סיכום השבוע

../images/Emo102.gif../images/Emo65.gifסיכום השבוע../images/Emo102.gif../images/Emo65.gif

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע של אומן אחר:
אלבום השבוע:
תוכנית הטלווזיה של השבוע:
סרט\כתבה של השבוע:
מאכל השבוע:
חוויה טובה שעברתם השבוע:
חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע:
אדם שעשה את השבוע:
תמונה שבועית:
תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק
כמובן]:
ציטוט\מסקנה שבועית

נעבור את הסופ"ש הזה יאללה...

שיר השבוע של נועם: שמתי לב
שיר השבוע של אומן אחר: יעלה, סיגריות- שלומי שבן, ליאה- איתמר מאירי, הרבה בוב דילן..
אלבום השבוע: לא היה
תוכנית הטלווזיה של השבוע: האח הגדול :)
סרט\\כתבה של השבוע: הארי פוטר חיחי
מאכל השבוע: אין
חוויה טובה שעברתם השבוע: הרבה צופים עושים לי טוב..
חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע: הסופ"ש הזה
אדם שעשה את השבוע: הקומונרים שלי, והשכבה
תמונה שבועית:
תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]: ממ.. ת'אמת שאין חוץ מביאליק.. שגרה וזה
ציטוט\\מסקנה שבועית: לא משו ספציפי

אני ... וכל המחשבות..../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נועם: אני וכל המחשבות
שיר השבוע של אומן אחר: מחר זה ישרוף- דני , מים מתחת לגשר-איתי פרל, קרח- מיכל גבע אלבום השבוע: לא שמעתי
תוכנית הטלווזיה של השבוע: האח הגדול? סרט\כתבה של השבוע: הפח הגדול -http://www.no-r.co.il/item.php?id=1155 מאכל השבוע: חמין
חוויה טובה שעברתם השבוע: מממ... שרדתי פיטורים חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע: לחץ אדם שעשה את השבוע: שחר גל
תמונה שבועית: נימנימ
תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]: לעבוד ציטוט\מסקנה שבועית משהו עם הנעלי בית

שנסכם שבוע../images/Emo35.gif

שיר השבוע של נועם: לעוף שיר השבוע של אומן אחר: יותר מדי טוב - עדי כהן אלבום השבוע: דרוש לי גבר - עדי כהן תוכנית הטלווזיה של השבוע: לא ממש יצא לי לראות טלוויזיה השבוע סרט\כתבה של השבוע:
מאכל השבוע: פסטה חוויה טובה שעברתם השבוע: היה שבוע מזעזע חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע: השבוע הזה אדם שעשה את השבוע: אבא שלי - שהבין את זה שהברזתי מבי"ס ולא כעס עלי למרות שזה דרך כלל מה שהוא היה עושה תמונה שבועית:
תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]: אני לא רוצה שהמערכת של תפוז תיפול אז אני לא אפרט את הכל אבל הולך להיות שבוע קשה מאוד ציטוט\מסקנה שבועית

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifשבוע טוב!../images/Emo24.gif

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע של אומן אחר:לגמרי=>האני האני-אבא (אין לי כוח להעביר לאנגלית..) וסליחה-גלעד שגב
בכיתי בגללו בנסיעה!!
אלבום השבוע:
תוכנית הטלווזיה של השבוע:
סרט\כתבה של השבוע:שמונה צדדים לאמת, אחלה סרט! אפילו אמא שלי אהבה..
מאכל השבוע:כל דבר בערך.. אכלתי יותר מידי! חוויה טובה שעברתם השבוע:היציאה עם עטרה! חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע:כשגיליתי שאני עובדת לילה ואין לי חופש!
אדם שעשה את השבוע:עטרה והמנהלת של סניף בנק הפועלים תמונה שבועית:
תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]:בתקווה שהמנהל ישנה את דעתו ויתן לי ת'חופש שביקשתי לפני שבועיים ומגיע לי אז לצאת עם חבר שלי למרכז לטייל וכל זה.. ו.. לעבוד לילה
ציטוט\מסקנה שבועיתמסקנה:אני אוהבת אינדיינים! הם כ"כ יפים ו..סקסים..
ואז מה אם הם בכלל מצויירים..

