שאלון

Mori C

New member
../images/Emo104.gifשאלון../images/Emo104.gif

אני מקווה שזה בסדר שפתחתי הודעה חדשה... טוב, לקראת יום העצמאות כמה שאלות: תהנו!
אוהב/ת את יום העצמאות?
מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום?
את/ה אוהב/ת את ישראל?
למה?
את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל?
את/ה אוהב/ת לטייל בארץ?
אם כן, איפה?
את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים?
מה במיוחד?
איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת?
איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת?
שומע/ת מוסיקה ישראלית?
אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת?
איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? למה?
מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך?
מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה?
מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך?
אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה?
מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל?
מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ?
הודגש באמצעות מדגישומטיק
יום עמצאות שמח!
והמשך יום נעים

A v i v o o s h

New member
../images/Emo204.gif../images/Emo104.gifכותרת../images/Emo104.gif

אוהב/ת את יום העצמאות? לא יודעת.. זה חג רגיל
מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום? לא יודעת עדיין.. מה שבטוח לא רוק עצמאות!
את/ה אוהב/ת את ישראל? לפעמים
למה? כי כיף לי פה והכול, אבל אני מתה לאעבור לארה"ב
את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל? בארה"ב
את/ה אוהב/ת לטייל בארץ? אמממ זה נחמד כול חודש בערך לצאת בימי שבת בבוקר לטיול
אם כן, איפה? לא ממש אכפת לי
את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים? מה יש חוץ מפלאפל?
מה במיוחד? קצת פלאפל [כי זה היחיד לא?]
איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת? אפחד
איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת? לא יודעת... כול מיני ישנות
שומע/ת מוסיקה ישראלית? נופ
אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת? לא שומעת.
איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? לא מושפעת מאף דמות
למה? עמה.
מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך? דניאל
מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה? אחי/נשמה/כפרה וכינויי חיבה אחרים
מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך? טוב לא יודעת נו..XD
אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה? פוב ופאניק=]
מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל? שיש פה את הבחורות הכי יפות בעולם, וכדאי להם להישאר [יה רייט]
מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? את המשפחה שלי ואת כול האנשים שקרובים אלי
מתי זה יום העצמאות בכלל?

chen010189

New member
ס'אמא חמודה../images/Emo9.gif קנתה לי מתנה

"היי חן מה נישמע? נו נבהלת מהאזעקה? התקשרתי לשאול איפה אבא...הוא עובד היום? אה טוב, את יודעת? קניתי לך ספר אפייה."
אוהב/ת את יום העצמאות? מאוד!!!! מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום? אין לי מושג עדיין איזה הופעות יש, עוד תוצאה עגומה של לא להיות בבצפר X: פעם הייתי יודעת חודשים מראש
אז מוקדם אני הולכת עם ההורים שלי לראות שייטות, זיקוקים וכל זה לא יודעת, אבא שלי אמר לי X: ומאוחר יותר לאחד האירועים שאין לי מושג עליהם עדיין ונראה מה חברות שלי יעדיפו. את/ה אוהב/ת את ישראל? כן למה? אין סיבה ספציפית, אני פשוט אוהבת לחיות פה...כששואלים אותי אם הייתי עוברת לחו"ל אני לא רואה את עצמי עושה את זה בכלל...גם לא לתקופה וחוץ מזה אין על הישראלים:p ובהקשר מוזיקה אין על הקהל הישראלי:p חח טוב שאני לא נשמעת כמו אמן XD את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל? פה!!! את/ה אוהב/ת לטייל בארץ? אם לטייל בשבילכם זה מלון בת"א/אילת עם מסיבות, חופים, לונה פארקים(כמו שאני אומרת להורים שלי "גם בגיל 30 אני אסע לסופרלנד
) אז כן
אם כן, איפה? ^ את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים? כן חוץ מפלאפל
מה במיוחד? חומוסצ'יפססלט D: איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת? לא ממש מתה על סרטים ישראלים אממ X: איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת? לא רואה סדרות, תכנית אם כבר...ארץ נהדרת שומע/ת מוסיקה ישראלית? כבר לא ממש אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת? סינרגיה ושייגעצ בעיקר איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? למה? אף אחת... מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך? פחחחחחחח רק אחד? מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה? "סתמו
" חחחח סתם
אממ.."אחי" מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך? אה..לא עולה לי לראש אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה? פאניק ופוב
כל כך... מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל? עזבו מה אני הייתי אומרת...קבלו את חנה: "יש פה גמלים ופרות!"
והיא אמרה את זה XDD מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? "the israeli girls are the most sexy"
(נו מה השאלה הזאת הזכירה לי את כל האלה מחו"ל שעונים ככה)

panci thet i

New member
O: מה יום עצמאות עכשיו?

