הכיסא הריק!

../images/Emo103.gifהכיסא הריק!../images/Emo103.gif

טוב אז מי שלא יודע
הכללים הם:
כל שבוע יש מרואיין חדש, שאני אבחר..ואליו נפנה כל מיני שאלות.. חובה לענות על כל השאלות, כל עוד הם בגדר הטעם הטוב. וכמובן שאני אפסול שאלות שלא נראות לי הוגנות מספיק... והשבוע, ילד היומולדת בר N1ce guy
ולשאלות הבסיסיות:
שם: כינוי: גיל: מקום מגורים: מסר לעולם: הפצצה נעימה!! =] יאללה תשאלו שאלות!!

אני אתחיל

אז למה אתה לא יוצא לחגוג יומולדת?
נו אבל למה, עכשיו אפילו לקנות אלכוהול זה מורשה!!
אולי תסביר לכולנו אחת ולתמיד איך זה שאתה רק בן 18 וכבר סיימת שנה באוניברסיטה?
נכון שאתה חרשן?
כמה חברות היו לך?
מה הקשר הכי ארוך?
נכון שאתה רוצה את ויק\רותם?
נכון שלמרות כל השאלות וזה שאתה המרואיין אתה עדיין אוהב אותי?!
נכון שאני ממש ממש מתחילה להציק לך? טוב עוד שאלות יגעו בימים הקרובים

N1ce guy

New member
אז ככה.

אז למה אתה לא יוצא לחגוג יומולדת? אני לא סובל את הימי הולדת האלה, ואני באמת לא רואה סיבה מיוחדת לחגוג היום, פרט להופעה המאוד מאוד מרגשת של פינק פלויד :) נו אבל למה, עכשיו אפילו לקנות אלכוהול זה מורשה!! קניתי כל כך הרבה אלכוהול בחיים שלי, זה לא מה שישנה אולי תסביר לכולנו אחת ולתמיד איך זה שאתה רק בן 18 וכבר סיימת שנה באוניברסיטה? כי קפצתי כיתה, לא למדתי בכיתה ב'. נכון שאתה חרשן? התחלתי להיות :(, עד השנה הכל היה מסתדר הרבה יותר בקלות, ובכלל אני מתכונן הרבה למבחנים והכל, אבל בשיעורים אני לא מקשיב ולא כותב. כמה חברות היו לך? 0 מה הקשר הכי ארוך? ראה שאלה קודמת... נכון שאתה רוצה את ויק\רותם? אולי
נכון שלמרות כל השאלות וזה שאתה המרואיין אתה עדיין אוהב אותי?! כן
נכון שאני ממש ממש מתחילה להציק לך? קצת

נשמת

New member
קפצת כיתה ב'?! אחי נעשה פעמיים ב'..

אולי בגללך?? מה זה, איפה השוויון, כשאלוהים חילק שכל נדחפת פעמיים לתור על חשבון של אחי??

N1ce guy

New member
אז זהו, אתמול בצ'אט מצאנו איזון

הגענו למסקנה שאם באפריקה מת ילד כל 3 שניות, ובסין נולד ילד כל 3 שניות, אז צריך להעביר את כל האפריקנים לסין ואת כל הסינים לאפריקה וזה יפתור את כל הבעיות בעולם! זה האיזון המושלם, בניגוד לסתם איזון מקרי בין שני אנשים P:

N1ce guy

New member
למה אני? :\

שם: בר כינוי: כתוב למעלה... גיל: 18 ו-3 שעות כמעט מקום מגורים: פ"ת מסר לעולם: אל תהיו נודניקים, ותאכלו הכל מהצלחת!

../images/Emo11.gifיעיעגהעחמגגכדגשםחכברשדןםי

מתי עושים עוד גיחה לבארי?
הםא המצפון שלך אי פעם הציק ללך על היונה?
למה אתה שונא אותי?
יש לך 3 אנשים: אייזיק ניוטון, רותם, מירי בוהדנה תבחר עם מי אתה מתחתן, אתה מי אתה מזיין ואת מי אתה רוצח.
מה הדבר הכי מטורף שעשית?
מצטער עליו?
מתי לעזאזל אתה מתגייס?!?!