פלדלמן

New member
יותר מידי דרמה ורגשות ../images/Emo14.gif

שיר השבוע של נועם: חולות
שיר השבוע של אומן אחר: The Little Mermaid - Part Of Your World (גירסת Broadway Kids)
אלבום השבוע: קרן פלס - מבול
תוכנית הטלווזיה של השבוע: האנטומיה של גריי
סרט\כתבה של השבוע: נ.ב אני אוהב אותך / שלוש עשרה
מאכל השבוע: פילה סלמון בתנור + תפו"א עם בצל ועגבניות בתנור
(אני הכנתי!!! כן!! אני הכנתי אוכל לשישי בערבבבבב
)
חוויה טובה שעברתם השבוע: הכנתי סלט ונחתכתי באצבעות
(כרגיל)
חוויה פחות טובה שעברתם השבוע: ידיד שלי שלח לי הודעות זימה בזמן שיכרון חושים
אדם שעשה את השבוע: ידיד שלי (לא השיכור.......)
תמונה שבועית:
תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]: אז זהו...שזה ממש לא כמובן, אני לא באה מחר לביאליק
אבל ההורים כן יהיו באילת בימי שני עד רביעי
ויש לי אוטווווווווו
ציטוט\מסקנה שבועית

מסכמת שבוע:)

שיר השבוע של נועם: אני וכל המחשבות! שיר השבוע של אומן אחר: הרבה איתמר,שלומי,אביב. אלבום השבוע: לא משהו ספציפי.. תוכנית הטלווזיה של השבוע: האח הגדול.. סרט\כתבה של השבוע: כלום מאכל השבוע: אממ כנ"ל חוויה טובה שעברתם השבוע: היום בקפה פולה.. חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע: ריבים,מחשבות, וכל מיני מסביב אדם שעשה את השבוע: גם אין תמונה שבועית: אין תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]: קפה ביאליקקקקקקקק
ציטוט\מסקנה שבועית אין

Miny2

New member
שבוע טוב ומבורך../images/Emo24.gif

שיר השבוע של נועם:לעוף שיר השבוע של אומן אחר:כל יום שאת לא איתו-נימרוד שיקלר
אלבום השבוע:X תוכנית הטלווזיה של השבוע:מממ האח הגדול,כמה מפתיע...
סרט\\כתבה של השבוע:מממ...
מאכל השבוע:פיצה!!!(אחרי שחיכינו לה שעתיים שלמות ומסתכלות והלהקה גמרה לי על האוזניים
) חוויה טובה שעברתם השבוע:אפרוח באה לבקר!!!ויצאנו ובילינו והיינו בכותל וכמעט נפלתי באוטובוס וכולם הסתכלו עלי...חחח
וגם היה אתמול מתופף ממש חמוד
ואפילו דיברנו קצת ואפילו נפגשנו בשירותים וכן זה לא מקום לא אידיאלי להפגש
...אבל אז כריס נכנסה...
חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע:מממ יצאנו אתמול אני כריס ועוד חברה (דאל) ולא היה לי חשק לכלום והייתי מזה עצבנית ועצובה והכל ביחד ופשוט הלכתי לשירותים של הפאב והתחלתי לבכות...
אדם שעשה את השבוע:ברור שאפרוח!!!
תמונה שבועית:X תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]:אני עדיין תוהה לעצמי...
ציטוט\\מסקנה שבועית:להזמין מקומות במנצ'ילה מראש...
מה עם קנית השבוע?
דווקא קניתי דברים!!! תנו לי להתרגש
קניתי חצאית ממש ממש יפה...ושתי זוגות נעלי בית ואחת מהם היא אפרוח(בגלל אפרוח
)...

