משבעה יוצא אחד- התוצאות

לא משווה.אמרתי ש...

כמו ששירי התנשאה קלות אז באודישנים של כוכב נולד 1 אם בכלל מישו זוכר והצליחה בגדול ועדיין מצליחה כי היא יודעת מה היא שווה אז מה רע בזה? אם מרינה כזו או לא שיהיה לה לבריאות כי כנראה שזה עושה רק טוב כמו לשירי מימון. ולא השוותי בכלל. שירי מלכה אין מה להשוות. :)וכל אחת והסגנון שלה. תלמדו הבעהה יו אתם הורגים אותי לא קוראים את ההודעה כמו שצריך וישר תוקפים שמתם לב שזה מה שאנשים עושים פה בעיקר?תוקפים..יאללה איתכם

אם מארינה תהיה כוכב נולד

נראה לכם שהיא תתייחס למעריצים? תחבק ותנשק ותהיה לה סבלנות אליהם? ממש לא נראה לי, היא לא הטיפוס הזה. ראו, הוזהרתם..................

בחירות קשות לחצאי גמר

חילקו אותם בצורה די אכזרית: 2 הבנות +חן : לדעתי זוהי השלישיה לגמר - ואחד או אחת מהן לא יהיו שם.... מבין ה3 לדעתי מה שיקרה זה שמרינה תהיה מקום ראשון , אליסה תתמודד עם מישהו מהשלישיה השנייה וחן ידפק אלא אם כן הבנות הצווחניות יתאגדו ברבבות ויצרפו את האוחצ'ות ואז התוצאות יכולות להתהפך(תרתי משמע...) לגבי אירוויזיון: אני מוצ אאת מרינה למרות הכל כהכי מתאימה ומיוחדת ... היא לא עוד קופי פייסט של זמרת חיוורת של משהו שראינו כבר ( מי אמר עדן??) והיא היחדיה שעשו עליה דראג בינתים:) 3 הבנים : בועז קול טוב אבל נוכחות בעייתית משהו לדעתי .יהיה פייט קשה לבועז מול הרוקר אבל בועז יקח לדעתי בסוף מקום ראשון. דורון - קול טוב אבל פה הוא יפול למקום השלישי . אירוויזיון : NONE OF THE ABOVE לדעתי. סיכום קצר של התכניות: זה היה ברור שחן יעלה - ראיתם כמה צווחניות היו בקהל? והוא הכי צעיר ומחובר לקהל היעד האמיתי של התכנית ... מבוגרים רואים ונהנים אבל לא מצביעים . תכלס הבצוע שלו לא היה שיא הפאר אבל הרע במיעוטו. עדן - פרצופי הלם לרב ושפתיים של מוצצת . מרים טוקאן - הנפילה הכואבת כמו סשה גרישקוב. תקשורת ממליכה תקשורת מעיפה. דניאל - הדבר הכי טוב שקרה בסופ"ש !!! כמה זמן לקח עד שהעיפו אותו סוף סוף!!!גי'זס..... נו בדי שהגיע גבוה מדי . הרוקר שכחתי מה שמו - חולצה ירוקה יפה ..אהבתי חן - בחירה מעולה לשיר ! ברור שלא כולם מכירים את יצירת המופת הזאת - חשיפה טובה ובחירה אמיצה כמו שהראל סקעת בחר בזמנו את "בתוך" ואת "שלכת" אליסה - בחירה פופוליסטית מדי כנ"ל מרינה - אבל הבצוע כיפה על כך.

לדעתי דווקא...

אליסה היא תידפק... לדעתי חן יתמודד מול אחד מהבנים של יום שבת...והוא לדעתי גם יקח... הגמר לדעתי יהיה חן,מרינה,בועז... אבל זאת רק דעתי

לא נכון...

אני הייתי מעדיפה לראות את שלומי במקום בועז בגמר אבל לא נראה שיש סיכוי לדבר כזה.. אז אם אצלך הדעה של הרצון זה לא אומר שככה זה אצל כולם

NP16

New member
הכוונה שתלכי אבל עם הפייבוריט ותאמיני בו תמיד

RAVRAVIT

New member
אז מי הזוכה הגדול?! זהירות, ארוך.

