שרשורופאים-המלצות

אנ29

New member
../images/Emo206.gifמי שפיר

יש לי שתי שאלות לגבי בדיקת מי שפיר: 1. האם יש משהיא שמכירה רופא מאשקלון מומחה שמבצע פרטי 2. האם זה נכון שאני לא יכולה ללכת לרופא מת"א אם אני מהדרום כי ישר אחרי הבדיקה אני צריכה לשכב?

החלטה בין רופאים

היי לכולן אני צריכה קצת עזרה בהחלטה-צריכה לעשות סקירה 1 מתלבטת בין אילן גל ,אריאל יפו וליפיץ מה אתן אומרות?

michalula2

New member
רופאים בחיפה

שלום חברות ! אשמח לשמוע חוות דעת על 3 רופאים בחיפה (שעובדים עם כללית) לצורך סקירת מערכות מוקדמת (בהריון): 1) ד"ר יעל גולדברג. 2)פרופ' ישראל גולדשטיין. 3)פרופ' ישראל טלר. כמו כן אם יש לכם המלצות על רופאה או רופא בחיפה נחמדים ועדינים מצד אחד ומומחים מצד שני לצורך סקירת מערכות ועוד בהריון... תודה רבה ושבוע טוב!

שירבלול

New member
שרשור רופאים-מוהלים

טוב אז המועד מתקרב ואני כבר בלבטים ובפחד לגביי הברית ומוהל.
ברור לי שנלך על רופא-מוהל, אני יודעת שיש כמה מובילים בשוק כמו: גונן, צ'צ'קס וג'קסון. קיבלתי גם שם של פרופ' שאול דולברג- מישהי שמעה? חוותה ברית של בנה אצלו? אשמח לתגובות עליו. וכן אשמח לכל תגובה על כל רופא-מוהל גם לשמות נוספים באיזור המרכז. אגב- כולם לוקחים מעל 2000 ש"ח? למה- זה נראה לי ממש יקר.......... תודה

dinn1

New member
חצי תשובה :

לגבי הנסיעה מת"א לדרום אחרי הבדיקה - גם אני עשיתי בהריון הקודם והייתה לנו נסיעה חזרה (לצפון) של שלושת רבעי שעה , בעלי נהג ואני הורדתי קצת את הכסא לשכיבה וזה לא היה נורא כל כך הדבר הכי חשוב הוא לא להתאמץ בטווח של 24 שעות מרגע הבדיקה וחוץ מללכת לשירותים עדיף לשכב במיטה או בספה מול הטלויזיה ולנוח שיעבור בהצלחה

רינתפ

New member
ד"ר רון אוסלנדר

מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית חולים כרמל. מקבל פרטי באלישע. יסודי, רציני, עדין ומצחיק.

אנחנו עשינו אצל פרפ' דולברג

ממליצה עליו בחום.הוא מאוד נעים כבן אדם.מקצועי ועדין. בנוסף לוקח פחות מ-2000 ש"ח (נכון ללפני שנה)

dana103

New member
גם אנחנו עשינו אצל פרופ' דולברג ומרוצים מאוד

לקח לנו 1800 ש"ח לפני 3 חודשים וקיבלנו החזר ממכבי 550 ש"ח. מקצועי ועדין .

גם בכללית מקבלים החזר חלקי.

רק צריך לבקש שבקבלה יהיה רשום "יעוץ רפואי" ולא "ברית מילה"

שירבלול

New member
גם אני לא ידעתי!

מה יש רשימה של רופאים/מוהלים שבהסדר? (כמו נניח שקורה עם סקירות/מי שפיר וכו') או ניתן לקבל החזר על כל רופא שעושים אצלו? איזה פורום מבורך...אני שואבת כ"כ הרבה מידע! תודה לכולם!

חמדת35

New member
ג'קסון

מל את הבנים של אחותי והמון בנים של חברות שלי. אני מכירה אותו כבר די הרבה שנים וכל ההורים שאני מכירה ושהשתמשו בשירותיו היו מרוצים. בעבר עבדתי איתו בבלינסון, כך שההכרות שלי איתו היא על בסיס אישי, וזה גם מה שגורם לכך שאני מכירה המון אנשים שנעזרו בשירותיו - המון עובדים בבלינסון. אני לא כ"כ מכירה מחירים, כי אותנו כחברים הוא הנחה לתרום למקלט לנשים מוכות במקום לשלם לו. מה שאני יכולה להגיד עליו: הוא איש דתי ומוסמך גם כמוהל, לכן המילה שהוא עושה היא גם דתית. הוא מגיע גם לבתים ולאולמות וגם עובד בקליניקה ברעננה (שם עשינו לתינוקות של אחותי, יכולים להצטרף לא מעט מלווים). כרופא וככירורג הוא טוב מאד ולכן גם כמוהל. הוא איש נחמד ומצליח להרגיע את ההורים בד"כ (בכל הפעמים שראיתי).

חמדת35

New member
תלוי בעונה

בגלל שהוא מסכים להגיע לבתים ולאולמות וגם עובד מדי בוקר בבי"ח - כדאי להזמין כמה שיותר מוקדם.

חמדת35

New member
אין כירורג שלא נוצרו זיהומים

באחוז מסויים של ניתוחיו. (כמובן - פחות מאחוז). זה הסיכון של ניתוח...

אם פי 3

New member
נכון

הסיכון לסיבוך במילה אצל רופא הוא 1:200. (0.5%) הסיכון לסיבוך במילה אצל מוהל שאינו רופא הוא 1:50. (2%) הסיכון לסיבוך במילה כשלא מבצעים מילה 0. (0%)

המזכיר של ד"ר גונן כמעט נזף בי

שילדתי בשבת... ממש היה תוקפני אלי. בטח שלא הלכנו אליו!

אורית ג.

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif לא ממליצה , רק מזהירה

מצ'צ'קס כי לדעתי הוא לא נחמד וכי יש עליו הרבה יחסית שיווחים על פשאלות. חפשי בתפוז בפורום "להיות הורים" ובפורום זה ובפורום "מוותרים על ברית מילה" (גם אם אינך רוצה לוותר על ברית מילה , יש שם במאמרי הפורום מילון מוהלים ויש קישורים עם פאשלות שלו), חפשי ב-YNET וחפשי בפורום באתר "אומנות הלידה". ואם את מחליטה בכל זאת לבחור בו - אל תשאירי את התינוק אפילו לשניה אחת לבד עימו. זו ההמלצה שלי. אגב, כדי למצוא מידע עליו בתפוז יש לחפש "צצקס" כי החיפוש לא עומד עם גרשים

רופא מוהל

שלום ומועדים לשמחה, אני מבקש להציע את עצמי כמוהל: אני רופא מוסמך ומבצע בריתות. למדתי למול אצל הרב ישראל הלר הפעיל בחב"ד ניו יורק, ארה"ב ואצל הרב שלמה מחפוד הפעיל בבני ברק, ישראל. מאחל לכם הרבה מזל טוב, בריאות ושמחת חיים. ד"ר זאב שדלצקי פניות אפשר לנייד: 052-5969972 [email protected]

למעלה