>.<" תשימי שאלון של פסח.. אוהב/ת את יום העצמאות? :S לא מתלהבת ממנו מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום?XP כלום.. את/ה אוהב/ת את ישראל?"ממש" למה? אמה את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל?חו"ל דא את/ה אוהב/ת לטייל בארץ? :S לא שאני עושה את זה... אם כן, איפה? D: באילת.. את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים?0.0" כוסכוס? XD מה במיוחד?כוסכוס XDDD איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת?:S מי אמר? איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת? האי.. שומע/ת מוסיקה ישראלית?><" מזרחית ודיכאון? אהא..."תענוג" אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת?:S איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? למה? :S מי מכיר דמויות ישראליות תגידו לי?! מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך?דני XD...דניאל וכל מה שבשורש XP מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה? >.>...אני יודעת...(?) מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך? 0.0 אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה? D: את פאניק ואת..אממ...פוב D; מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל? ברוכים הבאים, הכל פה ח-ר-א מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? -.-" כבר אמרתי לכם שאני "מתה" על הארץ לא מספיק?

chen010189

New member
זה לא כזה רחוק, עוד חודש

בין ה8 ל10 אני פשוט לא יודעת בדיוק מתי יוצא יום הזיכרון אני רק זוכרת שזה בסביבות הימים שכתבתי. השנה יוצא מוקדם
במיוחד יום השואה ייצא ב2.5 אני רגילה לאמצע החודש ככה

Mori C

New member
../images/Emo41.gifחחחח לא D:

יום העצמאות זה בעוד פחות מחודש ב-8 למאי הוא הוקדם (הוא בג' באייר במקום בה' באייר) אממ....אין לי שאלון של פסח
כאילו לא מצאתי... ><" אבל יום העצמאות הוא עוד מעט אז שמתי שאלון לקראת יום העצמאות D:

NoAmItA ChAn

New member
I'm standing on the rooftop, ready to fall~~

אוהב/ת את יום העצמאות? אהא D: מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום? להישאר בבית, ומשנה שעברה (עברנו דירה לקומה עשירית, מרכז ת"א [למרות שגם מקודם היינו במרכז ת"א XD]) - להיות בגג בלילה ולראות את כל הזיקוקים של ת"א, גבעתיים, אשדוד והסביבה D: את/ה אוהב/ת את ישראל? יאפ ^____^ למה? כי... זאת ישראל D: את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל? פה ^___^ את/ה אוהב/ת לטייל בארץ? אהא D: אם כן, איפה? בגליל ^____^ את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים? כן D: מה במיוחד? שקדי מרק XDDDD; איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת? X איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת? הפיג'מות, גור ואוח וארץ נהדרת D: שומע/ת מוסיקה ישראלית? כשהייתי קטנה >< אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת? מלא: כנסיית השכל, איפה הילד, טיפקס, היהודים ועוד. איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? X מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך? טל? מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה? סבבה XD; מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך? "זה היה פה כשהגענו" XDDDDD;; אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה? מכ"ר ופאניק D: מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל? מקום מיוחד במינו ^_____^ מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? המון D:

עונה :]

אוהב/ת את יום העצמאות? כן הוא נחמד מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום? לצאת עם חברות את/ה אוהב/ת את ישראל? בערך
למה? אממ. .ככה את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל? בחול את/ה אוהב/ת לטייל בארץ? קצת אם כן, איפה? בסנטר
את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים? לא ממש מה במיוחד? אמ.. פלאפל? חח איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת? לא זוכרת S: איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת? דני הוליווד XD שומע/ת מוסיקה ישראלית? לא אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת? - איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? למה? גולדה מאיר. ככה. והיא דמות!
מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך? רוני? >< לאדעת מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה? כפרע, אחלה, יאללה.. וכו' [אפילו שזה לא חוקי בשיעורי הבעה] מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך? מכוערים
D: אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה? עיתונאים
חח אממ הייתי מביאה את פאניק
ואת מייקי
מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל? שאוהבים אותם פה ^^ מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? את הבית שלי,את חברים, את המשפחה:]

