שלום לכולם זקוקה לעצתכם..

../images/Emo101.gif שלום לכולם זקוקה לעצתכם..

אני מורידה שיער עם מכונה להסרת שיער(בראון) בעייתי היא שלא משנה באיזו שיטה אני משתמשת כלומר?: שעווה,גילוח,מכונה. יש לי פצעונים קטנים ודוחים על פני העור.זה נראה ממש לא טוב . והכי נורא שאני מורידה שיער בקו הבטן (אגב אני ממש מצטערת שהתחלתי להוריד היו לי 3 שערות בערך והיום יש שערות עוקצניות ושחורות
) בקיצור,חשבתי על הסרה בלייזר אך לצערי אין לי תקציב לכך בינתיים . שאלתי היא האם יש למישהו פתרון איך למנוע את הווצרות הפצעונים והאם יש שיטה טובה יותר להוריד שיער ?????????? תודה על ההקשבה,אני מודה שזה יצא יותר ארוך ממה שתכננתי

ed1979

New member
לי המליצו פה על VEET משחה להורדת

שיער, גם לי בכל הדרכים האחרות נשארו פצעונים אבל לא במשחה. מה שכן זה כמו גילוח וכעבור יומיים שלושה צומחים כבר הקוצים. אבל אין פצעונים. שווה !!!

Blueberry Kiss

New member
עדיף כבר לגלח.

תני לי יתרון אחד של קרם על פני גילוח (חוץ מחתכים...אם נזהרים גם אין חתכים)

iditush11

New member
ויט זאת המשחה הכי מסריחה בעולם!!!

הסירחון זה פשוט בלתי נסבל והפעולה דומה בדיוק לגילוח וזה פשוט לא משתלם, כי אחרי כמה ימים כבר מתחיל לצמוח שיער. הכי טוב זה להוריד את שיער הרגליים במכונה שתולשת ישירות מהשורש יש מכונה מעולה של בראון שנקראת סילק אפיל והיא בכלל לא כואבת, או שעווה.

תודה לכולכם על העצות ..שכחתי

לציין שנוסף לכל הנ"ל אני ממש אבל ממש לא מסוגלת לגלח או לנסות עם משחה השיער גדל קוצני מאודדדדד. אני משתמשת במכונה של בראון- סילק אפיל ובכל זאת יש פצעונים וזה גדל קצת עוקצני. טוב, אני מבינה שאין קסמים ואני מתחילה לחסוך לליזר
שוב תודה

mokeren21

New member
המילה אחת שעווה !

מניסיון זה קצת לא נעים בהתחלה תלוי בסף הכאב שלך אבל זה עובד יופי למרות שקשה לי להאמין שאחרי שאת עושה עם מכונה זה יזיז לך ( מכונה הרבה יותר כואב ) . את חוזרת על התהליך פעם בשבועיים 3 תלוי עד כמה את שעירה ועם הזמן כמות השעירות יורדת ! אם את צריכה עוד פרטים את מוזמנת בכיף לשאול

למעלה