התפקדות ינואר

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifהתפקדות ינואר../images/Emo70.gif../images/Emo195.gif../images/Emo103.gif

שם: גיל: מקום מגורים: איך עבר החודש? משהו טוב שקרה לכם החודש: משהו רע שקרה לכם החודש: שיר החודש: סדרת החודש: סרט החודש: ספר החודש:, תמונת החודש: משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: התחדשות החודש: ציפיות לחודש הבא: משהו שאתם לא מצפים לו, שקורה בחודש הבא: תכניות לשנההחדשה? :) חגגתם את הסילבסטר? איך היה? חודש טוב (
) ושנה טובה

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifאה וכמובן ששכחתי...

האדומה החודשית שלנו היא מעין
(pennylane11) יש לנו שתי אחיות אדומות החודש

Ayelet 363

New member
מתפקדת!

XD לפני ההתפקדות הבאה תהיה לי התפקדות אמיתית. שם: איילת גיל: 18 מקום מגורים: חיפה איך עבר החודש? טוב, חוץ מהשריפה משהו טוב שקרה לכם החודש: אלייזה דושקו כתבה לי בטוויטר
, הייתי האדומה החודשית, נקבע לי טסט והשתפרתי בנהיגה. משהו רע שקרה לכם החודש: לא ספציפית לי- אבל השריפה. שיר החודש: הרבה של גלי, שירים מבאפי... סדרת החודש: דולהאוס. סרט החודש: התחלה, הארי פוטר 7. ספר החודש: "ג'יין אייר" מאת שרלוט ברונטה. תמונת החודש: - משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: היה, אבל אני לא זוכרת כרגע. התחדשות החודש: הממ... גרביים? אה, ושני ספרי ההמשך של "Bערה עם קעקוע דרקון" מאת סטיג לרסון. ציפיות לחודש הבא: לעבור טסט (אבל זה ראשון, אין לי סיכוי), גיוס... משהו שאתם לא מצפים לו, שקורה בחודש הבא: הגיוס (כי אני חוששת). תכניות לשנההחדשה? להצליח ולתרום בשירות. חגגתם את הסילבסטר? איך היה? הממ... קראתי את "ג'יין אייר" ולא שמתי לב איך שהזמן עבר. XD

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif תודה D:

בדיוק הורידו לי את האדום ב1526
שם: מעין D: גיל: 13 וחצי. כן אני מעגלת!!! (Yeah, but it's there!!!) מקום מגורים: חולון איך עבר החודש? בסך הכל, לא רע בכלל בכלל בכלל. משהו טוב שקרה לכם החודש: הלהקה המדהימה שלי
משהו רע שקרה לכם החודש: הכיתה הקקה שלי
שיר החודש: The best day of my life - Jesse McCartney + The day that I died - Good Charlotte סדרת החודש: האנטומיה, אני מתגעגעת! סרט החודש: כשהארי פגש את סאלי
ספר החודש: הפלייבוק אותו קניתי בערך לפני שעתיים (!!) וכבר קראתי, איך מרשל אומר, Cover to Cover
תמונת החודש: מצורפת D: משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש:אני הגעתי למסקנה שזה צריך להיות ככה:
משהו קורע שקרה לכם (XD) החודש: ספרי בארני וסמיילים עם שפם.
משהו הזוי שקרה לכם החודש: סמיילים עם שפם.
משהו מצחיק שקרה לכם החודש: ספרי בארני וסמיילים עם שפם.
משהו משעמם שקרה לכם החודש: סמיילים עם שפם (לא סתם, זה נורא לא משעמם, אני אלך על בצפרXDD) התחדשות החודש: הפלייבוק, המווווווון תקליטים חדשדשים, 3 סיכות לתיק (2 ביטלס ואחת לד זפלין
) ועוד המווווון D: ציפיות לחודש הבא: ואוו, המחזמר שלי! מטורף. משהו שאתם לא מצפים לו, שקורה בחודש הבא: המון לימודים מפרכים והמון לימודים מפרכים להשלים אחרי הימים בהם אני אהיה במחזמר. XD תכניות לשנההחדשה? :) To Kick some ASSES! חגגתם את הסילבסטר? איך היה? בבית עם חברה. נרדמתי ב11 וחצי והיא העירה אותי. LAME. שתהיה שנה טובה לכולם, ותודה רבה רבה רבה! D:

Ayelet 363

New member
XD תתחדשי על כל זה! ../images/Emo8.gif

It sounds awesome! חח... חגיגת הסילבסטר שלי נשמעת יותר lame (מאוד נהנתי אבל בכל זאת- לקרוא ספר ולא לשים לב איך שהזמן עובר, literally שנה עוברת...
). טוב, אף פעם לא חגגתי את הסילבסטר...

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif גם אני לא ממש חוגגת וזה...

סתם היה סופ"ש פנוי לראות סרט עם חברה קרובה שנמצאת רחוק...

bep2cell

New member
מתפקד!