שלי פאר

New member
הוא אמר לי , ככה אני . אוהב אותך .

שיר השבוע של נועם: לעוף . והשיר שהוא כתב לזהבית . שיר השבוע של אומן אחר: השיר הראשון בדיסק החדש של עידן רייכל אלבום השבוע: בין קירות ביתי - עידן רייכל תוכנית הטלווזיה של השבוע: אין לי טלויזיב בבית . סרט\כתבה של השבוע: מאכל השבוע: אממממ לא יודעת . חוויה טובה שעברתם השבוע: הייתי במועדון מעפן בת"א . היה יותר מצחיק ממה שיכולתי לתאר . חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע: לא חושבת שהייתה כזו . אדם שעשה את השבוע: ענבל ( כ"כ התגעגעתי ) , מוטי . תמונה שבועית: תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]: קפה ביאליק ! אין בעולם בן אדם שמחכה לזה יותר ממני . מילה ! ציטוט\מסקנה שבועית : דע מאין באת ולאן אתה הולך .

XxXSynergitXxX

New member
"יש לך אותי.. וזה המון,אהובתי.."../images/Emo14.gif

שיר השבוע של נועם:אחד בתוך השני לגמרי!
, בורח
,סיפור אהבה
.
שיר השבוע של אומן אחר:אחד ה-שירים - Natasha Bedingfield - Unwritten וגם ה-שיר שלנו, Romeo And Juliet - Dire Straits.
, יש לך אותי/הרואין - אביב גפן. Ella Elle l'a המשודרג, X&Y וTalk! וכמובן - Yellow.
אלבום השבוע:viva la vida , X&Y .. הרבה קולדפליי
.
תוכנית הטלווזיה של השבוע:The Hills. וואוווו התחלתי לראות רק השבוע ומה-זה התמכרתי! סדרה מגניבה :)
סרט\כתבה של השבוע:זו שהייתה על יואב בMako. [של קשת?]
מאכל השבוע:חמין של סבתא! האמת שיותר נראה לי השניצלונים שעזרתי להכין..וכרוב
.
חוויה טובה שעברתם השבוע:לא הייתה לצערי.
חוויה פחות טבוה שעברתם השבוע:התקף,מיון,באלגנים,בית חולים,אורטופד,כאבים,רופאה, הוא והשטויות שלו,לחץ.
אדם שעשה את השבוע:אמא שלי. כפרה עליה,הבנאדם היחידי שבאמת מכיר כל פיפס בי, שאלק ש..אני אוהבת, מתני, נויצ'ו
,ליהי המדהימה הזאת! ודושיק שנזכרנו שאנחנו מכירות 10 שנים.
תמונה שבועית:ממש אהבתי אותה משומה. http://img185.imageshack.us/my.php?image=pb210041sj6.jpg
תוכניות לשבוע הבא[חוץ מקפה ביאליק כמובן]:לא באה לקפה ביאליק
,אבל בעיקרון לעבור בשלום את המבחן במתמטיקה ואת המבחן בביולוגיה ובכלל..שיהיה שבוע טוב.
ציטוט\מסקנה שבועית- 'אורפזי, איזה חתיכוסית.. בר רפאלי,תזהרי,יש לך מתחרה!'
,'איזה חיוך נשמה שלי
','מישהו תמיד חייב לבכות'
. שבוע טוב מקסימות, סורי שקצת נעלמתי.
תהנו הכי שבעולם מחר!

XxXSynergitXxX

New member
ווואי! :)

כפרעליך שאלק, לא ראיתי את זה עד עכשיו [בכ"ז אחרי המון זמן שלא הייתי בתפוז:] מה זה העלת לי חיוך! :) אוהבת אותך כמו החיים! "ממש גילויי אהבה הולכים פה!"

למעלה