יש שני חלקים לתגובתי: אחד המגיבים טען שהמתמודדים נכנסים לפורום וקוראים את התגובות, לדעתי הם ממש לא עושים זאת!!!!!!! ממש ממש לא. למתמודדים לא איכפת מה חושבות ילדות בנות 12 ואפילו בנות 16 ???? זה קהל יעד אשלייתי, היום מעריצות מחר שוכחות. אי אפשר להיות מוזן מאהבה חולפת, ו"שנאה" חולפת בטח ובטח לא תורמת. המתמודדים רוצים לקרוא ביקורת בונה,אמירה דעתנית רצינית ובוגרת, לא יעזור להם לקרוא מה עשרים ואפילו שלושים בנות טינאייג'ריות חושבות על מועמד זה או אחר. יאללה נשימה ארוכה: לגבי הזוכה של כוכב נולד: תראו, שלומי בחור מקסים חינני, ברור לנו ולחברות התקליטים שהוא לא השוס, הוא צריך להתבגר, הקול שלו לא מעניין, הוא לא עשה אפילו לא ביצוע אחד לשיר, אלא שר אותו כמו שהוא עם קצת קול מחוספס, כדי שימשיכו לקרוא לו אקסל רוז, שויין... אבל אולי פסטיגל חנוכה יתאים כמו כפפה ליד. דורון, זמר נפלא אבל לא כריזמטי באישיות שלו, הוא יותר צנוע (הצניעות שלו צובטת את הלב מרוב שהיא יפה), אבל, וזה חשוב מאוד, הוא לא הסעיר בכוכב נולד, הוא לא ממש העיז ולכן לא הפיל מהכסאות עם הביצועים שלו, חברת התקליטים כבר השקיעה בז'אנר המזרחי והמקסים הזה עם סעדו וכפי שכתבתי בעבר - אני לא בטוחה שזה הניב לה ערך מוסף. עכשיו, נותרו 4 ז'ונגלרים: 1. אליסה - תשמעו, אחרי עונה שלמה, שהקשבתי לה קשב מלא, אני יודעת שהיא רוקיסטית ויש לה אנרגיה מטורפת על במה, יש לה קול בלוז לחלוטין, אבל, יש משהו בשירה שלה שעלול להשמע משעמם. שימו לב, עלול (!). היא לא מצליחה לרגש, היא טורפת את הבמה ויחד עם זאת נעלמת, עד כדי כך שלא הצלחתי להבין למה זה לא זה. לכן, לא בטוח שהיא תעניין את חברת התקליטים. 2. חן - יכול להיות שהבננות אוהבות אותו, זה בסדר, הוא נראה מצויין, זה יבוא בול על הפסטיגל, כאילו המציאו את הפסטיגל בשבילו, אבל מהרבה אספקטים הוא פשוט לא מספק את הסחורה, וחבל כי יש פוטנציאל ולדעתי הגיל בעוכריו ועשו לו עוול עצום בכך שלקחו אותו השנה. העונה הוא לא שר טוב, חבר'ה, לא שר טוב, הביא את הביצוע של מיגדלור וזהו, לצערי הרבה, במקרה שלו אני דווקא משוכנעת שחברת התקליטים לא תיקח אותו. תחשבו, לכל המצביעות של חן נוספו המצביעות של דניאל - ובזה כבר לא הייתי מזלזלת, ושוב חברת התקליטים לא יכולה להתסמך על הקהל הזה כקהל יעד כי לוקח למעלה משנה להוציא אלבום ועד אז... באופן טבעי, חן יהיה זיכרון חולף... יהיה כוכב אחר... חתיך אחר... אי אפשר להתנגד לזה. זו הנקודה הרגישה שלא הצלחתי לפצח אותה: 3. מרינה -(היא הפבוריטית שלי) תראו, יש לה תקליטים, היא לא צריכה הכרה בכישרון שלה, כפי שהכירו בקודמיה, ג'קו, מאיה, סקאת וכו'.... יש לה את זה, היא תחבור בשלב ראשון להרכבים, היא תמשיך בדרכה ותעשה דברים מיוחדים, בואו נאמר את האמת, היא כבר נולדה... היא כבר כוכבת על (כפי שהתפלק ליוני בלוך - היא כמה רמות מעל כולם). כל הקישקושים על התנשאות הם קישקושים בלבד, הדבר נובע מכך שהיא בוגרת, היא לא יכולה (!) להתחנף לילדות צעירות, אין לה מושג איך עושים את זה, כי היא אף פעם לא הייתה ילדה צעירה (אני חושבת שהיא אמרה את זה באיזשהו מקום). בואו נאמר שכשהחבר'ה ישבו על הברזלים והחזיקו את הסיגריה הראשונה, היא בטח הבריזה מבית הספר עם החבר החייל שלה... אבל, היא תספק לחברת התקליטים אחלה אלבום, אחלה קהל יעד (יציב ובוגר), קהל יבוא לראות אותה בהופעות, יש לה אישיות ויש לה אמירה איתנה, היא אינטיליגנטית בטירוף, יוצרת אמיתית, היא תישאר הרבה זמן איתנו, גם אם לא תזכה במקום הראשון. אגב, הבעיה היא שיש הרבה זמרות בתעשיה, יכול להיות שרוצים פה משהו חדש ולכן עוברים ל... 4. בועז מעודה - כבר באודישנים ידעתי שקיימת סבירות גבוהה מאוד לכך שהוא הכוכב הבא, יש לו קול מטורף, לא היה כזה דבר בארץ מעולם (טוב, כזה דבר שנחשף לקהל), הוא יהיה בזבוז אמיתי אם לא יחטפו אותו ויעשו לו אלבום. פשוט מסקרן מה הוא יכול לייצר מעצמו... הוא יחשב לכוכב נולד... חברת התקליטים תצטרך להשקיע המון בפיתוח של בועז, המון, כי בועז לא יוצר, לא מוזיקאי, בטח ובטח לא אינטיליגנטי כמו מרינה, יש לו קול מצויין. נקודה. אבל לדעתי חברת התקליטים תהיה ערוכה להשקעה הזו, ויהיה לו תקליט שבפוטנציאל שלו - אין שני לו. שוב, איפה תהיה הבעיה עם בועז, בטווח הארוך. יקנו את התקליט הראשון אם הוא יהיה משובח, אבל הוא לא מוזיקאי, מרגישים שזה לא בנשמה שלו, שהוא לא אוכל את זה, נושם או יישן את זה... לכן הוא עלול להיות יוצר של תקליט אחד ופיניטו... מסקנה: כנראה מרינה ובועז יתחרו על המקום הראשון, שניהם יקבלו תקליט, כנראה בועז יקבל גם את האוטו... ההחלטה על המקום הראשון (ואולי גם השני) נסגרה כבר מזמן על ידי טדי וחברת התקליטים. לא יהיו רק גברים בגמר, ההרכב יהיה: בועז מרינה חן או בועז מרינה, אליסה. סביר להניח שההרכב האחרון יהיה כדי שכל הבנות יצביעו למר מעודה כדי שיזכה באופן מוחץ, ואז גם ההחלטה שנעשתה מראש תהיה חקוקה בסלע... אולם ההרכב הראשון יהיה מעניין יותר בגמר - יהיה יותר דם. יאללה חבר'ה, מי שהגיע עד כאן - נא להגיב ולרשום, תביאו עוד חומר למחשבה ולשיקלול שלי. יום טוב.