שם: בוב גיל:21 מקום מגורים:אי פה במרכז איך עבר החודש?אני מניח שהכוונה היא לדצמבר, אז נחמד משהו טוב שקרה לכם החודש: חופש כל יום חמישי (גם בנובמבר) משהו רע שקרה לכם החודש:צינון שלא עובר שיר החודש:we didnt start the fire של בילי ג'ואל, וכמה שירים של אליס אין צ'יינז סדרת החודש:איך פגשתי כמובן סרט החודש:החטופה, עדיין ספר החודש: מגזין אוטו, עדיין... תמונת החודש:מצ"ב משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש:שני אנשים מבוגרים על סף ההולכים מכות באוטובוס התחדשות החודש:מצת עם ציור של ג'ים מוריסון! ציפיות לחודש הבא:ינואר! משהו שאתם לא מצפים לו, שקורה בחודש הבא:עוד חודש עבר בדרך לזקנה... תכניות לשנההחדשה? :) צחוקים חגגתם את הסילבסטר? איך היה? חגגתי עם סרט מול המחשב, ושאריות של גלילי נייר בפח לידי..~סמיילי מתעטש~

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif כן המפקדת! ../images/Emo199.gif

שם: ירדן
איך עבר החודש? מעולה מהרגיל! באמת החודש הכי טוב שהיה לי בכל 2010... משהו טוב שקרה לכם החודש: לא משהו ספציפי, פשוט חודש טוב... אה, וקיבלתי 97 במבחן של 007 במתמטיקה! D: משהו רע שקרה לכם החודש: לא יצאתי בסילבסטר חחחחחחח אבל הייתי בבית ודיברתי עם אנשים והיה ממש כיף בכל זאת ^^ אה הנה משהו רע! התמכרתי ל"חחחחחחחחחחח". אני לא מסוגלת לסיים משפט בלי זה חחחח. רואים?! חח. חח. חחחחחחח. בלעכסה. חח. שיר החודש: האמת שאין לי שיר חודשי חחחח... שמעתי המן דברים לפי מצבי רוח... אבל אם אני צריכה ללכת על אחד אז "עד מחר" של אביתר בנאי
למרות שזה בעיקר בשבוע האחרון חחחח סדרת החודש: קאסל, וגם שקר לי! בעיקר שקר לי
סרט החודש: כשהארי פגש את סאלי! אשכרה ראיתי אותו פעמיים רק החודש חחחחח ספר החודש: - תמונת החודש: - משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: שיחה חופרת ביותר בסמסים עם דימה מהארוחת חג המשפחתית בשישי. הוא: "טוב צריך לעשות משהו היום" (היה סילבסטר וזה...) אני: "אני בעד ריצה להוריד את כל מה שאכלנו עכשיו..." הוא: "אם כבר אני בעד אופניים" אני: "לא מה איזה אופניים אני בשמלה ועקבים!" הוא: "ואפילו לא הייתי צריך לשאול מה את לובשת..."
התחדשות החודש: שופינג רצחני בסיילים רצחניים! מעיל, סוודר, קרדיגן, חולצה, שמלה (בערך), תיק, עגילים, וגם משקפי שמש של רייבאן עם מספר ושני זוגות מגפיים D: ציפיות לחודש הבא: לא משהו ספציפי... משהו שאתם לא מצפים לו, שקורה בחודש הבא: המון מתכונות לקראת בגרויות חורף
ושלא תבינו לא נכון, אני כולה עושה עכשיו אזרחות ותנ"ך, אבל יש המוווווווון מתכונות. המון. תכניות לשנה החדשה? :) לסיים תיכון! D: חחחחחחחחחחח איזה שנה נהדרת היא הולכת להיות!
שנה אזרחית טובה לכולם

Ayelet 363

New member
97 ב-007? תגידי, את אנושית? כל הכבוד!

תמיד יש איזה משהו שקשור לכתיבת בפורומים (כמו "חחחח") שאני מכורה אליו, אז אני מכירה את זה (כרגע זה
, "פשוט", XD וכבר הרבה זמן- "...")... XD כתבתי את שלוש הנקודות שבסוף המשפט הקודם לפני שהתייחסו לזה שאני עושה הרבה פעמים שלוש נקודות. הדבר המצחיק
תתחדשי על הכל, ובהצלחה בבגרויות ובמתכונות!

Not Rachel

New member
מתפקדת! (טיפה באיחור.. אבל למי אכפת?)

שם: עדי.. :) גיל: 16 מקום מגורים: בשומרון.. :) איך עבר החודש? סבבה לגמרי.. :) משהו טוב שקרה לכם החודש: חבר שלי ואני חזרנו.. :) משהו רע שקרה לכם החודש: ידיד משותף שלנו כבר לא מסתובב איתנו.. :( שיר החודש: במקום שיר החודש - להקת החודש: The Fray.. פשוט כי אני שומעת בלי סוף את כל השירים שלהם שוב ושוב כל שניה שיש לי זמן.. :) סדרת החודש: מופע שנות השבעים.. :) סרט החודש: שודדי הקאריביים.. (וזה לא הפעם הראשונה.. אפילו לא העשירית..) ספר החודש: לצערי אין.. משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: הזוי - חברה לא-כל-כך טובה שלי, התעצבנה עליי כי התחברתי לחברה אחרת שלי, שהם לא מסתדרות.. זה הזוי על גבול העצוב.. התחדשות החודש: לא עולה לי כרגע משהו ספציפי.. :) ציפיות לחודש הבא: לעבור בגרות באנגלית.. :) משהו שאתם לא מצפים לו, שקורה בחודש הבא: בגרות באנגלית.. :) תכניות לשנההחדשה? :) סורי, אבל את התוכניות לשנה החדשה שלי אני מתכננת בתשרי.. :) חגגתם את הסילבסטר? איך היה? פחח.. נו באמת..

Ayelet 363

New member
שודדי הקאריביים ../images/Emo99.gif

מקווה שהעניין עם החברות שלך יסתדר... בהצלחה בבגרות באנגלית!

למעלה