PUMPKIN juice

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo209.gif

אוהב/ת את יום העצמאות?כן, יום חמוד. :) מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום?להופיע בקיבוץ[אני שרה] וללכת לאיזושהי הופעה. את/ה אוהב/ת את ישראל?כן. למה?כי היא יפה ונעימה ובתכלס, למרות כל המגרעות שלה היא מרגישה לי כמו בית :) את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל?לא יודעת, בחירה קשה. את/ה אוהב/ת לטייל בארץ?לא P: אם כן, איפה?שונאת טיולים, בלי כוונה לארץ עצמה. את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים?כן! מה במיוחד?פלאפל
איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת?אלכס חולה אהבה
איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת?לא יודעת, הרבה.. שומע/ת מוסיקה ישראלית?בטח! אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת?עברי לידר, היהודים, קובי אפללו, מופע הארנבות של ד. קספר, שייגעצ.. ועוד כמה P: איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? למה?אני חושבת שיצחק רבין. כי אני חושבת בדיוק כמוהו. אני שמאלנית וגאה בכך. מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך?דנה..? מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה?'בונאהה אל תעצבן אותי!'
מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך?מדינה בה שני הצדדים נפגשים. אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה?את פאניק ואת מכ"ר :) מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל?שהיא יפה במיוחד ושיש אחלה אוכל D: מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ?הביתיות הזאת, האוכל והנוף :)

ChocolateStar

New member
עונה^^

אוהב/ת את יום העצמאות? ברורD: מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום?כלום><" את/ה אוהב/ת את ישראל?אהא למה?ככה XP את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל? התרגלתי כבר לגור במוסקבה...אבל אני חושבת שאפשר לגור בישראל בחופש. את/ה אוהב/ת לטייל בארץ? לא ממש...ארץ קטנה וזה.. אם כן, איפה? אבל אני מודה אני אוהבת את אילת^^ את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים?כן מה במיוחד?פלאפל@)*&&^$#&^$&#^$!!&^#^@^ איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת?יש אחד כזה לא זוכרת את שמו...משו סוטהXD איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת?השיר שלנו^^" שומע/ת מוסיקה ישראלית?לא אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת? איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? למה?אממ.. מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך?עדי..חח מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה?לא זוכרת ><" מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך?לא יודעת O.O אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה? קודם הייתי מגיעה לארץ...אז הייתי חושבת ^^ אני לא יביא לשם מישו שאני אוהבת כדי להזיל ריר אח"כ. מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל?שלא יבהלו מאזעקות XD אממ..ושיהנו D: מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? פלאפל^$&^$@^&$^*!#*#^ עאעאע...את זה שחם שם...את הכל בקיצור^^

../images/Emo118.gif../images/Emo12.gifעונה D:

אוהב/ת את יום העצמאות?בטח! מה את/ה הולך/ת לעשות באותו יום?למרוח על כולם ספריי >< ובטח יביאו מישו זמר\להקה\זמרת אז יהיה נחמד D: את/ה אוהב/ת את ישראל?מאוד
למה?כי לא הייתי מוצאת עוד מקום שאני אוכל להרגיש בו ישראלית האופי שלי הוא האופי של ישראלית.וישראל מדהימה! את/ה מעדיף/ה לגור פה או בחו"ל?פה :) את/ה אוהב/ת לטייל בארץ?כככככן אם כן, איפה?בצפון =_= את/ה אוהב/ת מאכלים ישראלים?חח כככככככן מה במיוחד?פלאפל
איזה סרט ישראלי את/ה הכי אוהב/ת?לא ממש אוהבת איזה סידרה ישראלית את/ה הכי אוהב/ת?דני הוליווד
[רק בגלל רינגו
] שומע/ת מוסיקה ישראלית?קצצת אם כן, איזה זמרים ולהקות את/ה שומע/ת?אריק ברמן במיוחד ושייגעצ איזו דמות ישראלית הכי השפיעה עליך? למה?אין לי אחת כזו מהו השם הישראלי הכי נפוץ לדעתך?יובל מהי המילה / המשפט שישראלים משתמשים בה הכי הרבה?חח לא יודעת ><בטוח יש משהו כזה.. מהי המילה / המשפט שמגדירה את ישראל / ישראלים הכי טוב לדעתך?חח בטח משו שקשור לפלאפל XDDDDDD אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להביא שני: אנשים/להקות/זמרים/דוגמנים/עיתונאים וכד' לארץ את מי היית מביא/ה?פול אאוט בוי ופאניק מה שני הדברים הראשונים שהיית אומר/ת להם על ישראל?ארץ מדהימה,יש לנו במבה D: מהם הדברים שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ?הכל. וואי חשבתי על משו,אם פאניק באים לארץ ויהיו באיזה בית מלון שהם יתקוננו להופעה אז מה יקרה אם נבוא להם לחלון של החדר ונראה את ברנדון טוחן במבה ?

למעלה