טור דה ישראל 2010

בזנר דן

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo124.gif טור דה ישראל 2010 ../images/Emo240.gif

עלה אתר הטור בעברית כולל כל הפרטים על המסלול, ההשתתפות והתקנון.www.tourtheisrael.com ההרשמה תיפתח מחר יום ראשון 15.11.2009 בשעה 12:00 צהריים. (מתואם עם פתיחת הרשמה באירופה). מספר המשתתפים מוגבל ל300 רוכבים בלבד. בברכה בזנר דן מארגן ומנהל הטור.

YotamKa

New member
תתקנו את הקישור

אני לא יודע למי לפנות אישית, אבל תתקנו את הלינק, יש רווח מיותר בכתובת כאן, האתר בסדר גמור. ותמחקו את ההודעה הזו גם לאחר התיקון. תודה

skcazy

New member
דן - הלוגיסטיקה לא ברורה

אתם מכינים אירוע מושקע - אבל אי אפשר להבין פרטים לוגיסטיים פשוטים ( תחבורה מנ"ק סיום בכל יום למשל ..) או תחבורה בבוקר לנקודת ההתחלה ...סגירת כבישים ... זמני מינ - מקס ... תודה

בזנר דן

New member
טור דה ישראל

הי ערב טוב. אכן אירוע מושקע ומסובך לוגיסטית. נתחיל בדברים הפשוטים : משטרה וסגירת כבישים, הכל נכון, מלא משטרה וכבישים סגורים. מפרט סופי בהמשך בגמר עבודת מטה מול המשטרה. זמני מינימום מקסימום, שוב הכל כתוב, אנא כנסו למסלולי וקטעי רכיבה בכל יום ישנם נקודות בקרת זמני מעבר, אלו שערי עובר לא עובר, אחרי זמן מצויין המשטרה לא תאפשר המשך רכיבה וישנם בתקנון ובתנאי ההשתתפות כללי התנהגות במקרים אלו. תחבורה בבוקר לנקודות הזינוק, עצמאית, מקומות הלינה מוקמו במרחקי רכיבת בוקר קלה וחימום מנקודת הזינוק. איסוף תיקים ומזוודות יעשה על ידי צוות הטור מנקודות הלינה הרשמיות ויועבר ישירות לנקודה הבאה. תחבורה מנקודות הסיום למקומות הלינה, ביום הראשון, חרמון קריית שמונה עדין לא סגור, בשאר הימים מרחק רכיבה ושיחרור. ותהיה אפשרות של הסעה למעוניינים. בברכה בזנר דן

ארנון41

New member
מטבע אחיד

קצת קטנוני אבל בכל זאת: דמי הרישום הם ביורו, עלויות הלינה פר-לילה הם בדולרים. לא עדיף להתקבע על מטבע אחד (בעיקר בראיית הרוכבים הזרים)?

בזנר דן

New member
טור דה ישראל

שאלה טובה למרות שארנון מתנדב להגן על האורחים מחו"ל. חברת הנסיעות שמגבה את לינות הרוכבים הזרים וכמו כן בתי המלון בארץ מתמחרים את הלינות בדולר אמריקאי. למה אין לי תשובה טובה ה$ לא שווה כלום וגם נראה יותר יקר מיורו, אבל להם הפתרונים. בכל מקרה אני לא לוקח סיכוני מטבע והפרשים בין מטבעות, מחייבים אותי ב$ אני מחייב ב$ פשוט לא בכל מקרה לישראלים בעלי ת.ז התשלום השקלים בלבד. תיירים פטורים ממ.ע.מ ורק על מרכיב הלינות. שוב למה, ככה קבעה המדינה בברכה בזנר דן

עוד כמה שאלות

1. האם האוכל בסוף כל יום כשר? 2. האם יש מחיר השתתפות בש"ח או שזה נתון לשינוי עפ"י שער היורו? אריה

בזנר דן

New member
טור דה ישראל

הי האוכל בכל המקומות כשר. מחיר ההשתתפות לרוכבים ישראלים מופיע בש"ח. במידה ורוכב ישראלי נכנס לתפריט באנגלית המערכת נותנת נתונים במטבע זר. אנחנו בודקים כל טופס בנפרד לפני החיוב. מחירי ההשתתפות מופיעים בטופס בעברית והם המחייבים. אין השפעה על שינוי שערי מטבע בברכה בזנר דן

למעלה