N1ce guy

New member
חקהיקרישאויארוח

מתי עושים עוד גיחה לבארי? אף פעם P: האם המצפון שלך אי פעם הציק ללך על היונה? האמת, לא :) למה אתה שונא אותי? אני לא שונא אותך :O אני אוהב אותך :) יש לך 3 אנשים: אייזיק ניוטון, רותם, מירי בוהדנה תבחר עם מי אתה מתחתן, אתה מי אתה מזיין ואת מי אתה רוצח. אוי זה קל, רוצח את אייזיק ניוטון (That guy is already dead!) שהוא די מעצבן בכל מקרה, ובמיוחד שאני לא סובל פיזיקה והוא עשה לי חיים קשים בתיכון. מזיין את מירי בוהדנה... ומתחתן עם רותם
מה הדבר הכי מטורף שעשית? דרסתי יונה?! סתם, קשה לי להיזכר במשהו... מצטער עליו? אין טעם להיצטער על דבים, מה שנעשה - נעשה מתי לעזאזל אתה מתגייס?!?! אררר, כמה פעמים אני צריך להסביר את המסלול של העתודה... טוב, אני אסביר בקיצור: אני מתגייס לגמרי רק כשאני מסיים את התואר, כלומר עוד שנתיים אבל! בזמן החופשים הגדולים של השנה והשנה הבאה יש לי מחוייבויות מסויימות לצבא, השנה, טירונות מה-28.8

../images/Emo11.gif חחח מה אתה אומר..

א. בכלל לא בטוח שאני אגיע לצבא
טח יעיפו אותי על חוסר התאמה. ב. מצידי אתה יול להיות רמטכל גם.. העיקר שאני משתחררת לפניך. ג. שתשתחרר אז גם יהיה לך מלא כסף וגם תהיה מספיק גדול אז אם יהיה לך זמן וכוח אפשר לתהחתן וכל זה

N1ce guy

New member
מה שאת קוראת! ../images/Emo3.gif

א. אלא אם תגידי שאת דתייה או משהו, את תגיעי וחצי.. ב. עדיף לשרת 6 שנים פוריות, מאשר לזרוק 3 שנים לפח. ג. דברי איתי ב-2011 :)

../images/Emo11.gifכירקפע

א. דתיה אני לא אבל אתה תראה.. אני אסיים שם או על סעיף נפשי או על חוסר התאמה.. בדוק.
ב.3 שנים לפח? אם בע"ה אני אצליח להגיע למודיעין ולהשאר שם יורת משבוע אולי אני אפילו אשיג מזה משהו ג. אתה יכול לחכות לטלפון כבר עכשיו (ולעוד טלפון לכבוד היומולדת יותר מאוחר)

N1ce guy

New member
טוב...

א. לא נראה לי שיתנו לך ללכת כל כך בקלות
ב. אולי מודיעין זה באמת טוב בשביל מי שלמד ערבית, אבל אני פשוט רואה איך החברים שלי מבזבזים את החיים שלהם שם, בתפקידים הרבה פחות טובים ממה שהם רצו, ופשוט חבל לי על זה. ג. סבבה :)

../images/Emo11.gif תשמע חייבים להתחיל מאיפשהו

אני מאמינה ביכולות שלי להתקבל לשם במסלול ערבית.. אולי בהתחלה זה קורס מסריח ואחר כך האזנות שזה נראה לי תפקיד מלחיץ לאללה אבל אחר כך אפשר להמשיך לתרגום או הדרכה או כל מיני דברים כאלה.. בכל אופן, צריך נק' פתיחה מסויימת, גם אם היא נמוכה.. היא אפשר להתחיל מלמעלה..

נשמת

New member
גם אני רציתי מודיעין בחטיבה בגלל

ערבית אבל אחרי שסיימתי 5 יח' במדעי החברה - אין ספק שזה התחום שאני אשאף להתמחא בו. על כן אסתפק במשקית ת"ש שזה סוג של עבודה סוציאלית במקום פסיכוטכנית שזה סוג של פסיכולוגית - אין לי מספיק שכל בשביל זה.. ואם את רוצה סעיף נפשי דברי איתי אני יעשה ממך חולת נפש.

למעלה