שאלות "דחופות" - דחוף!!!!!!!!

../images/Emo13.gifלי יש כנסי..

דנה מנסה לגרום לכפיר להישאר אתה בכל דרך אפשרית. בני המום לגלות את ה"מזימה" של פילאר ושירה. דנה חוזרת לצילומים. שרית מנסה לנחם ולעודד את רננה. שירה מנסה להלחם בתשוקתה לדיאגו ,אך לא כל-כך מצליחה. שחר מגיע להחלטה מפתיעה. שון מודיע לניב שהוא לא מוותר עליו. לרננה מצפה הפתעה כשהיא מגיעה הביתה

הנה, שמו בשבילך...

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1000&msgid=59063333|סינק| לא קוראת לא קוראת לא קוראת לא קוראת לא קוראת

invisible fire

New member
גם אני לא קורא!

במיוחד לקראת הסוף... שהמתח בשיאו.... רק התמונות של אורלי מעניינות *מתחנף*

חחחחח...

אני גם רק מסתכלת על תמונות... אה, טוב, וגם קראתי משהו על 114... אבל זהו! למרות שזה קשה.

ראיתי ../images/Emo10.gif

אוי אני לא רוצה לחשוב מה ילך פה אחרי ה25, כמה ספויילרים בלי אזהרות ירוצו בפורום... נראה לי שאני פשוט אעלם מכאן בין ה25 ל28.

רונושי

New member
אבל ב-28 את חוזרת! את צריכה

לעשות לנו מגילה ענקית לסיכום הטלנובלה...(מינימום 300 מילים...חח...) וחוץ מזה (אני לא יודעת אם את זוכרת) קבענו פה לעשות לך טיפול של אחרי ההלם של מה שהולך לקרות בפרק 120

מינימום 300...

אני יכולה לעשות את זה
אבל איכשהו נראה לי שב28 התגובה היחידה שאני אוכל לספק תהיה משוה בסגנון של "לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
" והטיפול בהלם... לא יודעת אם אני אצטרך כי די הרסו לי כבר.

i d o 1 2 3

New member
ומה עם פרק 120 זה לא פייר!

הבאתם אותי ל119 והשארתם אותי פה לא פיייר

רונושי

New member
הנה מה שיקרה בפרק 120../images/Emo58.gif

בחתונה של כפיר ורננה יש רוצח שכיר שבסופו של דבר ירה בדנה אחרי שירו בדנה שי קפון(הבמאי) יצעק "קאט" ויגלו שזו עוד טלנובלה...כלומר הסדרה היא בעצם טלנובלה בתוך טלנובלה על טלנובלה... כלומר כפיר רננה ודנה הם בעצם עוד דמויות והסיפור שלהם לא "אמיתי"

רונושי

New member
לא,לצערי הרב זה לא מהספר...

מישהו שמכיר מישהי ששיחקה בפרק האחרון אמר לי...ואני מזה מקווה שהוא טעה!

i d o 1 2 3

New member
לא נראה לי שזה נכון!

זה נראה יותר מדי מוגזם וגם הראו את שי כמה פעמיים מופיע בטלנובלה!

למעלה