משבעה יוצא אחד- התוצאות

איך מרינה השחצנית עולה כל פעם מחדש?!

היא כל כך מתנשאת וסוף סוף מישהו אמר לה את זה (יוני בלוך). איך אתם יכולים להצביע למישהו שברור לו שהוא טוב ויעלה ושתאהבו אותו ואין ספק שתצביעו לו?! אני לא אוהבת איך שהיא שרה, היא שרה מזעזע לדעתי ואני לא מסוגלת לשמוע אותה. חן לדעתי, גם כייף לשמוע אותו, הוא גם מקצועי, מתנועע כשצריך וגם משחק במבטיו, בקיצור הוא ממש טוב וצריך להיות הכוכב הבא. אבל מרינה?! ממש לא!!! רק לא היא!!!

pumiki25

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אוי-אוי-אוי, נו, איך קראו לו...בוז'י?

Elliot17

New member
בשעה טובה!!!!

הלך ה דניאל לביתו בשלום וטוב שכך (חבל שלא עמה תוכניות לפני זה)

tanision

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif../images/Emo99.gif אין מאושר ממני!!!!!!!!!!

קולולולולולולולולולולולולוללו!!!@
דניאל בן חיים הלך
ואליסה הוקראה ראשוננה!!!

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo45.gif בהחלט! D:

אני לא שייכת לכאן אבל המ.. הייתי חייבת להגיד משהו היום ~,~ חחחח

תוכון1

New member
סוף סוף נעשה צדק../images/Emo88.gif

למרות שהוא לא היה אמור להיכנס לנבחרת בכלל, טוב שנפטרנו מדניאל המעיק והסתמי. אגב, מרינה כנראה זכתה מקום ראשון בתוצאות היום ובתור הפייבוריטית שלי זה מעודד מאד

omrimayo

New member
בסופ"ש אחד - אלבום לאדיר ודניאל בבית. וואו!!!

חלום... אדיר יצא מהמשחק הזה, עושה אלבום, קיבל את הפרס הראשון, שמעתי את השיר המקורי הראשון שלו, יש לי אותו ב-MP3... עכשיו דניאל יילך ידגמן כי לשיר הוא לא יודע וכל זה בסופש אחד... חלום חלום חלום. :]

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo45.gif חחחח

גם נכון P: היי אבל אמ.. אפשר לומר שנגיד ברגע ששוכבים על הרצפה עם הלב דופק כלכך חזק ומתפללים שהמועמד שלך יעבור ופתאום מודיעים שהשני עוזב אז קופצים משמחה ולא ממש בטוחים אם זה כי הפייבוריט שלך עבר או כי ההוא עזב סוף סוף XDDD שקט.. אני עוד בהתרגשות ששלומי עבר חחחחחחח אני עוד מדברת שטויות
מהתרגשות XDD אני אשתוק עכשיו..

omrimayo

New member
אבל המתמודד שלי הלך, אחרי חוזה הלקלטות אבל...

עדיין - הלך. :p כפרע עליו, לקח את הפרס הראשון הרבה לפני הראשון... אלוהים קטן שלי. ודניאל על הפרצוף, הוא היה חייב ללכת, שיילך לדגמן, בזה אני אעריץ אותו הוא הכי יפה בארץ.

אונגי2

New member
אני עדיין בהלם...

כל היום הייתי בת"א, הגעתי הביתה בערך לפני עשרים דקות שעה, בדיוק ברגע שהתחיל שלב ההדחה. בהתחלה חשבתי לעצמי "טוב בוא נראה איך אליסה תקבל את ההדחה שלה" ופתאום היא הראשונה שעוברת! ומיד אחריה חן! כבר 2/3 מהגמר שלי ניצלו.... ואז עברו בועז מרינה ודורון וכששלומי ודניאל נשארו כבר השלמתי עם זה שהצלע השלישית בגמר שלי הולכת הביתה. ופתאום צביקה הדר אומר "דניאל בן חיים" ואני יושב פעור פה מול הטלויזיה ופתאום מבין שכל מה שחשבתי בשבועות האחרונים הייתה שטות אחת גדולה. כוחן של הפקאצות כנראה לא באמת כזה גדול. רוב הקהל מצביע באמת לפי האיכויות המוזיקליות... עכשיו לפי איך שחילקו את החצאי גמר, הגמר שלי כנראה בכל זאת אבוד, אבל מי יודע, אחרי היום אי אפשר לדעת כלום!

למעלה