא נדע! שיבוא שלום - אמיתי, מלא ונדע ללמוד לחיות ביחד!

Zivi38

New member
כמה עצב וכאב יש ביום הזה ../images/Emo16.gif

היום בבוקר לקחתי את הקטנה לגן כמובן עם חולצה לבנה בדרך ראינו שכולם כמעט ללא יוצא מין הכלל עם חולצות לבנות ברדיו השירים המדהימים אך כל כך עצובים ובטלויזיה ראיונות עם הורים, בני משפחה וחברים של נופלים שמצד אחד כל כך קשה לראות ומצד שני מושך אותך ומרתק. כמות הדמעות שיורדות ביום כזה מכסה את העצב של כל השנה.. מול הכאב שנראה שם מתגמד כל כאב אחר... מאז שאני אמא, ככל שזה בלתי ניתן לתפישה, זה כואב אחרת, כל כך הרבה יותר סיוט של כל הורה, אח/אחות לעולם נזכור

Zivi38

New member
אופס

יש שרשור למטה. מנהלות אפשר לחבר אותם?

למעלה