תקשיבי טוב!

את ממש פוגעת באנשים! אני בת 16, לומדת פיתוח קול ויש לי הבנה במוזיקה! אני שומעת זמרים כמו שלמה ארצי, ביטלס וכ'ו (וגם זמרים של היום כמו עברי לידר, אביב גפן, כנסיית השכל וכ'ו) , יש לי 2 פייבוריטיות (כן כן מארינה ואליסה) מההתחלה, אז אל תכלילי ואל תמהרי לשפוט! כי עם כל הכבוד לכך שאת בת 33, פי 2 בגילך ממני, אני לא נמוכה ופחות מבינה ממך לשום דבר ועניין! לא כולם שופטים עפ"י מראה חיצוני! ואת מכלילה לגמרי עפ"י גיל. אז תשקלי בבקשה מילים מכיוון שאת פוגעת פה, לא כל בני הנוער היום מעשנים, לא קוראים ספרים, לא לומדים ומתעניינים רק בים ובנים\בנות, יש כאלה שקוראים ספרים, מתעניינים במוזיקה אמיתית, לומדים ומתנהגים בכבוד להוריהם ולמבוגרים מהם! תודה!

NP16

New member
בלונדה, הכוונה לרוב, את בסדר גמור.

גם בין המצביעים של דניאל אפשר למצוא מבוגר או שניים שלא קשורים אליו אישית. (יש לי הוכחה) זה סתם דיבור בכללי לא יגידו "רוב הבנות 12 מצביעות לדניאל"!! כי זה פשוט לא נשמע...שאומרים כל, גם בקשר לחן, מדברים על הכף המכריעה.

כנסי

אפשר להגיד שפחות או יותר הוצאת לי את המילים מהפה, ואני מסכים איתך ברוב הדברים.... אבל, עדיין אני מקווה (והאמת כמעט בטוח) שמרינה בסוף תנצח את בועז בגמר, והיא תהיה הכוכב הנולד!

RAVRAVIT

New member
בלונדי, גם אני מקווה שמרינה תזכה

היא באמת איכותית, אבל יש לי הרגשה שירצו את בועז בגלל היחוד שלו, קשה לי להאמין שיוותרו עליו, סה"כ כמעט ואין זמרים גברים בארץ. אגב, רמז לתחושת הבטן שלי היא שבתכניות האחרונות ישנה הפקה מוזיקלית מושקעת ביותר כדי להביא לנו שיר מיוחד ביותר - אולי ראינו רק עם אדיר השקעה שכזו (ולתחושתי, בועז לא מעורב בהפקה כמוהו): 1. כשבועז שר את השיר הצרפתי ללא כלים, אלא עם 3 המלווים - בעצם הביאו אחלה "יציאה" או "הברקה" לדברי צדי. 2. בתכנית האחרונה עשו לו ביצוע פצץ (אין מילים) - ל"חומות חימר". בקיצור שמים עליו אנרגיה. ומרינה... אחח... אנחנו יודעים מה היא שווה... אני מסכימה, גם אליסה היא מוכשרת, יקחו אותה למחזות זמר, פסטיגל, אני ממש ממש לא דואגת לבחורה.

למעלה